Preseed kullananlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve wakeupandlive tarafından 18 Ekim 2008 başlatılmıştır.

18 Ekim 2008
    Konu Sahibi : wakeupandlive
  1. wakeupandlive

wakeupandlive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    786
    Beğendikleri:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    pre-seed_tube.jpg
    Pre~Seed
    Kişisel Nemlendirici

Pre-Seed spermlere zarar vermediği dünyada klinik çalışmalarla kanıtlanan ve " Doğal hamileliği destekleyen - Sperm ve üretkenlik dostu " olmasıyla benzersiz bir üründür. Pre-Seed, hamile kalmaya çalışan çiftler için üretilmiştir. Spermler için en uygun ortamı sağlarken, vajinal kuruluğu ortadan kaldırır ve doğal vücut salgılarını (sekresyonu) taklit eder. Böylece rahim içinde doğal üremenin gerçekleşmesi için en uygun ortamı oluşturur.

Pre-Seed' in her kutusu, ilişki öncesinde vajinal uygulama için önceden tasarlanmış plastik uygulama enjektörleri içerir." Doğal hamileliği destekleyen - Sperm ve üretkenlik dostu " Pre-Seed 'in vajinanın derinine yerleşmesiyle vajina ve dış serviksi kaplar, en çok ihtiyaç duyulan yerde nemlendirmeyi sağlar.

Böylece uygulandıktan sonra, kadınlarda ovülasyon (yumurtalama) dönemlerinde vücut tarafından salgılanan Servikal mukus sıvısı gibi hareket eder. Bilindiği üzere Servikal mukus, spermlerin rahime tutunmasını sağlayan bir sıvıdır. Pre-Seed' in pH değeri, kadının üreme sistemine ve Servikal mukus sıvısına en uygun değerdedir.
    Pre~seed hamile kalmaya çalışılırken kullanılmasının dışında, vajinal kuruluk problemlerinde ve menapoz döneminde de güvenle kullanılmaktadır. Diğer benzeri vajinal jeller kadınlarda vajinal tahrişe, enfeksiyon ve mantara neden olmaktadır. Pre-Seed' in doğal ana maddesi olan Arabinogalactan bitki şekeri, büyük moleküllü bir şeker olduğu için, bakteriler tarafından parçalanamaz ve sindirilemez. Bu nedenle en hassas bölgelerden biri olan vajina içinde herhangi bakteri üremesi söz konusu olmaz.
    2008 yılı Kasım ayında yayınlanan American Society of Reproductive Medicine - ASRM (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) Uygulamalı Komite Raporlarında, Pre-Seed' in "Doğal üremeyi en iyi şekilde desteklediği için, hamile kalmaya çalışılırken kullanılması güvenlidir " yönünde tavsiye kararı verilmiştir.

Bu sebeple, üretkenlikle ilgili ciddi sağlık problemleri ve kısırlıkla ilgili hiçbir problemi bulunmamasına rağmen çocuk sahibi olmayan çiftlerde, IUI (aşılama), IVF (tüp bebek) ve ICS (mikroenjeksiyon) tedavilerine başlamadan önce 6 ay süre ile doğru ovulasyon (yumurtlama) dönemlerini belirleyerek, en üretken dönem olan bu zamanlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.
    Ayrıca, başarısız sonuçlanan IUI (Aşılama), IVF (Tüp Bebek) ve (ICSI) Mikroenjeksiyon tedavileri sonrasında, bir diğer tedaviye kadar olan bekleme süreçlerinde de Doğal hamileliği desteklemesi amacıyla güvenle kullanılabilmektedir.

[​IMG] Uygulama sonrası, vajina ve serviksi kaplar ve güvenle nemledirme sağlar.

[​IMG] pH dengesi semen-sperm hücrelerine, Servikal mukusa göre dengelenmiştir.

[​IMG] Spermlere zarar vermeyen Arabinogalactan ana maddeye sahiptir. Sperm ve üretkenlik dostu üründür.

[​IMG] Klinik onaylı olup, dünyada doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

[​IMG] Sperm hücrelerinin fonksiyonlarını koruyarak güçlendiren Antioksidan özelliğine sahip Arabinogalactan içerir.

[​IMG] Doğal hamileliği destekleyen - Sperm dostu ürünün, tüm klinik testleri ve çalışmaları avrupa ve amerikada yapılmıştır.

[​IMG] 2008 yılında American Society of Reproductive Medicine - ASRM (Amerikan Üreme Tıbbı Cemiyeti) tarafından kullanımı tavsiye edilmiştir.

