Power Plate Alternatif * LANAFORM POWER FULL TİTREŞİM PLATOSU *

Konusu 'Egzersizler' forumundadır ve canavar tarafından 2 Ekim 2007 başlatılmıştır.

  2 Ekim 2007
  Konu Sahibi : canavar
 1. canavar

  canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  3.271
  Beğenildi:
  109
  Ödül Puanları:
  353
  # Günde 10 dakika terlemeden yorulmadan spor yapın
  # Farklı program ayarları ile;
  # Yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur
  # Masaj uygular
  # Fiziksel dayanıklılığı arttırır
  # Kan dolaşımınızı düzenler, dinçlik verir
  # Powerfull kaslarınıza masaj uygulayarak zindelik ve güç kazandırır.
  # saatlerce süren egzersiz ve jimnastik programlarına gerek kalmaksızın sadece haftada 3 gün 10 ar dakika çalışarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.
  # Kullanımı kolaydır.
  # Herkes tarafından kolayca ve güvenilir şekilde kullanılabilir.
  # Otomatik zaman ayarını ve 5 değişik mod seçeneğini kullanarak istenilen egzersizi istenilen vites ve sürede kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
  # Tek yapmanız gereken kolay kullanımlı paneldeki istediğiniz seçeneği kullanmaktır.
  # Ayrıca size gönderilen kitapçıkta, vucudunuzun hangi bölümüne ne şekilde egzersiz uygulayacağınızı ayrıntılı anlatmaktadır.
  # Powerfull güçlü vibrasyonunun tüm vücuda uyguladığı etki, yer çekimi etkisinin 4 kat arttırdığından, kasların hızlı ve düzenli olarak derinlemesine çalışmasını sağlar. Vibrasyon etkisi kaslara enerji olarak yüklenir. Bu etkiyi tüm vücutta görmek mümkündür, tüm kasların gerildiğini hatta yüz kaslarına bile yaptığı etki görülebilir. Zamanla tüm vücut kaslarının düzenli olarak çalıştığını, geliştiğini, kas dokularını sıkılaşarak vücudunuzun şekillendiğini ve selülitlerin azaldığı görülür.
  # Powerfull çalışma prensibi; vücudunuzda saniyede 30 ile 50 refleks kasılmaları yaratarak, kas tellerinin %95 inden fazlasını aynı anda çalıştırır.
  # Powerfull'un kas,kemik,kandolaşımı,yağlarve ağrılar üzerinde etkilerti görülür.
  # Kas Yapısına Etkileri; Kas gücünü arttırır, bunu kaslarda patlama gücü yaratarak kas dokusunun güçlenmesini sağlayarak yapar. İstem dışı kasılmalara neden olduğundan kas içi ve kaslar arası koordinasyon uyumu sağlaması vücudun denge ve tepki hissini geliştirir.
  # Kemik Yapısına Etkisi; Kemik dokusunun gelişerek kuvvetlenmesine yardım eder, kemik yoğunluğunda ve mineral yoğunluğunda olumlu etki yaptığı saptanmıştır.Bu da ileri yaşlarda çıkabilecek kemik erimesi oranının düşmesine yardımcı olur.
  # Kan Dolaşımına Etki; Kasların saniyede 30/50 kez kasılması sonucu tüm damarlara kan pompalanma sayısını arttırır, bu da hücrelerin çok kısa bir süre içinde enerji depolamasını sağlar. Aynı zamanda kandaki atıkların aynı hızla atılmasına neden olur ve kan hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Dolaşımıda düzenlemiş olur.
  # Selülitlerin Giderilmesindeki Etkisi; Kasların kasılması ile tüm vücuttaki kas dokusunun sıkılaşmasına bağlı olarak vücudun gerilmesi, yağların parçalanması sonucu selülitlerin azalmasına neden olur.
  # Ağrıları azaltır
  # Vücut esnekliğini arttırır.
  # Uzun saatler spor salonlarında çalışarak istenilen şekil ve sağlıkta vücuda sahip olunabilir düşüncesi, insanları günümüz çalışma temposu ve zaman darlığı gibi sebeplerden dolayı isteksizliğe itmekte, hatta çok istese bile hayata geçirmesini engellemektedir. Oysa Powerfull ile 10'ar dakikalık bir çalışma ve haftada 3 kez bunun tekrarı istenilen sonuca kısa süre içinde ulaşılmasını sağlar. Üstelik terlemeden, saatlerce yorulmadan.
  # Uyarılar:
  # Kesinlikle Kullanmaması Gerekenler; Hamile bayanlar, organ nakli yapılmış kişiler, kalp pili taşıyanlar, aktif ve ağır migreni bulunanlar, kemiklere henüz platin monte edilmiş kişiler, akut thrombasi, cardio-vasular hastalıklar, tamamen iyileşmemiş ve kapanmamış yarası olanlar, diz veya kalçasında protezi bulunanlar, geniş varis durumu olan kişiler ve epilepsi hastaları
  # Doktora danışarak kullanabilecek olanlar; Hipoglisemisi olanlar ile retina bozukluğu olanlar.

