pregnly iğne

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Şubat 2008 başlatılmıştır.

3 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

formun yeni üyesiyim ve pregnly iğne hakkında sizlerden yardım bekliyorum

2. 3 Şubat 2008
  3. EU3

EU3 Guest

cevap verebilecek birisi yokmuuuuuuuuuuuuuuu??????????????????????????

4. 3 Şubat 2008
  5. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    elimden geldiği kadar yardım edeyim.bu iğne yumurta 18 mm büyüklüğe ulaştığı zaman vuruluyor ve çatlamasını saglıyor.

6. 3 Şubat 2008
  7. sevdalinka79

sevdalinka79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tam olarak istediğin bilgi nedir?

8. 3 Şubat 2008
  9. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende yeni üye oldum benimde pregenly le yumurtam çatlatıldı bekliyorum merak ettiğin ne

10. 3 Şubat 2008
  11. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar teşekkür ederim ben ilk defa kullanıyorum doktorum benim önemli bir sorunum olmadığını hemen hamile kalabilmek için verdiğini söyledi bunu yanındada gonaphene hapını kullanıyorum adetim beşinci günü kullanmaya başladım adetim 9,11,13 günleri iğne vurulucam hayırlısıyla bugün ilkini vuruldum birde bana dopergin+şeker ilaçı kullanmamı istedi buda yumurtanın kalitesini artırıyormuş benim gibi bu ilçaları kullanan arkadaşlardan bana bununla ilgili bilgi vermesini rica derim.

12. 4 Şubat 2008
  13. medos

medos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim bende ayni igneden kullandim asilama yaptirdigim donemde.Once adetimin 3.gunu clomid ilacini aldim 5 gun boyunca daha sonra kontrole gittim yumurtam belli buyukluge ulasincada doktor "yarin veya bugun su saatde igne yapilmalisin diyordu yani bizde saati onemsiyorlar bunun belirli bi saat etlisi varmis.ama bilemiyorum TR deki doktorlar okudugum kadariyla farkli tedaviler uyguluyorlar.neyse canim Allah gonlune gore versin.

14. 4 Şubat 2008
  15. EU3

EU3 Guest

sağolun arkadaşlar ama benim anlamadığım bu ilaçlar tedavi için veriliyo doktor bana senin bişeyin yok hemen hamile kalabilmek için dedi ???????????
    bu şekilde oluyo dimi birde iğneden sonra hemen ilişkiye giriliyor değilmi????????

16. 4 Şubat 2008
  17. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    benim de bi problemim yoktu fakat 9 ay hamile kalamadığımı söyleyince hemen bu iğneleri verdi.bu iğneler hamile kalmayı kolaylaştırıyor çünkü.sabah iğne olununca akşam ilişkiye giriliyor bir gün ara verilsikten sonra tekrar bi daha ilişkiye giriliyor.sonra doktorum beni çagırıp yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakmıştı.umarım kafandaki soruları cevaplayabilmişimdir.en kısa zamanda hamile kalmanı diliyorum.

18. 4 Şubat 2008
  19. EU3

EU3 Guest

teşekkür ederim en azından içim biras daha rahatladı bişrde ben akşam vuruluyorum iğneleri ozaman bir yararı olmasmı ???????