preseed hakkında..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve buzma_vi tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : buzma_vi
  1. buzma_vi

buzma_vi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben yurtdışından biliyosunuz bir siteden preseed satın almıştım.(site ismi vermiyorum ama siz anladınız.) fakat preseed elime ulaşmadı.Ben de mail attım.gelen cevap şuydu:gümrüğe takılmış veya kaybolmuş olabilir diyo.Bu durumda paranızı paypal ile iade edelim demiş.Peki nasıl olacak bu?Bu aşamayı bilen var mı? Ben de ürün elime ulaşmadığı için Türkiyede bir siteden aldım 78 tlye.yanında 5 adet ovulasyon ve 5 adet gebelik testi var.Başka bir sitede ise 60 tl idi.Ancak ovulasyon testi falan yoktu.Bu paramı geri almam konusunda işlem basamaklarını bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

2. 3 Mart 2010
    Konu Sahibi : buzma_vi
  3. ebrubu

ebrubu STRESIN ANNESIYIM BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, istersen sen yeniden göndermelerini iste...posta ile yollandığından kesin verdiğin adreste olman şart...bu yüzden de eline geçmemiş olabilir...paypal online işlemlerde güvenlik sağlayan bir sistem diye biliyorum...sen aynı hesaba parayı iade etmelerini söyle istersen, onlar aşamalarını anlatacaktır...paypal diye google dan aratırsan üyelik için bilgileri bulabilirsin...böylece online alışverişlerini güvenle yapabilirsin
    sevgiler