  POWER FULL

  Kısa sürede kaslarınızı geliştirmek, karın bölgesi yağlarınızdan kurtulmak, sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve selülitlerden kurtulmak istiyorsanız POWER FULL sizin için ideal bir alettir ve kısa süre içinde sonuçlarını gözlerinizle görebilirsiniz.

  POWE FULL kaslarınıza masaj uygulayarak zindelik ve güç kazandırır. Saatlerce süren egzersiz ve jimnastik programlarına gerek kalmaksızın, sadece haftada 3 gün 10 ar dakika çalışarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. POWE FULL un kullanımı kolaydır, herkes tarafından güvenli bir şekilde kullanılabilir. POWER FULL un otomatik zaman ayarını ve 5 değişik program seçeneğini kullanarak, istenilen egzersizi istenilen vites ve sürede kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kolay kullanımlı paneldeki istediğiniz seçeneği kullanmaktır. Ayrıca size sunulan kitapçıkta, vücudunuzun hangi bölümüne ne şekilde egzersiz uygulayacağınız ayrıntılı anlatılmaktadır.

  POWER FULL’ un güçlü vibrasyonunun tüm vücuda uyguladığı etki, yer çekimi etkisini 4 kat artırdığından, kasların hızlı ve düzenli olarak derinlemesine çalışmasını sağlar. Vibrasyonun etkisi kaslara enerji olarak yüklenir. Bu etkiyi, tüm vücutta görmek mümkündür, tüm kasların gerildiğini hatta yüz kaslarına bile yaptığı etki görülebilir. Zamanla tüm vücut kaslarının düzenli olarak çalıştığını, geliştiğini, kas dokuların sıkılaşarak vücudunuzun şekillendiğini ve selülitlerin azaldığını görülür.

  POWER FULL çalışma prensibi; vücudunuzda saniyede 30 ila 50 refleks kasılmaları yaratarak, kas tellerinin %95 inden fazlasını aynı anda çalıştırır
  POWER FULL’ un kas, kemik, kan dolaşımı, yağlar ve ağrılar üzerinde etkileri görülür,
  Kas yapısına etkileri: Kas gücünü artırır, bunu kaslarda patlama gücü yaratarak kas dokusunun güçlenmesini sağlayarak yapar. İstem dışı kasılmalara neden olduğundan kas içi ve kaslar arası koordinasyon uyumu sağlaması vücudun denge ve tepki hissini geliştirir.
  Kemik yapısına etkisi: Kemik dokusunun gelişerek kuvvetlenmesine yardım eder, kemik yoğunluğunda ve mineral yoğunluğunda olumlu etki yaptığı saptanmıştır. Bu da ileri yaşlarda çıkabilecek kemik erimesi oranının düşmesine yardımcı olur.
  Kan dolaşımına etkisi: Kasların saniyede 30/50 kez kasılması sonucu tüm damarlara kan pompalama sayısını artırır, bu da hücrelerin çok kısa süre içinde enerji depolamasını sağlar. Aynı zamanda kandaki atıkların aynı hızla atılmasına neden olur ve kan hücrelerinin yenilenmesini sağlar. Dolaşımı da düzenlemiş olur.
  Selülitlerin giderilmesindeki etkisi: Kasların kasılması ile tüm vücuttaki kas dokusunun sıkılaşmasına bağlı olarak vücudun gerilmesi, yağların parçalanması sonucu selülitlerin azalmasına neden olur.
  Ağrıları azaltır:
  Vücut esnekliğini artırır:

