Popoya Yağ enjeksiyonu mümkün mü?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar sorum şu, popo kaldırma ameliyatlarına falan baktım popoda kesiler oluyor. popo kaldırma ise çok kısa süreli kalıcılığı var ve sanırım kullanımı da zahmetlidir. dudağa yağ enjeksiyonu yapıyorlar %40'ının ömür boyu kalcı olduğu söyleniyor. aynı şey poponun dolgun olması istenen yerlerine ya da simetriyi sağlamak için uygun yerlere yapılamaz mı? yani böyle bişey duyan arkadaşlar varsa bilgi verin lütfennnnn

2. 14 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ikinci yazdığım popo kaldırmadan kasıt iple asma idi. kısa süreli kalıcı dediğim. onu düzeltmek istedim.

4. 14 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bişeyler yazın. öyle okuyup geçmeyin. herkes memnun mu poposundan :)) başka öneriler de olur.

6. 10 Mart 2009
  7. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    topiği hevesle açtım ama kimse yorum yazıp bilgi paylaşmamış. sanırım göbek ve bel kısmından alınan yağlar vücutta ki sorunlu bölgelere enjekte ediliyor. araştırmak lazım.

8. 12 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

evet dediğin gib canoşum. bununla ilgili "bacak dolgusu yaptıran var mı" topiğine de bakabilirsin. orda yazmıştı bir arkadaş Dr. Cihantimur bu tür uygulamalar yapıyormuş. internetten dr cihantimur yağ enjeksiyonu yaz geliyor

10. 12 Mart 2009
  11. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya maalesef vücuttan alınan yağlar o bölgeye ekleniyor..
    bende isterdim böyle bir uygulamak yaptırmak ama vücudumda alınacak yağ yokki =(
    neremden alıp koyacaklar..

12. 12 Mart 2009
  13. drasistan

drasistan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer küçük bir bölgeye doku verilmesi gerekiyorsa o zaman sizin vücudunuzdan alıp orantısızlığı düzeltebilirler..

Fakat poponuzun hiç olmamasından şikayetçiyseniz protez konmasındsan başka çere yok..

Yaptırıp çok memnun olan hastalar biliyorum..

14. 12 Mart 2009
  15. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cesaret edememki ben ya..
    nekadar acaba maaliyeti

16. 13 Mart 2009
  17. EU1

EU1 Guest

kalça protezi resimleri için googledan estetik resim yazın sitesi geliyor. link vermek yasak diye böle yazdım :roflol:

18. 18 Mart 2009
  19. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    bel,basen ve göbek bölgesindeki (az da olsa) yağlardan alıp popoya enjekte ediyolar. Az olur falan diye düşünmeyin, bi şekilde sizin istediğiniz gibi yaparlar. Ben yaptırmadım tabiki,ekletmek değil azaltmaya ihtiyacım var:Saruboceq: ama ameliyatlarını izledim defalarca. ızi falanda kalmıyo!