portbebe

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve office tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : office
  1. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.116
    Ödül Puanları:
    463
    selam kızlar. bebeğim için portbebe almayı düşünüyorum ama karar veremedim. sizlerin kullanıpta memnun olduklarınız varsa fikir verebilir misiniz?
    teşekkürler..

2. 9 Haziran 2009
  3. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ablam kulanmıştı ilk 6 ay yatırabiliyosun sadece ama bebeğini herdaim yanında istiyorsan oturma odasına filan koymak için çok kullanışlı
    ablam o zaman kayınvaldesiyle kalıyordu evleride sobalıydı yatak odası soğuk oldugundan oturma odasında yatmışlardı pörtbebeyide yanlarına almıştı bu tip amaçlar için kullanışlı
    yada hemen oda almıcam ilk 6 ay idare etsin maksadıyla alındıgındada çok kullanışlı bişey

4. 9 Haziran 2009
  5. guernica

guernica Guest

arkadaşlar portbebeyi yazında kullanabiliyomuyuz ne olur fikir verin ilk doğduğunda kullanılan o değilmi be 2 haftaya kadar doğuracağım ana kucağı olmaz diyorlar yardım edermisiniz

6. 9 Haziran 2009
  7. Chitlenbik

Chitlenbik Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    88
    Ben portbebe değil araba koltuğu aldım. Hem arabada kullanabiliyorsun hem dışarı gezmeye gittiğinde bebeği yatırıyorsun. Ben daha kullanıyorum. Yani çok kullanışlı. Benimki portbebe de yatmadı. Bilmiyorum o yüzden.

8. 9 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bende oto koltuğu aldım gerçi çok küçükken uzu süreli içinde yatırınca bel rahatsızlığı yapıyormuş diyorlar ama port bebede bana çok boğucu geliyor

10. 9 Haziran 2009
  11. guernica

guernica Guest

arkadaşlar yazımda fazladan bir be çıkmış pardon bebeği yazdığımı sanmıştım. birde oto taşıma koltukları tam yatıyomu bende zararlı diye duydum . ne yapacağımı şaşırdımm kaydirigubbakcemile2

12. 9 Haziran 2009
  13. office

Beğenildi:
    38.116
    Ödül Puanları:
    463
    bebek 3 aylık olana kadar oturtmadım ben o oto koltuklarına. tam yatmadığı için bebek ikiye katlanıyormuş gibi geliyordu bana. o şekilde taşımadım. içine birşeyler koyduğunuzda da çok rahatsızlık veriyor. yani ilk aylar kullanılmadı bizde.

14. 10 Haziran 2009
  15. guernica

guernica Guest

portbebe mi kullandın neyle taşıdın bebişini arkadaşım:kedi:

16. 10 Haziran 2009
  17. office

Beğenildi:
    38.116
    Ödül Puanları:
    463
    yok portbebe de kullanmadım. nedn bilmiyorum almak aklıma gelmemişti o ara. ama oğlum eylül sonu doğduğu için battaniyeye sarıp kucağıma almıştım, bana daha güvenilir gelmişti.

18. 10 Haziran 2009
  19. guernica

guernica Guest

yerimsenibenben ben bi portbebe alıyım en iysi dr a falan götürürken lazım olur dimi