Pre-seed kullananlardan acil yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve bebegim_01 tarafından 4 Kasım 2010 başlatılmıştır.

4 Kasım 2010
    Konu Sahibi : bebegim_01
  1. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar bu mesajı nereye yazacagımı bilmedigimden ,buraya yazmaya karar verdim.
    lütfen bilgi sahibi olan kişilerden acil yardım istiyorum.özellikle kullanan arkadalardan olumlu veya olumsuz bütün deneyimlerini bekliyorum.
    pre-seed marka kayganlaştırıcı jel i duydum bilip bilmeden almak istemedim açıkçası eşimde ön yargılıydı tr.deki fiyatları internetten baktım 150 civarındaydı.daha sonra yurt dışından bu ürünü daha ucuza alabilecegimi ögrendim.yine internet üzerinden.internet sitesinin adını vermiyorum e ile başlayıp y ile bitiyor belki yasaktır kapatılmasın diye.
    eşimbunun güvenilir olmadıgını gerçekkten içinde o ilaçmı var ne doldurmuşlar bilemeyiz dedi hem internet üzerinden kredi karı numaranı verdigin için zaten tehlikeli dedi.ama onu ikna etmem lazım kızlar.lütfen tecrübelii bayanlarr bana acilen bilgilerii gönderin.şimdidenn hepinizee ayrı ayrı tşkler.En Büyük TÜRKİYE

2. 5 Kasım 2010
  3. murebdu

murebdu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba
    preseed ile ilgili bir konu var.1 veya 2.sayfada.orda merak ettiklerini okuyabilirsin.evet dediğin siteden alabilirsin.ben aldım.herhangi bir sıkıntı yaşamadım.eğer kredi kartı bilgini vermek istemiyorsan pay pall diye bir sistem var .ona kayıt oluyorsun.o zaman yabancı site kredi kartı bilgilerini görmüyormuş.ben uğraşmadım açıkçası.kredi kartıyla aldım.
    içeriği hakkında bir şüphem yok.bir yan etkide yaşamadım.türkiyedeki sitesine bakarsan sağlık bakanlığı onayı var.sebepsiz infertilitede başarı oranı falan hepsini anlatıyor.eşine o sayfayı gösterip okumasını sağlayabilirsin.

4. 5 Kasım 2010
  5. Ronya

Ronya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım valla ben o bahsettiğin siteden ebaydan iki kere aldım
    hiç bir problem yaşamadım.bizim burda 130 tl olan preseed jeli 43 tl ye aldım
    üstelik yanında 10 adet test hediye
    canım rahatlıkla alabilirsin tedirgin olma eğer bir aksilik olacaksa
    bizim burdaki sitelerdede olur

6. 5 Kasım 2010
  7. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    teşşekkürler kızlar.peki siz preesed i kullandıktan sonramı hamile kaldınız.yani hamilemisiniz.lütfen onlarıdabelirtirseniz sevinirim.hangi tedavileri yaptınız en son ne yaptınız preseedi ne zaman kullanmaya karar verdiniz.

8. 8 Kasım 2010
  9. murebdu

murebdu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet canım preseed kullandıktan sonra hamile kaldım.uzun hikaye.sebepsiz infertilite gibi bişey.1 yıldır istiyoduk.preseedi bir kez kullandım.ovulasyon günümdü.hamile kaldım.

10. 8 Kasım 2010
  11. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    gözünaydın cnm Allah hayırlısıyla kurtarsın bebişine kavustursun darısıda bana olsun insaallah.

12. 9 Kasım 2010
  13. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızzlarrr bendesiparişi verdim .ne zaman gelir acaba bi bilgisi olan varmı

14. 9 Kasım 2010
  15. missbon

missbon mazisin artıkk:))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benimki 2 günde geldi e..y dan kullandım bi sorun yaşamadım bende bekliyorum adet günümü umarım olmam:) acaba bu jel spremin daha uzun yaşamasını sağlarmıki mesela 3 gün falan

16. 9 Kasım 2010
  17. bebegim_01

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    valla bilmiyorum cnm insaallah hastalanmassın cnm.insaallah bebişin geliyrdur
    bende işte ebayden sipariş verdim.insaallah benimde iki güne gelir çünkü yuurtlamam haftaya.
    bakalım bekleyecegiz.birde gelmeyenler gümrükte karışanlar oluyormuş ya öyle olursa dişyede korkmuyoo deilim.

18. 9 Kasım 2010
  19. GamzeliKiz

GamzeliKiz Allahım sana emanetiz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende e..y,dan aldım ve galiba ahmişeyim 4 tane testim pozitif yarın kanda baktırıcam..ve ilk kullandığım aydı preseedi..ben paypal hesabıyla aldım benimde eşim kredi kartı numarasını vermek istemedi bizde paypalla aldık..eğer merkezi bir yerde oturuyosan genelde 1 hafta içinde ulaşıyo yada postaya gelip dağıtıma cıkmamış olyo..benim elime ulaşması 15 günü buldu cünki ben köyde oturuyorum postacı kapıma kadar getirdi..
    ayrıca bu jelde spermlerin yumurtaya daha cabuk ulaşmasını sağlıyo...
    allahım yar ve yardımcın olsun inş..