prematüre bebeğim direndi ama olmadı

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve lad127 tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : lad127
  1. lad127

lad127 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bundan yaklaşık 1 ay önce 24 hafta 3 günlük hamileyken sancılarımın başlayıp artması sonucu 800 gr bir kız dünyaya getirdim. bebğim 5 gün yoğun bakımda direndi küçük meleğim ama dayanamadı. henüz akciğerleri gelişmediği için 5. gün küçük meleğimi kaybettim. toparlayamıyorum hala arkadaşlar. çok zor. diğer hamileliğimde böyle olur diye çok korkuyorum. güya bana plasenta dekolman tanısı koydular. ama ankarada takiplerimi yaptıracağım. inanmıyorum ve Kocaeli'ndeki doktorlara hiç güvenmiyorum.

2. 3 Temmuz 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok uzuldum Allah sabir versin sana ne dense acini hafifletmez ama eger yasasaydi ikinizide cok zorlu bir surec bekliyordu ama umudunu sakin yitirme tekrar bir yavrun olucak ilkinde bu aci deneyimi yasaman ikincide boyle olucak anlamina gelmez simdi dinlen kontrollerini yaptir kendine rahat olacagin icine sinecek bir dr bulman cok onemli esinle kenetlenip toparlanma zamani kendini birakma hazir oldugunda tekrar bebegin olur acilarin hafifler birkac dr gitmeden konulan teshislere inanma

4. 3 Temmuz 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya başın sağolsun allah sabır versin.işallah ikinci hamileliğinde sorunsuz kucağına alırsın bebişini.

6. 3 Temmuz 2008
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    basiniz sagolsun insallah gelecekte saglikli cocuklariniz olur üzülmeyin meleginiz sizi cennetin kapisinda bekliyor olacak

8. 3 Temmuz 2008
  9. topraktut

topraktut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    lad 127 bende bebeğiini kabetmiş biri olarak acını anlıyorum....bende erken doğumdan dolayı 22 haftalık kızımı kaybettim 2,5 ay oldu ...toparlanıyorum ama aklımdanda çıkmıyor nasıl unutulurki....

ama zaman herşeyin ilacı bunu biliyorum.. 40 dan sonra adetimi oldum..şimdi 2.adetimide oldum....bundan sonra kendimi hazır hissediyorum..yeniden bebeğim olsun diye zabırsızlanıyorum ..bende senin gibi endişeleniyorum...yeniden başıma gelirmi ama hamile kalırsak hayırlısla... tebirli olacağız...yanlız değilsin..canım keşke bunları hiç yaşamazydık ama allahım öyle uygun gördü diyeceğiz....

10. 3 Temmuz 2008
  11. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun kardeşim...peki bu plasenta ayrılması neden oluyomuş bi yorum yapıldımı ? ikinci gebelikte risk varmıymış ?istanbul cerrahpaşa ya gelmeni tavsiye ederim....

12. 3 Temmuz 2008
  13. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sabır veersin arkadaşım acını taaa içimdn hissediyorum inan bana bundan sonra inşallah daha sağlıklı bi gebelik yaşarsın çünkü olanla ölne çare yok...

ne kadar rahatsın diyceksin ama benimde başımda aynı şeyler 134 gündür yaklaşık 5 aydır yatıyor kuzum yoğun bakımda doktorlar umutsuz elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz o yüzdn hakkında hrşyin hayırlısı arkadaşım menateli olmaya çalış unutulmaz ama yapacak bişi yok :KK43: çok üzgünümmmmmm...!!!

14. 3 Temmuz 2008
  15. Elis

Elis Guest

cok uzuldum canim ...allah sabir versin,,,,,,,,,,,,

16. 4 Temmuz 2008
  17. mmmmavis

mmmmavis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sabır versin.İnşallah başka bebeklerle yüzünüz güler,kucağınız dolu dolu olur.

18. 4 Temmuz 2008
  19. txixlsxixm72

txixlsxixm72 Kuzusuna ve kocasına Aşık Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Başın sağolsun.. Allah sabır versin çok üzüldüm canım. Üzülme demekle de olmaz ki umutla beklediğin bebeğini kaybetmişsin..Kendini toparlamaya çalış inşallah diğer gebeliklerinde bu sorunu yaşamaz bebeciğine kavuşursun Rabbim yardımcın olsun...