pratik evden bişi almayın

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve funmak tarafından 1 Haziran 2009 başlatılmıştır.

1 Haziran 2009
    Konu Sahibi : funmak
  1. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar 27 mayısta pratik eve bir baskül siparişi verdim ancak o gunden beri ne kargoya verildi nede mailerime cevap verildi bilsem hepsiburda.com a sipariş veridim hızlı jargo ya güvendim param giderse üzülemm çünkü çok para vermedim ama www.şikayetvar.com a şikayetimi bildirdim
    bugun pratik evi aradıgımda kargomun bugun verileceği sölyendi ancak hala tedarik sürecinde üstelik peşin ödeme yaptım
    siz siz olun www.pratikev.com dan alışveriş yapmayın

fiyatlar evet ucuz ama ne gelen var ne de giden bunca yıldır internetten alışveriş yaparım taaa hongkong dan verdiğim siparişler anında maiile bildrilir ancak bunalr maile bile cvp vermiyor daha ne kadar söyleyim bilmiyorum canım baya sıkıldı resmen hayali ihracat yani aldatıldım

2. 2 Haziran 2009
  3. DygEge

DygEge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    163
    Canım yaa burda gördüm çok üzüldüm:KK43:(Bahsetmiştin zaten umarım gelir baskülün:KK43:(
    Banada söylemiştin bu siteyi hatırlıyorum plates topu için..Neyseki çok pahalı birşey değilmiş tatlım üzüldüm valla..

4. 3 Haziran 2009
  5. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım evet ama verdiğim tel paraları zaten piyasa fiyaına denk geldi dün yendien arayıp bugun kargoya vermezseniz sizi tüketici derneğine şikayet edicem dedim şükürgeldi ...

ve sorunsuz ama bir daha asla ordan bişi almam :::

6. 3 Haziran 2009
  7. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Allah Allah, ben pratikevden birçok şey aldım ama hiçbirsorunla karşılaşmadım...
    Demekki bazen oluyor...

8. 29 Haziran 2009
  9. nazimsin26

nazimsin26 Yüreğim seni sevdi.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok alışveriş yaptım ordan hiç sorun yaşamamıştım. ama son ürünüm kırık geldi. değiştirmiceklerini söylediler, 1 hafta uğraştırdılar biraz sert konuştum. ürünümün resimlerini çektim, sizi bu resimlerle şikayet edcem kusur sizde dedim :1closedeyes: uzun uğraşlarımdan sonra değiştirdile. ama bir daha alımıyım bilmiyorum.

10. 2 Temmuz 2009
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    ınsanın hevesini kursağında bırakıyolar bide yaa....