Portmanto modelleri

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve ebryy tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ebryy
  1. ebryy

ebryy ben de hamileyim :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar 2 ay sonra taşınacağım evim için modern portmanto modelleri arıyorum.Fotolara baktım kimse portmantosunu çekmemiş..Örnek olarak ekleyebilir misiniz?kafamçokkarıştı

2. 24 Ocak 2010
  3. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aynen cnm bende arıyorum. Bende burda bi arkadaşımızın evinin portmantosunu çok beğendim onunki gibi yaptırmayı düşünüyorum.Arkadaşın nickini hatırlasam yazardım sana bi bak diye ama maalesef hatırlamıyorum. Resmini kaydettim ama buraya koymam doğru olurmu ?

4. 24 Ocak 2010
  5. bergolya

bergolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim sahsi fikrim portmantonun artik modasi gecmeye basladi bence. Kapakli tam dolap yaptirmak cok daha mantikli. Gelen misafirlerin paltolarini askiya asip dolabin icine koymak cok daha zarif bir goruntu olusturuyor. Ben askiya asilmis ust uste cantalar montlarin gorunusunu sevmiyorum. Bir eve girdiginizde cok kalabalik ve daginik gorundugunu dusunuyorum. Bende yeni tasinacagim dolap yaptirmayi dusunuyorum rahat rahat ayakkabilarimizi kutulara koyup dolaba yerlestirebilirim.zemuszemus

6. 24 Ocak 2010
  7. mars34

mars34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    evt benimde sürgülü bir kanadı aynalı bir dolap....Çok kullaşlı gerçekten.Görüntü kirliliği yapmıyor..Tekzen adlı yapı markette hem çok uygun fiyata benim dolabıma benzer modeller var...:lepi:

8. 24 Ocak 2010
  9. fish

fish Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende bu konuda yardım ıstedım ama kımse ılgılenmedı canım hafta ıçı yaptırmak ıçın bır yerle konusucaz yaptırınca resım koyarım hemde fıkır olur tabı o zamana kadar sen yaptırırsan sen koy olurmu

10. 24 Ocak 2010
  11. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben bu fortmantoyu beğendim burdan bi arkadasın evinde vardı bu bende bunu yaptırmayı düşünüyorum. kendisinede çok teşekkürler ismini hatrlamıyorum ama banada çok güzel bi fikir oldu umarım sizede olur.

http://[​IMG]

12. 24 Ocak 2010
  13. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ayrıca benim tv ünitemde resimdeki gibi lake ve aynı iki renkten hem evin içinde bi uyum olur diye düşündüm. Aynı bu şekilde lake yaptırmayı düşünüyorum renkleride böyle ama siz isterseniz bu modelin evinize daha uygun olanınıda yaptırabilirsiniz.

14. 24 Ocak 2010
  15. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
  16. 24 Ocak 2010
  17. ebryy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bergolyacım ben de aslında pertmanto derken senin dediğin gibi bişi demek istemiştim. Ben de hiç sevmiyorum eski tip portmantoları, daha modern bişiler arıyorum o yüzden..Dekorasyon sitelerini alt üst ettim ama hiç istediğim gibi bişi bulamıyorum kafamçokkarıştı
    Lilithy çok teşekkür ederim cnm..Bu portmanto da çok güzel.. a.s
    Anuşka senin evin de çok güzelmiş yaf, güle güle otur... sengözlerimebaksanab

18. 24 Ocak 2010
  19. ebryy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Olur fish yaptırırsan koyarım..
    Aslında anneminki ve amcamlarınki çok güzel ama işte gelen giden aynı olacagını için yaptıramıyorum onlarınkinden :S