prensesim geldiiii

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve mihenk tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mihenk
  1. mihenk

mihenk prensesim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok şükür 9 aylık maratonun sonunda biz de meleğimize kavuştuk.bayram haftası burada sizlele de paaylaştığım gibi çok zor beklemeyle geçmişti artık tatil bitse de kızımıza kavuşsak diye bekliyorduk.13 aralık cumartesi günü kontrole gittik ben pzt randevu alabilmek ümüdiyle gitmiştim ama ne mümkün.doktorum 39. haftayı tamamlamaya niyetlendi.16 aralık salı tekrar gel rahat olursan bekleriz dedi.tabi benim moralim bozuldu.meleğimi bir hafta daha bekleyecektim çünkü hiç ağrım kasılmam falan yoktu.neyse biz yine eve geldik.anneme telefon ettim daha bir hafta var gelme diye.
    neyse 16 aralık büyük gün salı geldi.sabah eşimle hazırlandık o işe giderken beni hastaneye bıraktı ne de olsa kontrole gidiyorum ya...anesteziye gösterilecek tahlilleri verdim sonra nst ye girdim ama bu arada yazmayı unuttum gece 4 dehafiften bir ağrım başlamıştı oyüzden kahvaltı yapmadım ne olur olmaz diye.nst de de düzenli ağrılar çıkınca doktorum bugün alalım ameliyathane müsait demez mi aslında çok sevindim beklemenin stresini yaşamamoş oldum.hemen eşimi ardım ama ne mümkün hastaneye getiremedim çünkü inadıramadım şaka yaptığımı düşündü ki bu konuda asla şaka yapmamıştım.sonra annemi ardım kadı neye uğradığını şaşrmış vaziyette yola çıkmış.ki neyse sezeryan saatine yetişti.bu arada eşim hastaneye gelirken ufak bir kaza atlatmış bana sonradan söyledi.annem gelene kadar 2 kişi odada yalnız bekledik ben daha skindim ama eşim çok heycanlıydı neyse annem geldi 10 dk sonra beni ameliyathaneye aldılar ve kendime bile inanamadım ki hiç ağlamadım eşim biraz ağlamaklı oldu onada espri falan yaparak engel oldum.ve epidural sezeryana karar vermiştim ki iyiki öyle olmuş takılırken insan biraz endişeleniyor o da bilinmeyene karşı olan korkudan.yoksa çok rahat bir uygulama neyse epidural takıldıktan kısa bir süre sonra dünyanın en güzel sesi ve mutlu son bebeğimi görmek.ama bebğimi hemen götürdüler dışarda babası ile anneannesi bekliyordu ben çıkana kadar onlarla tanışmış.sonunda benimde işim bitti ve beni dışarı aldılar eşim kapıda bekliyordu:lepi:niye çünkü 9 aydır sakın bebeği görüpde beni içerde unutma diye söylenip duruyordum nede olsa yarın birgün bırakır gider yine beana kalırsın diye başının etini yemiştim.neyse odamıza geldik 2 kün kaldıktan sonra taburcu 18 aralıkta taburcu olduk.misafirler bir taraftan henüz bebeğin huyunu ve isteklerini anlayamamak bir taraftan zorlu bir haftadan sonra rahata kavuştuk.dün herkesi yolladık ve şimdi kızımla eşimle başbaşa kaldık.allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin ne kadar kelimelerle anlatmaya çalışsamda :1no2:anlatılmaz yaşanır:dance:

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 25 Aralık 2008
  2. 25 Aralık 2008
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Doğum hikayelerini okurken tüylerim diken diken olur hep henüz anne olmayışımdandır belkide
    Allah analı babalı büyütsün canım
    41 kere maşallah çok tatlı :nazar: :nazar:

4. 25 Aralık 2008
  5. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah analı babalı sağlıklı huzurlu mutlu büyümesini nasip etsin rabbim bana da böle kolay doğumlar nasip etsin canım bebişin ve eşinle mutluluklar dilerim

6. 25 Aralık 2008
  7. meral77

meral77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım allah analı babalı büyütsün çok tatlı prensesin maşallah

8. 25 Aralık 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım Allahım analı babalı büyütsün inşallah:Saruboceq:
    Allahım nazarlardan saklasın maşallah:nazar:

10. 25 Aralık 2008
  11. sewill

sewill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebişin çok tatlı
    allah analı babalı büyütsün
    hepimize o günleri görmeyi nasip etsin

12. 25 Aralık 2008
  13. sapphire

sapphire annesinin duru'su Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm prensesin çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın:nazar::nazar:
    allah analı babalı büyütsün inşallaha.s.

14. 25 Aralık 2008
  15. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah analı babalı büyütsün inşallah tebrik ederim masallah annesi cok tatli bebis allah bagislasin darisi basimaa.s.

16. 25 Aralık 2008
  17. existhunder

existhunder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maşallah büyümüşde gülüyor bir de allah bağışlasın...

18. 25 Aralık 2008
  19. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim ....
    Allah analı babalı büyütmeni nasip etsin...