poliphin mi organicum mu?yada...

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve MissMini tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : MissMini
  1. MissMini

MissMini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar ben 1 ayı geçkin süredir poliphin şampuan kullanıyorum türkiyedeki ilk su bazsız şampuanmış aynı zamanda roaccutane kullanıyorum ve saçlarım aşırı dökülüyor onun için pek faydasını görmedim şampuanın ama yinede etkili roaccutane tedavim biticek 10 gün sonra ondan sonra anlıcam belkide etkisini ama şunda karar veremiyorum bu şampuanım bittikten sonra organicum mu kullansam bu şampuandanda çok memnun olan var... siz ne dersiniz kızlar napmalıyımmCADIARZUfisfisfis bide organicum mu denesem? yada sizin tavsiye ettiğiniz başka bir doğal şampuan da olabilirr..şimdiden teşekkürler..opuyorumnanaktan

2. 16 Ağustos 2010
  3. MissMini

MissMini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    yok m önerisi olan arkadaşlar...

4. 16 Ağustos 2010
  5. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kan tahlilleri yaptır derim şampuanların hiçbir etkisi yok dökülmeye..ayrıca 1.5 yıldır organıcum kullandım çok kuruttu saçlarımı dipleri de maf etti tavsiye etmem...

6. 16 Ağustos 2010
  7. MissMini

MissMini Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    113
    yaptırdım tahlil ama bişi çıkmadı..yinede şampuanlar sayesinde daha sağlıklı yada cansız saçlara sahip oluyoruz şampuanda önemli bi yerde...buyrunnnnnnnnn