pozitif sonucu aldım ama bebeğim gelişmiyo

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve serraxi tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : serraxi
  1. serraxi

serraxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    8 haftalık olması gereken bebeğim 6 haftalık:KK43:
    çok küçük ama kalbi pıt pıt atıyo. doktor bu bebekten büyük olasılık hiç bişi olmaz dedi.ama kalbi atarken de sonlandıramadı 1 hafta daha bekleyelim dedi.çokk üzgünümmmm hem de çokk bebeğim karnımdaa ama salı günü ayrılacak meleğim annesinden.allahım bi mucize olsun ve bebeğim gelişsin..

2. 28 Kasım 2009
  3. jeandark

jeandark elleyi minik minik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun umarım herşey iyi olur

4. 28 Kasım 2009
  5. melike1717

melike1717 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun ama bence herşey yoluna girecek canını sıkma herşey güzel olacak inşallah

6. 28 Kasım 2009
  7. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canını sıkma cnm inşallah herşey yoluna girecektir Allahtan ümit kesilmez hem bak kalbi atıyormuş gelişimi düzelebilir belki.

8. 28 Kasım 2009
  9. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    canım kalbi atan bebeği nasıl sonlandırıyor doktorun anlayamadım. gelişim kötüyse zaten kendiliğinden kalbi durur o zaman aldırırsınız ama kalbi atan bebeği almak bana hiç doğru gelmedi.bu bebekten bişey olmaz lafıda hiç hoş değil, ona ömrü veren rabbim, yaşayacak günü yiyecek lokması varsa o yavru büyür...bence biraz daha bekleyin...Allah sana sabır versin bence bi doktora daha görün derim ve bekle derim...sorunlu bir bebekse kalbi kendiliğinden durur zaten....benimde ilk bebeğim 1 hafta geriden geliyordu,9. haftada kalbi durdu ama doktorum o ana kadar hiç kötü birşey söylemedi, normal dedi..bebeğim ölünce doktorum bile okadar şaşırdı ve üzüldü ki...yani bence bekle biraz daha...

10. 28 Kasım 2009
  11. AdaEge

AdaEge Guest

Ben de femalexx e katılıyorum.Nasıl olur da kalbi atan bebeği almaktan bahsedebiliyor ki bu dr..? Bu ölçümler ultrason aletinden ultrason aletine ölçümü yapan kişinin eline göre de değişiyor..Benim geçen sene evhamlı günlerimden birinde aynı gün gittiğim iki dr dan birinin ölçümü farklı diğerinin ki farklıydı..İlk başlarda gelişimi geride olabilir ama daha sonra gününü yakalayabilir bebişler..Ayrıca kalbi atan bebişten bundan bişey olmaz demesi de son derecede duygusuzca ve mantıksızca geldi bana...:umursamaz:

12. 28 Kasım 2009
  13. ozlem483

ozlem483 Bir MELEK Diliyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu bebekden bısey olmaz n demek ya yok boyle bısey bence sen dr degıstır o bır mucıze hemde bızım mucızelerımız konusamaz bu kadar acımasız onun ısı olabılır ama karsıdakı bır HAYAT bır UMUT bu kadar kolay olmamalı allah ım senın bebegını sana bagıslasın butun kalbımle dua edıyorum umudunu hıc kaybetme lutfen hayatda neler oluyo bebısın salıyo cok ıyı olur ve ayrılmak zorunda kalmazsınız rabbım o kadar buyuk kı olumsuz seyler dusunme hep guzel seyler dusun kı hersey guzel olsunopuyorumnanaktan

14. 28 Kasım 2009
  15. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim benimde basima ayni sey geldi.geriden gidiyordu.kalp atislari vardi ancak gelisimi olmamisti.daha sonrada krtaj oldum.herseyde bi hayir vardir canim.doktorum ozaman demistiki saglikli bi bebek olsaydi gelisimi olurdu.sana kalp atislarini dinlettimi doktorun.bana dinletmemisti ama oldugunu söylemisti.hakkinda hayirlisi arkadasim.mevlam neylerse güzel eylermis.ama rabbimden mucizeler kesilmez.bol bol dua et.meryem süresini oku.allah yardimcin olsun canim..

16. 28 Kasım 2009
  17. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşım benim inşallah düzelir bebeğin biliyorsun ki seni çok iyi anlıyorum inşallah salı günü gelişimi iyi olur inşallah canım senin için de kendim için de çok dua ediyorum inşallah düzelecek bebeklerimiz buna inanmak istiyorum

18. 28 Kasım 2009
  19. TOPRAK28

TOPRAK28 Allahım sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım tüp bebekle hamile kalınan bebeklerin haftası başlarda SAT ın gerisindedir.Bunu dr. nasıl bilmez...Ben de diğer arkadaşlara katılıyorum bebeğini aldırma gerekirse bir tüp bebek hastanesinde ki dr. gözük...Biz o bebeklere kolay kolay hamile kalmıyoruz o yüzden bebeğin için diren...Allah yardımcın olsun...