Prens mi yoksa bir prenses mi küçüğüm?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve julianne tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : julianne
  1. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar çok uzun zamandır bu anı bekliyordum. Bebişimin cinsiyetine doktorumuz bir türlü bakmamıştı ve bizde başka bir doktora gitmiştik. Veeeeee şimdi doktordan geldik teyzoşları.

Küçüğüm önce göstermedi, bacaklarını kapadı. Doktor beni öksürtünce, bacaklarını araladı ve hiçbir şey görünmedi. Yani minik bir kızımız olacak... Doktor 5. ayda kesinleşir dese de yüzde 80 kız dedi. Ben artık her şeyin netleştiği düşüncesiyle inanılmaz bir şekilde rahatladım. Oysa bebeği öğrendiği günden beri onu 'oğlum' diye seven eşimin halini görmeniz lazımdı. Tam anlamıyla bir yıkım :)) Ne yapacağını şaşırdı, nereye bakacağını. Öyle yüzündeki gülümsemeyle birlikte çıktı doktorun odasında ama eminim hala sarhoş gibidir :)) Onun bu haline hiç üzülmedim. Çünkü o farkında değil ama kızımın hayatının en büyük aşkı babası olacak. O yüzden şimdi istediğini hissetmekte özgür. nasıl olsa birbirlerine bağımlı olacaklar..

Benimle birlikte tüm bu heyecanı yaşayan arkadaşlarıma sizlere teşekkür ederim.. Darısı da cinsiyet öğrenemeyen 9 arkadaşımın başına...

2. 11 Haziran 2008
  3. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim tebrik ederim çok güzel bir haber bu, bir bebeğimiz daha belli oldu nihayet :dance: bu babalar bu işi tutturamıyor sanırım :) benimki de kızım diye sayıklıyordu, doktor erkek deyince aynı senin bahsettiğin surat ifadesine büründü tahmin edebiliyorum yani eşinin şeklini sırnaşık şey

4. 11 Haziran 2008
  5. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Okurken gözlerim doldu... Eşinin hali aynı benimki gibiymiş :) Bizimki de prenses ama o hep oğlum olacak diye kendini hazırlıyordu... Daha yeni yeni kız fikrine alışmaya başladı...
    Bi kaç güne kalmaz seninki de alışır merak etme...

6. 11 Haziran 2008
  7. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar yaşadıklarımı anlamanız ne kadar güzel... Teşekkür ederim. Kız ya da erkek güzel ve hayırlı bir hayatları olsun yeter bizim için sanırım... Elmalıturtacım alışacağını biliyorum ama sizinkinden birazcık daha uzun olabilir bu süre sanırım :) Çünkü beni işe bırakırken de 'şimdi sorumluluğum iki kat arttı' diyordu. Sanki erkek olsa artmayacakmış gibi :)))

8. 11 Haziran 2008
  9. yagmurrrr

yagmurrrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım hayırlı olsun cok sevindim bende kız annesi olucam esimde erkek olsa ii die bakıodu tabiki ama ben ona bi kızın babaya nasıl asık oldugunu anlattıgım an fikirleri hemen deisti ben kız istiorum die gezio ortalarda simdi :)))Bide simdi dioki neymiş efendim onu daha cok sevcekmis kızı :))

10. 11 Haziran 2008
  11. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yağmurcum, ben babamı hiç görmedim yani vefat etmişti. Bu yüzden de aslında kızım olmasını ve onun baba sevgisinde adeta boğularak büyümesini her şeyden daha çok istiyordum... Onun için şimdi bendeki anlamı çok büyüdü hem bebeğimin hem de geçirdiğim bu sürecin. Varsın bizden daha çok sevsinler babalarını. Benim hiç şikayetim yok...

12. 11 Haziran 2008
  13. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    bebişin hayırlı olsun canım minik bi prenses daha geliyor he.bizim gelin adayları çoğalıyo bakalım:)))).
    benim eşimde kesin kızdır demişti başından beri.kayınvalidem hep kız diye tutturdu hatta umreye gitmişti geçen aylarda bana bigün telefon açtı kızada tavaf yaptım diye:)))) oda hüsrana uğradı.bütün torunlar erkek olunca bi kız beklentisi oldu.olsun ben hiç üzülmedim valla allah biliyo sağlıklı sıhattli olsun.hem oğluşuma da arkadaş olucak:)).babası hala diyo bi kız doğuramadın bana diye bende gereken cevabı yapıştırıyorum .şimdi burdan söylenmez ama anladınız siz onu:KK70:

14. 11 Haziran 2008
  15. semra84

semra84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kız yada erkek hiç farketmez yeterki sağlıklı olsun..çok tebrik ederim

16. 11 Haziran 2008
  17. _EsCApE_

_EsCApE_ Hayat Şimdi Daha da Güzel Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    julianne'cim... canım çok sevindim.. hayırlı olur inşallah.. Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin.. (hepimize AMİİİİNNN)
    tüm dualarımız sağlıklı ve hayırlı olmaları cinsiyetleri soora gelio...

:nazar::nazar::nazar::nazar:

18. 11 Haziran 2008
  19. minik81

minik81 cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    julianne canım çok sevindim kızlar çoğalıyo :) bizde babamızı kıza alıştırıyoruz baya bi bozuldu oğlu olcak sanıyormuş en azından ilk çocuğu erkek olsun istermiş kızın yükü ağırmış kızla top oynanmazmış birsürü şey saydı birde bi arkadaşı oo bizim gelin geliyo demek demiş kızmış iyice hehehe şimdiden paylaşamıyoruz kızımızı bakalım nolucak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.