Porselen Laminate Veerner yaptıranlar

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve pembeoje tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : pembeoje
  1. pembeoje

pembeoje Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya lütfen bir cevap porselen laminate veerner 6 dişime yaptırıcam eksik bir dişimede kron yaptırıcam toplam 9 diş oluyo 3 milyar biriktirdim bukadar yeterli olurmu laminate porselenler bir dişe türk lirası nekadar bilen varsa lütfen yardımcı olun:çok üzgünüm:

2. 14 Mayıs 2008
  3. pembeoje

pembeoje Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm baya pahalı zaten dayanıklı değillermiş vazgeçtim acaba doğal duran ve 250-300 ytl fiyatlarda felan porselen ne yapılabilir

4. 14 Mayıs 2008
  5. pembeoje

pembeoje Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buarada teşekkür ederim canım cevap için

6. 18 Haziran 2008
  7. pembeoje

pembeoje Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi araştırdım laminate veerner tek dişe 600 milyon ,empress full porselen 500 milyon
    bunlar kaliteli olanlar bunların kalitesizleri daha ucuz ama kalitesizler dişlerde kanama dişetlerinde şişme yapıyorlar 11 dişe 6,500 milyar istedi doktor ...

empress full porselenler çok estetik duruyo ve metal desteksiz olduğundan daha doğal görünüyo,ışık geçiriyo

laminateler ucuzları düşten düşebiliyo ama kaliteli olanları sağlam bişi olmuyo ve en doğal görüneni yaprak porselen diyede geçiyo

bilginize..............fisfisfis

8. 1 Kasım 2008
  9. mazbut

mazbut Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende yaptırmak istiyorum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum. ben tanesi 250 ytl civarı diye biliyordum.
    yaptırıp sonucundan memnun olan varmı acaba.

10. 4 Kasım 2008
  11. DarkAngel

DarkAngel BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
  12. 6 Kasım 2008
  13. burchine

burchine Guest

Ben çok yakın bir tarihte iki doktorla görüştüm.biri nişantaşında diğeri bahçelievlerdeydi.nişantaşındaki doktorbu laminate lerin tanesini 500 ytl ye yapıyor yani arkadaş tavsiyesiyle gittim görüştüm doktor gayet ilgili ve incelemesi falan da çok iyi kesinlikle sallamıyor ve gerçekçi yani para sövüşleyen cinsten biri değil.diğer doktor 550 ytl istedi tanesine.o da iyi olabilir ama çok ayrıntıcı geldi bana.iş etlerimin uyumu vs vs herşeyi yani toplam bi buçuk ayda biter işlem dedi ama bence gayet uygun diğerlerine göre.düşün yani nişantaşında bir doktor var adam ünlülerin doktoruymuş ve tanesini 900 1500 ytl gibi fiyat verdi dudağım uçukladı resmen.ama bu fiyat farkı kaliteden ziyade bana kalırsa hitap edilen kesim artı yeri de önemli işte lüks semtte olan doktorlar ona göre fiyat biçiyo.pahalı olan iyidir diye bi ön yargı da var ne kadar doğru tartışılır bu ama ünlülerin dişlerini de görüyoruz koca koca at ağzı gibi oluyo ağızları