prenses bekleyenler...

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve genciza tarafından 4 Mart 2008 başlatılmıştır.

4 Mart 2008
    Konu Sahibi : genciza
  1. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    baktım erkek annelerinin sayfası var bizim neyimiz eksik dimi ama :) şaka biyana kız annesi olmanın ne gibi sorumluluklar yüklediğini burda paylaşabiliriz.bana önce erkek dendi kendimi ona hazırlamıştım sonra doktor kesin olarak kız olduğunu söyledi.ilk bi kaç gün biraz yadırgadım ama sonra bu çok hoşuma gitti.aynı cins olmanın avantajıyla onunla herşeyimizi paylaşacağız.onunda ilk arkadaşı biz olacağız.kısacası bi kız annesi olacağım için çoooook mutluyum.

2. 4 Mart 2008
  3. gxoxrs...

gxoxrs... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bana da oğlun olcak galiba die die alıştırdılar 17+2 de kız olduunu öğrenince yadırgamıştım ama şimdi çok mutluyum hatta biraz büyüsün onla benzer kıyafetler giyip anne kız gezmenin hayalini kuruyorum..

4. 4 Mart 2008
  5. melekk_84

melekk_84 2 prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    bende geldimmm kızlarrrr iyi olmuş böyle sayfa açılması:teytey::teytey:

6. 4 Mart 2008
  7. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de erkek hissediyordum ama benimde prensesim olacak çooooooook mutluyum karabiberim (büyük ihtimalle yani:nazar:) benim en ii arkadaşım olacak:teytey:

8. 5 Mart 2008
  9. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BENİMDE ERKEK DEMİŞTİ DOKTORUM AMA DÜN KIZ BU DEDİ. BİZİM YARAMAZDA TAM GÖSTERMEDİ. YANİ ŞU AN MUALLAKTAYIM. SAĞLIKLI OLSUNDA KIZ ERKEK FARKETMEZ.:teytey:

10. 5 Mart 2008
  11. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    günaydın kızlar... demekki çoğumuz erkek beklerken kız oldu :) çoğumuza sürpriz oldu bu durum.ama çook güzel bi sürpriz.ben daha pek bi hazırlık yapamadım.kızlar için o kadar güzel şeyler varki.hele bi doğsun onu içimden geldiği gibi giydirip süslicem.kız annesi olmayı doya doya yaşicam inşallah.

12. 5 Mart 2008
  13. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Bende Bir Kiz Annesi Olucam...bebeğime Ilk Hamileyken Hep Erkek çocugum Olmasini Istiyordum Ama Nedenini Bilmiyorum...doktorum Ilk Kiz Dediğinde 26 Ocakta çok şaşirdim...1-2 Kendimi Aliştirmakta Zorlandim...sonra Bir Baktimki Oglum Olmasi Duygusundan Daha çok Hosuma Gitti Kizim Olacaği...hem Herzaman Derler Ya Kiz Ailesine Daha Düşkün Olur Diye(kendimdende Biliyorum)çok Mutluyum...doğacaği Zamani Iple çekiyorum...nasil Olacak,kime Benzeyecek çok Merak Ediyorum...eşya Açisindan Herşeyi Almayi Düşünüyorum Ama Kiyafeti Ilk 2-3 Ay Için Gerekli Olanlari Alicam...hangi Renk Yakisacak,kilo Ve Boy Orani Ne Olacak Bilmediğimiz Için şimdiden Ilerde Giyeceklerini Almayi Hiç Düşünmüyorum...rabbim Hepimize Sağ Salim Kucagimiza Almayi Nasip Etsin...bebek Isteyen Herkezede Bu Guzel Duyguyu Yaşatsin Inşallah...

14. 5 Mart 2008
  15. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha bebişimin cinsiyetini bilmiyorum kızlar :KK43:
    bu gidişlede zor öğrenicez galiba
    kızım olacağını öğrenirsem yazarım sizlere kızlar gerçekten kızlar için çok güzel alternatifler
    var daha cicili bicili seyler

16. 5 Mart 2008
  17. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bi iki ay sonra işi bırakıyorum ve kızıma çok güzel elbiseler örücem."bebekler için örgüler"kısmında harika şeyler var kızlar baktınızmı?

18. 5 Mart 2008
  19. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım geç olsun güç olmasın.çok şükürki bebeğin sağlıklı cinsiyetini öğrenemedim diye üzülme.bak hareketlerinide hissetmeye başlamışsın.önemli olanda bu.