pozitif sonuçtan sonra lekelenme şeklinde kanama....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 5 Şubat 2009 başlatılmıştır.

5 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar kahverengi lekelenmem vardı...kırmızıya yani kanamaya dönüştü....keseler görüldü durum iyi dedi doktorum....ama çok korkuyorumm..sizin tavsiyeleriniz nelerdir...böyle bişey yaşadınızmı..

2. 5 Şubat 2009
  3. EU3

EU3 Guest

yokmu kimse arkadaşlar....

4. 5 Şubat 2009
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım hemen dr unu ara ve görüş bir an evvel. bugun randevu al. inşallah onemlı bişey yoktur.

6. 15 Temmuz 2009
  7. almiran

almiran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm bendede pozitif sonuçtan sonra kırmızı kan gördüm hatta dedim adet oluyorum gittim doktora kalp atışını gördüm bebegimin çok şükür iyimiş sıkma canını bence yerleşiyo oyüzden oluyo doktor bana öle dedi bende çok üzüldüm yerleşiyodur bebişin takma kafana olurmu canm

8. 15 Temmuz 2009
  9. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    lekelenme normal diyorlar. ama sen yine git istersen. benimde olmuştu. üçüz biliyordum dördüzmüş birini kaybetmişim. ondan lekelenme olmuştu.

10. 28 Şubat 2010
  11. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar banada yardımcı olurmusunuz benimde adetime 5gün var dün lekelenme oldu bugünde kahverengimsi bi tuhaf renk afedersiniz peceteye silince anlaşılıyor öyle adet olur gibi olmuyor günl
    ük pet koydum akıntı tarzında kahve rengimsi bi lekeler ne demek oluyor bu hiç bir belirtide yok normalde adet olsam agrım cok olur benim dün akşam kasıklarıma cok AZ agrılar girdi bana yardım edinnnnnn

12. 28 Şubat 2010
  13. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı şey bana da oldu.transferimin 8.günü ve aynı dediğin gibi koyu kahve bi acaip akıntı.bilgin olursa bana da söylermisin?test günüme daha 4 gün var. moralim çok bozuk.dr u aradık ulaşılamıyo.sizin transfer sonrasımı?

14. 28 Şubat 2010
  15. TABTA

TABTA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı şey bana da oldu.transferimin 8.günü ve aynı dediğin gibi koyu kahve bi acaip akıntı.bilgin olursa bana da söylermisin?test günüme daha 4 gün var. moralim çok bozuk.dr u aradık ulaşılamıyo.sizin transfer sonrasımı:sinifsinif:

16. 28 Şubat 2010
  17. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ordamısın nasılsın

18. 28 Şubat 2010
  19. pelinsee

pelinsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç yıllık evlisin bebiş varmı ben 19 aylık evliyim bir düşügüm oldu 15aydırda calışmaya devam ama yok inşallah bu kez tutar bilemiyorum kimi yerleşme kanaması diyor kimi olabilir agır iş yada üşütme yada stres baglı diyorlar bilemeyecem bekleyecez artık inşallah sende bende burdaki tüm arkadaşlar güzel haberler alırız inşallah bebişimiz gelir artıkkkkkkkk