Porselen makyaj mı normal makyaj mı?

Konusu 'Gelin Makyajı' forumundadır ve papatya2626 tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : papatya2626
  1. papatya2626

papatya2626 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gelin makyajında genelde porselen makyaj kullanılıyo ama bana yapay olur gibi geliyo sizce hangisi daha doğal ve güzel olur?kaydirigubbakcemile3

2. 11 Ağustos 2009
  3. bilabisss

bilabisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben şahsen porselen makyajı hiç denemedim çünki denememi gerektirecek bi durumla henüz karşılaşmadım ama bi arkadaşın düğünü vardı geçen haftalarda kına gecesi makyajı normaldi ama daha kınanın başında akmış ve dağılmıştı bi sonraki gün porselen makyaj yapmışlar bız resımlerınde gorduk cok gussel ve dogaldı dugunun sonuna kadarda hıc akmamıs benım tercıhım porselen makyajdan yanaaaaaaaopuyorumnanaktan

4. 11 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

Canım öncelikle hayrlı olsun...

Ben hem nişan,hem kına hem de düğünde porselen makyaj yaptırttım.Gayet doğal duruyor,öyle dediğin gibi bir yapaylık söz konusu değil.Tabii ki bunda makyözün de etkisi var. Makyaj asla akmıyor..Benim nikahım akşamüstüydü,gece hala duruyordu makyaj suratımda akmadan...Kesinlikle porselen makyaj derim ben...Tabii ki tercih senin...

6. 11 Ağustos 2009
  7. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    canım porselen makyaj kesinlikle. ama yaptırdığın yere ve malzemelerine dikkat et. her porselen makyaj kaliteli değildir. porselen makyaj istiyorsan biraz fiatlı oluyor ama inan değiyor.

8. 11 Ağustos 2009
  9. papatya2626

papatya2626 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende porselen makyaj düşünüyodum çünkü 1 saat filan yol gitmem gerekecek düğünden sonrada 4-5 saatlik yol gidicem hadi o önemli değilde. kuaförüm normal makyaj yapıp makyajın kalıcı olmasını sağlayan bi spreyden bahsetti.porselen yapay durabilir dedi. normal yapıp sprey sıkalım dedi

10. 9 Eylül 2009
  11. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    spreyle güya sabitliyorlar ama fondöten ve allık için gitmiyor diyemem. bende sprey sıktırdım,sadece göz makyajım yerndeydi gece bitiminde

12. 12 Eylül 2009
  13. melisssss

melisssss Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben düğünümde porselen makyaj yaptırdım.düğün sonuna kadar en ufak bi akma bile olmadı.ama bunda kullanılan markanında önemi vardır sanırım.açıkcası ben memnun kaldım.

14. 13 Eylül 2009
  15. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Porselen makyaj duydum ama görmedim
    Ben doğal makyajı seviyorum kızlar
    mesela albümler bölümde leyla01di sanırım arkadaşımızın makyajı çok doğal ve çok hoşuma gitti bilmiyorum porselenmidir değilmidir.O tarz makyajı çok beğeniyorum bir tanıdığımın düğünü oldu ve makyajı tam bir fiyaskoydu nişanlığı lilaydı gözüne lila far sürmüşler ama allığı turuncu saçları röfle kaş rengi açıktır bide boyamışlar yani abartılı makyajdan nefret ediyorum:umursamaz:
    Abartılı bile olacaksa uyumlu olsun en azından..

16. 13 Eylül 2009
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    porselen makyaj hiç yaptırmadım yapaymı doğalmı bilmiyorum ama araştırıp öğrenmem lazım. nişanımda normal makyaj yaptırmıştım. nişan sonunda makyaj namına hiçbişey kalmadı yüzümde. hatta gözümün kenarına taş yapıştırttım onlar bile uçmuştu.
    tabi öncelikle makyözünüzü iyi seçin çünkü düğün hayatta birkere oluyo. kusursuz olmasını istiyo insan.
    iyi araştırıp öyle karar verin kuaföre.

18. 16 Eylül 2009
  19. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ben nişanda normal makyaj yaptırdım ama hiç memnun kalmadım.. şimdi araştırdım ve porselen yaptırmayı düşünüyorumkii ben hafif makyaj seviyorum oyüzden porselen makyajdada hafif oalcak.. yani istenirse hafif abartılı olmayan yapılabilir...
    amaç göz makyajın akmasın yoksa allık fondatön önemli değil....

buarada porselen makyajda kullanılan malzemelerde çok öenmli... her yer aynı kalitede kullanmıyor..
    düğün öncesi denemek amaçlı yaptırılmalı bence...