pozitif sonuç aldıktan sonra kahverengi lekelenme........

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar pozitif sonuç alalı 1 hafta oldu........ama kahverengi lekelenmem var.....çok az oluyor..ama telaşlandım....böyle bişeyle karşılaştınızmı.....düşük işaretimidir bu........çok korkuyorum.....normalde böyle oldumu sizlerdede....

2. 2 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

yokmu kimse yardım edicek arkadaşlar...........

4. 2 Şubat 2009
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    korkma canım olabiliyoor yengemde olmuştu ama dinlenmen şart ve dr görün içinde kalmasın hayırlısıyla kucağına almanı dilerim

6. 2 Şubat 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim durumumda aynı özeline yazdım uzun uzun çok ama çok korkuyorum

8. 3 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

yokmu başka kimse aynı durumda olan........

10. 3 Şubat 2009
  11. hakper

hakper Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım öncelikle haırlı olsun bebişin,hayırlısıyla allah kucağına almayı nasip etsin.canım ben şuan 6+3 haftalığım dün kalktım aceleylen hastaneye gittim lekelenmem oldu,doktorum normal olur böyle lekelenmeler dedi üstelik ikizlere hamilesin dedi.bugün çok şüşür birşeyim yok.seninde korkman çok normal bende daha yeni yaşadım o duyguyu .bunun gibi lekelenmeler genelde hamileliğin 3.ayına kadar sürebilirmiş.canım lekelenme kanamaya dönerse ve ağırıların başlarsa doktorunu ara hemen .hafifi lekelenmelerden korkma.tekrar hayırlı olsu:nazar:n canım

12. 4 Şubat 2009
  13. burcuma

burcuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende tüp bebek yöntemiyle hamile kalıp ilk üç ayımı böyle geçirenlerdenim.sakın korkma.doktorum bana eğer lekelerin rengi koyukahve ise sakın korkma demişti.pembe olması tehlikeli.ayrıca bu renk lekelenmeler genelde progestan kullanımından da olurmuş.ama mutlaka yatıp dinlenmelisin yemek ve tuvalat dışında kalkma bence allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah