pregnly iğnesi, ile hamile kalanlar yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ecemecem tarafından 20 Şubat 2009 başlatılmıştır.

20 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ecemecem
  1. ecemecem

ecemecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu ayın 17 sinde bu iğneyi vuruldum ilk yumurta büyümüşmü die baktı kontrolde 19mm olmuş çok iyi dedi bir tane yumurta büyümüş bu iğneyi verip vurul ve 36 saat sonra birleşmede bulun dedi doktor ve 3 gün birleşme gerçekleşmesi lazım dedi ama çok strese girdim bebiş olcakmı olmayacakmı die bu stresle zaten olmaz demi :KK43: 5 tane yumurtası büyüyüp hamile kalmayanlar var :KK43: bu iğneyi vurulup hemen hamile kalan varmı. bebiş anneleri paylaşın ne olur.

2. 31 Ocak 2010
  3. ayxsxe neva

ayxsxe neva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende vurundum karamsar olma bak ne güzel yumurtanda varmış beni doktorum takibe çağırmadı

4. 31 Ocak 2010
  5. aysima04

aysima04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ayın 19unda vuruldum iğnemi 36 saat sonra ilişki sonrasında gün aşırı ilişki dedi doktor ama bu hafta çok msafirim vardı çok temizlik yaptım ağır kaldırdım yani hiç umudum yok çok zorladım kendimi inşallah olur ayın 6sında test yapıcam

6. 21 Şubat 2011
  7. cEYLin23

cEYLin23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde 1 tane yumurtam 18mm doktor bi problem yok iğne yardımcı olacak hamile kalmana dedi 6 gün oldu iğneyi vuralı.bakalım bekliyorum.herşeyin hayırlısı.