  Uzun saatler spor salonlarında çalışarak istenilen şekil ve sağlıkta vücuda sahip olunabilir düşüncesi, insanları günümüz çalışma temposu ve zaman darlığı gibi sebeplerden dolayı isteksizliğe itmekte, hatta çok istese bile hayata geçirmesini engellemektedir. Oysa POWER FULL ile 10 ar dakikalık bir çalışma ve haftada 3 kez bunun tekrarı istenilen sonuca kısa süre içinde ulaşılmasını sağlar. Üstelik terlemeden, saatlerce yorulmadan.

  Uyarılar:
  Kesinlikle kullanamayacak olanlar: Hamile bayanlar, organ nakli yapılmış kişiler, kalp pili taşıyanlar, aktif ve ağır migreni bulunanlar, kemiklere henüz platin monte edilmiş kişiler, akut thrombasi, cardio-vasular hastalıklar, tamamen iyileşmemiş ve kapanmamış yarası olanlar, diz veya kalçasında protezi bulunanlar, geniş varis durumu olan kişiler ve epilepsi hastaları.

  Yorumlar

  ***Ürünü yurt dışında almıştım.gerçekten son teknoloji ile üretilmiş ve zayıflamanın yorulmadan ve deli gibi terlemeden en kolay yolu.üründe onlarca değişik kullanma fonksiyonu var sizin yapmanız gereken ürün üzerinden bir fonksiyonun tuşuna basıp ürünü kullanmak.sanki spor salonuna gidip birden fazla alete binmek gibi tek kelime ile harika tavsiye ederim...

  ***ACIKCASI PİYASADA EN UCUZU 7000-8000 YTL LIK ÜRÜNLER DOLASRIKEN ACABA YANLIS KARARMI VERDİM TAMAMEN BİR UZAKDOGU KOPYASIMI ALIYORUM DİYE SUPHELIYDIM AMA BIR HAFTADIR KULLANIYORUM VE SADECE 3 KERE HERSEFERINDE 10-15 DAKIKA KULLANDIM DAHA SİMDİDEN INSANLRIN NE KADAR KILO VERMISIN TEPKILERIYLE AKSILASIYORUM. COK YOGUNUM YURUYECEK VE SPOR SALONUNA GIDECEK VAKTIM OLMUYOR AMA BU ALETLE 10 DAKIKADA SAATLERCE SPOR YAPMIS GIBI YPRULUYORUM VE KASLARIMIN ISINIP CALISTIGINI HISSEDIYORUM

  SPOR YAPMAYA USENENLER, VAKTI OLMAYANLAR İCİN MUKEMMEL.
  HERKESE TAVSIYE EDIYORUM . SADECE SANATCILARIN VE GELIR DUZEYI COK YUKSEK KISILERIN SAHIP OLABILECEGI BU ALETI HERKESIN ALACAGI SEKLE GETIREN FIRMAYA TESEKKUR EDIYORUM

  Fiyatı 800 Ytl civarındadır.

  Canavarın notu: birinci ve ikinci dereceden akrabalarımda dahil olmak üzere ürünün satıcısı değiliz.
   
 2. 14 Nisan 2008
  Konu Sahibi : canavar
 3. banu70781

  banu70781 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  8 Nisan 2008
  Mesajlar:
  74
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  76
  cihazın satıcısı değiliz diyorsun ama bütün forumlarda yukarıdaki yazının aynısı değişik isimler altında var. canavar, cherrygirl vs.
   
