Popo estetiği

Konusu 'Estetik cerrahi tecrübeleriniz' forumundadır ve illuyanka tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : illuyanka
  1. illuyanka

illuyanka Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm.Liposculpturing yani vücuttan fazla yağların alınıp vücudun uygun bölgelerine yeniden verilerek daha güzel bir vücut biçimlendirilmesi diyebiliriz. Liposculpturing ve popo estetiği yaptırmayı planlıyorum. Bence İstanbul da bu alanda iyi doktorlar var. Şu anda araştırma safhasındayım. Benimle tecrübe ve görüşlerini paylaşacak arkadaşlara minnettar kalacağım. Tşk.

2. 17 Aralık 2009
  3. independante

independante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Slm.Bende suan bu arastirma icerisindeyimvereliniortak.Bir kac hastane var,bu islerde iyi olan.Ancak basinda Op.Dr.Ugur Dikmen i okudum.Cmt gunu onunla gorusmeyi hedefliyorum.Verilecek tekliflere gore haraekt ederim.basenden alinip popoya istiyorum biraz..Birbirimizi haberdar edelim..

4. 17 Aralık 2009
  5. illuyanka

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm, ben uydu televizyonlarından izlediğimde Op.Dr.Hasan Fındık liposuction ve popo estetiği ameliyatı yaptığını anlattı. Bir ara ıstanbul'a gidip onunla görüşmeyi planlıyorum. Ankaradan onların kliniğini aradığımda sekreter iki ameliyat olduğunda 2.nin %50 indirime tabi olduğunu söyledi.Gerçi şu anda benim en önem verdiğim konu doktorun tecrübe ve yeteneği.Bir de Op.Dr. Nuri Battal'la görşmeyi planlıyorum. Ama şu anda para biriktiriyorum. 1-2 ay içinde yaptırabileceğimi zannediyorum. Ayrıca liposuction operasyonunu son lazer teknikleriyle uygulayan dr Coşkun Leven Taşçı'nın sitesini araştırdım o da görüşmeye değer.Haberleşelim.

Son düzenleme: 18 Aralık 2009
  6. 18 Aralık 2009
  7. independante

independante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm,ben istanbuldayim.Arastirabilirm.Bende dun mls yontemini arastirdim.Popo duzeltmekle bir alakasi yok ancak giden yaglar bir daha geri gelmiyor;arastirabilirsin..Ancak donem olarak uzun suruyor 5-6 hafta kadar.haberleselim.

8. 21 Aralık 2009
  9. illuyanka

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm. Ben kombine estetik ameliyatlar olmayı planladığım için aylardır araştırmalar yapıyordum. Sonuç olarak Superplast estetik kliniği ve dr.Coşkun Levent Taşçıya ameliyat olmaya karar verdim. Liposuctiondan daha ileri en son yöntemle slim lipo ile bedenin istenilen bölgesinden yağ alıyorlar. Üstelik liposuctiondan daha üstün bir yöntem. Ayrıca popo estetiği ve yüz gençleştirme de yaptıracağım ona. Amerika da FDA onaylı, denenip, başarısı kanıtlanmış hangi yenilik varsa hemen getirip uyguladıklarını öğrendim. Bugün Dr. Levent Taşçı ile telefonda görüştüm ilk izlenimim gayet olumlu oldu. Şubat gibi ameliyat olacağım. Gelişmeleri yazarım.

10. 4 Ocak 2010
  11. amine

amine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gelişmeleri yazmanı bekleyeceğim..

12. 5 Ocak 2010
  13. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    toparladığın bilgileri paylaş lütfen. maliyeti, dezavantajları, iyileşme süresi v.s.
    kaydirigubbakcemile5

sarihanim bunu beğendi.
  14. 12 Ocak 2010
  15. illuyanka

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Slm. Şubat sonunda ıstanbul da doktorumla görüşeceğim.Beni, vücudumu gördükten sonra, hangi estetik operasyonların uygun olacağına birlikte karar vereceğiz. Doktorum, yapılan her operasyonun maliyeti için beni görmek ve neler istediğimi net bir şekilde öğrenmek zorunda olduğunu söyledi.Hani sadece burun estetiği olsa 5000-6000YTL gibi yuvarlak rakamlar söylenebiliyor ama vücut için aynı şey söz konusu değil. Bende ona hak verdim. Operasyonların fiyatı muayene ve konsültasyondan sonra belli olacak. Ama şurası kesin aynı anda iki yada üç operasyonu yaptırmak daha ucuz çünkü hastane,anestezi v.b masraflar azalıyor, doktorlarda indirim yapıyor. Ama kombine estetik yaptırırken, birbirine zarar vermeyecek operasyonları seçmek zorunlu.Vücudumdan yağ aldırıp, daha kadınsı bir vücuda kavuşmak istiyorum. Slim-lipo yaptıracağım. Liposuction'a göre çok üstün. Yara izi yok. Hemen iyileşiyorsun. Vücudunda engebeler oluşmuyor. Tabii bu bir zayıflama yöntemi değil. Bir seansta 1,5 kg yağ alınıyor. Fazlası yasak. Benim boyum 1.64cm, 67,5 kiloyum. Doktorum 3 kilo ver ondan sonra gel dedi. Şu anda rejim yapıyorum.Sana maliyet, iyileşmme süresi ve olası riskleri hakkında net bilgiyi ancak şubat sonu, mart başı bildirebilirim. Çünkü operasyonu o zaman olacağım. Aslında ben 47 yaşında bir kadın olarak her zaman 10 yaş genç gösteren biriyim ama bence geçen zamanı biraz daha geriye saracak olanakları estetik bana risksiz ve doğal bir şekilde sunarsa neden bu imkandan yararlanmayayım. Doğumdan sonra bedenim düzleşti, gögüslerim, kalçalarım sarktı, gevşedi. Şimdi kadın kadınayız ve internet ortamındayız. O nedenle utanmadan başka bir şey daha söyleyeceğim, tıpkı, gögüslerim ve kalçam gibi vajinamda gevşedi. Bütün bunlar beni rahatsız ediyor. Ama Allahtan tıp çok ilerledi son zamanlarda ve bütün bunların çözümü var. Göğüslerimi dikleştireceğim. Lazerle vajina yenileme ve daraltma ameliyatı olacağım kısacası bedenimde beni rahatsız eden problemlerden kurtulmak istiyorum. Tabii doktorumla beraber karar vereceğiz. Zaten bence işin en zor kısmı doktor seçimi. Doktor, alanında uzman, yetenekli, en son tekniklere ve aletlere sahip, tecrübeli biri olmalı. Örneğin hangi estetiği ayda kaç kere yapıyor? Hastalarının ameliyat öncesi ve sonrası resimlerini görmek önemli. Ameliyat olmuş hastalarıyla konuşmak önemli.Acele karar vermemek lazım. Ben böyle yapıyorum. Dediğim gibi net bilgiyi, operasyon öncesinde ve sonrasında sizlerle paylaşırım. Böylece tarafsız bir gözle başka hanımlara da bir fikir verebilirsem mutlu olurum.

16. 21 Ocak 2010
  17. amine

amine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkürler...Paylaşımlarını bekliyorum

18. 21 Ocak 2010
  19. angeluss

angeluss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dediginiz gibi her isin bir uzmanı var ve superplast incelme ve slimlipo icin en dogru adres yaptıran arkadaslarım var...