Portatif beşik mi? oyun parkı mı? normal beşik mi?

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve diantus tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : diantus
  1. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yeni doğan bebek için hangisini tavsiye eder siniz? Potatif beşik mi? oyun parkı mı? normal beşik mi? Yatak odam küçük olduğu için portatif beşik düşünüyorum ama bebek ne kadarlık oluncaya kadar kullanılıyor bilemiyorum. Mağazadaki kız 1,5 yaşına kadar kullanır diyor ama ben kullanabileceğini sanmıyorum. Hareketlenince düşer Allah korusun. Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

2. 19 Ağustos 2009
  3. hilkam

hilkam Bebeğim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bebeğime oda yaptım yatak odama da park yatak aldım.Portatif beşiklerde en çok 7-8 ay yatırabiliyorsun.Bebek hareketlenince tehlikeli oluyor.
    Nacizane tavsiyem Ya normal beşik al ya da park yatak al.Park yatakların biraz küçükleri var onları kullanabilirsin.Ben kraftın 804 modelini aldım çok büyük değil tavsiye edebilirim.

4. 20 Ağustos 2009
  5. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu modelde yatakta veriliyormu yoksa sadece park mı? ve kaça aldınız? selamlar.

6. 20 Ağustos 2009
  7. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    NORMAL HAFİF BİR BEŞİK ALIRSAN IKEA Turkey - MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. BUNLARA BENZER YATAK ODANIZA KOYUP YATIRABİLİRSİN İLK BASLARDA.SONRA DA ODASINA KOYARSIN. YA DA PARK YATAK DA ALABİLİRSİN AMA KURULU HALDEYKEN ODA KAPILARINDAN GEÇEBİLİR BOYUTLARDA OLMASINA DİKKAT ET VE KATLAYIP KOLAYCA TAŞINABİLİR MODELLERDEN OLSUN BİR YERE GİDERKEN YANINIZDA GÖTÜRÜRSÜNÜZ.

8. 20 Ağustos 2009
  9. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler..

10. 20 Ağustos 2009
  11. hilkam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yatak hariç taksitli fiyatı 270.Yatağı da 35 civarıydı sanırım.Yataksız kullananlar da varmış ama ben kıyamadım çok sert geldi bana.Bu modelin içini oyun halısı olarak kullanabiliyorsun.

12. 21 Ağustos 2009
  13. diantus

diantus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende internetten baktım fiyatı o dolaylarda burada mağazalarda bulamam ancak internetten alabilirim. peki içine uyku seti gibi bişi aldınızmı... kraft olduğu için kalitelidir sanırım bunu alacağım... teşekkürler..

14. 21 Ağustos 2009
  15. hilkam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben nevresim takımı ve yorgan aldım uyku setinin kenar parçaları buna bağlanmaz diye düşündüm.Kalite konusunda bişey diyemiycem oğlum henüz gelmediği için kullanmaya başlamadım.Zaten henüz eve de gelmedi yatak.Ama epey araştırdım fiyat ve görüntü açısından benim için en uygunu buydu.Bu arada bizimki kırmızı olanı.Rengi baya canlı...

Bu arada kraftın ana sayfasından yaşadığınız yerdeki bayilere bakabilirsiniz.Ben o şekilde temin ettim.

16. 17 Eylül 2009
  17. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bende park yatak aldım.Ama uyku seti kullanamazsın dediler bende almadım.Deneyimi olan var mı uyku seti kullanılır mı kullanılmaz mı ?Nevresim takımı mı alsam daha iyi olur?

18. 17 Eylül 2009
  19. EyupEymeninAnnesi

EyupEymeninAnnesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hilkam bende bu modelden aldım ama içine uygun yatak bulamadım sen yatağı nereden buldun? birde ne zamana kadar bunda yatabilecek oğlum acaba? yardımcı olursan sevinirim