pozitif sonuçdan kaç gün sonra kontrole gittiniz??

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ikizler17 tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : ikizler17
  1. ikizler17

ikizler17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 12 gün pozitif sonuç aldıktan kaç gün sonra kontrole gittiniz keseyi ne zaman gördünüz? kalp atışlarını ne zaman duydunuz? çoook merak ediyorumm

2. 12 Mart 2010
  3. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    canım merhaba ben poiztif değeri 10. gün tahlille aldım, hiç idrar testi yapmadım.. kanda çıkınca 6 martta yani 12. günde iki katına çıkıp çıkmadığını görmeik için yine kan verdim, bugün yani 12 martta da ilk kontrole gittim... çok şükür miniminnacık beslenme kesesini gördüm.. doktor bebgeği ve kalp atışlarını en iyi iki hafta sonra öğreniriz dedi iki hafta sonra cuma gününe randevu verdi.. Allah izin verirse o gün de kalp atışlarını duymak için gideceğiz...
    ama bugün kontrolde alttan muayane oldum ve kanama var İnşallah sadece rahim ağzında muayene nedeniyle bir kanamadır, bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum :KK43:((((

4. 13 Mart 2010
  5. ikizler17

ikizler17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Korkma canım benim ilk bebeğimde de kanamam olmuştu o tutunmaya işaret demişlerdi doğruymuş (gerçi sonradan kaybettim bebeğimi 5,5 aylıkken )
    seninle transfer günlerimiz aynı hemen hemen benimde 7 mart 12 günümdü ama doktorum 25 marta randevu verdi keseleri görmek için
    bende hiçbir belirti yok ,randevu gününe kadar nasıl sabredicem bilemiyorum :KK43:(

6. 13 Mart 2010
  7. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    selam kıslar,bende 9martta öğrendim hamile olduğumu,ayın 12 gün sonrasına randevu verdi doktorum.
    bakalım hayırlısıyla kucağımısa alsak inş.