Portakal Yağı İle Selülitlere Çare

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve songul27 tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : songul27
  1. songul27

songul27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Yarım tatlı kaşığı zeytinyağı, yarım tatlı kaşığı susam yağı, 9-10 damla biberiye yağı, 12 damla kekik ve 9 damla portakal yağını karıştırıp banyodan önce selülitli bölgelere masaj yaparak iyice yedirin. Yarım saat kadar bekledikten sonra saf ipek bir kese veya normal bir kese ile selülitli bölge kızarıncaya kadar iyice keseleyin daha sonra sabunlanmadan ılık suyun altında duş alıp banyodan çıkın. Üç günde bir tekrarlayın. Selülitlerinizde gözle görülür iyileşme göreceksiniz.
  2. 22 Mayıs 2007
  3. Songül cüm sen denedin mi canım? Eğer uyguladıysan cildinde olan değişmeleri yaz hayatım. Selülitlerle ilgili öyle çok tarif varki hangi birini yapacağımızı şaşırdık toptan. Bu nedenle denenmiş ve sonuç alınmış şeyleri uygulamayı tercih ediyor çoğunluk.
  4. 22 Mayıs 2007
  5. evet çok haklısın beyhanbanucum , o yağ bu yağ derken ne yapacağımızı şaşırdık iyice ..:bbo:
    pahalı kremler , attardan aldığımız yağlarmı istersin ne ararsan var :):)
    hepimize kolay gelsin ..
  6. 29 Nisan 2008
  7. meryem melek

meryem melek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    walla arkadaşlar benim aklım karıştı şu yağlardann ?????
    hangisi incelmek selülit içindir sizce? benim elimde bi liste var bi yerde okumuştum ama yağların adetleri çok fazla sizlerlede paylaşıyım.
    susam yağı,
    badem yağı,
    portakal yağı,
    limon yağı,
    kekik yağı,
    mersin yağı,
    defne yaprağı yağı,
    biberiye yağı,
    fındık yağı,
    eeeee arkadaşlar ne dersiniz ne yapalımda şu selülitten ve kalınlıktan kurtulalımmm?
  8. 4 Nisan 2009
  9. kayrasude

kayrasude Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    portakal yağnı önce bacaklarınıza masaj yapın sonra da streç folyoyla sarın yünlü pijama giyin sabaha kadar dursun yıkayıp temızleyın ben yapıyorum faydasını gormeye basladım bıle en az 2-3 saat durması gerekıyor hadı kolay gelsın arkadaslar