 4. 27 Nisan 2008
  Konu Sahibi : canavar
 5. emecul

  emecul Guest

  ya bu 800 dedıgınız nedr yanı power plate fıyatımı
   
 6. 28 Nisan 2008
  Konu Sahibi : canavar
 7. canavar

  canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  3.271
  Beğenildi:
  109
  Ödül Puanları:
  353
  evet canım a.s.
   
 8. 9 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 9. Silviya

  Silviya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.050
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  ismi google görsellerde arattım tam aynısı değil ama burda bahsedilen cihaz gibi acaip titreten bişey var spor salonunda.sanırm orjinalinin türevi ama cidden çok hoş bişey.bütün çalışmamı bitirdiktne sonra üstüne bide onu kullandım ve vücudu rahatlatıyo masaj gibi geliyo umarım bahsedildiği gibi etkili bişeydir :)teşekkrüler paylaşım için...
   
 10. 11 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 11. Silviya

  Silviya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.050
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  bu gün dikkat ettim bizm salondakinin üstünde crazy fit masagge yazıyo...bunların hepsi birbiirnin benzeri galiba yerimseniben
   
 12. 26 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 13. basingazete

  basingazete Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  126
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  :1rolleyes:silvia power plate gündeme geldiğinde beri birçok benzeri var ama sana tavsiyem showroomlarından birine git hepsini dene farkını anlayacaksın power plate çok farklı çok çok daha profosyonel tabi illa ucuz olsun ama evimde olsun diyorsan senin bahsettiğin ürün voitin ürünü ve danıştığım birkaç kişiden o alet hakkında da olumlu yanıt aldım ama ben sana power playtten şaşma derim en ucuzu 5000 ytl çok pahalı kabul ediyorum ama hertürlü masaj ve tedaviden tut şekillenmeye ve kas yapmaya kadar bir çok işe yarıyor senin yerinde olsam ki haftaya bende başlıyorum poer plate stüdyolarından birine başvurur 400ytl bayılır ama adam gibi sonç elde ederim eğitimli hocalarımla sevgiler
   
 14. 26 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 15. Silviya

  Silviya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.050
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106

  saol önerin için canım ama ben pek pasif spordan yana değilim.aletlerle ağırlık çalışmak benim hoşuma gidiyo.onun dışında yürüüyş falan gayet güzel stres atıyosun.ayrıca benim bulunduğum yerde veya yakın olarak böyle bir stüdyo olduğunu hiç sanmıyorum.(hattaolmadığına eminim) dolayısıyla yolm masrafıyla bana en az 700 e patlar aylık.onun yerine misler gbi 1 sene spor salonuna gidebilirm hemde mutlu olurum :))) diğer mesajlarda bahsettiğim gibi gititğim salonda bu aletin bir çeşidi var.çalışma sonrası rahatlamak için gayet iyi...ayrıca eve alınan aletler 3 gün sonra sıkılındığı için kullanılmıyo.evimde olsun isteme hiç...
  a.s.
   
 16. 27 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 17. basingazete

  basingazete Popüler Üye Üye

  Katılım:
  25 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  126
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  süper spor salonu sevdiğin ve huzur bulduğun bir yerse senden iyisi yok bizim Türk hatunlarımız biraz tembel oluyor da bu konuda ben de dahil:)
   
 18. 27 Mayıs 2008
  Konu Sahibi : canavar
 19. Silviya

  Silviya Popüler Üye Üye

  Katılım:
  31 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  1.050
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  evet..ağılıkları kaldırıp indirdikçe büyük haz duyuyorum.bench psess yapmaya bayılıyorum :) yağlarımdan kurtuluncada 2 dirhem kas yapcam.fıstık gibi olcak :) herkese tavsiye ederim.evde spor yapmak çok az kişinin harcı.2 gün yapsan bile 3. gün pes ama salona girnce oranın büyüsüne kaptırıysun zaten kendini...