[​IMG] Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi - FDA (US Food and Drug Administration) onayına, Tc. Sağlık Bakanlığı-SGK onayına ve CE Belgesine sahiptir.

[​IMG] Doğal hamileliği destekleyen, benzersiz bir üründür. .........................Pre-Seed Jel, Flash HABERDE !

Pre~seed' in işlevi :Bebek sahibi olmaya çalışırken çoğu vajinal jel ve nemlendirici, spermleri yavaşlatarak veya öldürerek yumurtaya ulaşmasını engellemektedir. Pre~seed " Sperm Dostu " vajinal jel, benzersiz formülü ile spermlere zarar vermeyerek, bebek sahibi olma çalışmalarınıza önemli ölçüde destek sağlamaktadır.

Laboratuar ortamında yapılan çalışmaların fotoğraflarında yer aldığı gibi, diğer jeller ile Pre~seed içindeki spermlerin yüzme kabiliyetleri karşılaştırılıyor.

bir kaç tane başarı öyküsü

Rumuz : Nequelen - Yer : İstanbul - Tarih : 29/03/2009
    Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 2 aydır Pre-Seed konusunda sitede sizi takip ediyorum. İki buçuk senedir bebek sahibi olmaya çalışıyoruz. Bu süre içinde iki defa dış gebelik bir de düşük yaşadım, ayrıca ocak ayı içinde ilk tüp bebek denememiz de olumsuz sonuçlandı. Eşimde de ben de de bir sorun olmadığından artık yüce ALLAH' ım hayırlı gördüğü zaman bize nasip edecektir diye düşünüyordum ve işte bu süreç içinde iki ay önce bu sitede bir şekilde sevgili Kibelenin Pre-Seed kullanarak hamile kalması beni çok yüreklendirdi ve belki de tanrım onu benim karşıma çıkardı. Ben de geçen ay kullandım. Bu hafta salı günü bhcg testimi yaptırdım ve sonuç 323 pozitifti. İki gün sonra tekrar yaptırdık testi, 964 ve 28 Mart Cumartesi yeniden yaptırdık ve çok şükür ki 2200 çıktı sonuç ve ben artık 5 haftalık hamileyim.

Rumuz : Kursatım - Yer : İstanbul - Tarih : 20/04/2009
    Merhaba yaklaşık 2 yıldır çeşitli tedaviler gördüm. Sorun sperm sayı ve kalite düşüklüğü idi. Geçen ay negatif sonuçlanan bir tüp bebek deneyimim oldu. Ve bu ay sizi tanıdım (FertilTr). Pre-Seed ürününüzü aldım ve sadece 2 kez kullandım. Sonuç ben hamileyim, çok sağlıklı 5 haftalık kan değerim 1705. İyi ki sizi tanıdım. Sizleri herkese tavsiye ederim. İlginiz ve kibarlığınız için ayrıca teşekkürler. Sizleri ve ürünü herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Rumuz : Melinnaz - Yer : Belirtilmemiş - Tarih : 03/01/2013
    Herkese merhaba arkadaşım. Bende evliliğimin 7. senesindeyim. Pre-Seed jel ile ilk denememde hamile kaldım. Benim artık hiç umudum kalmamıştı ki mucizem geldi. ALLAH isteyen herkese nasip etsin İnşALLAH.... Daha önce bu ilaçla ilgili birçok araştırma yaptım ilaç yurtdışından geldiği için o siteleri de tek tek tarayıp bilgi edindim. Hiç olumsuz birşeye rastlamadım. Birçok insan kullanıp hamaile kalmış ve bebeklerini sağlıkla kucaklarına almışlardı. Bende denemeye karar verdim ve denedim... Şu an hamileyim, İnşALLAH bende bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım. Kendimle ilgilide şunu söyleyebilirim, şu ana kadar bir sorun yaşamadım. İnşALLAH sonrasında da yaşamam. Bence denemeye değer.

Son düzenleme: 13 Ocak 2015
    Kedili0983 bunu beğendi.
  2. 22 Ekim 2008
  3. dasy

dasy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkur ederım canım sen kullandın mı

4. 22 Ekim 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla menzil gülü,kibele kullandıkları ay hamiş kalmışlar.bende düşünüyorum almayı...

6. 25 Kasım 2008
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ay kibelecim canımmm bak allah ol deyince nasıl oluyo görüyomusun canım şimdi gördüm hamiş olduğunu allah bu sefer sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım darısı başımıza inşallah

tuzmenler bunu beğendi.
  8. 25 Kasım 2008
  9. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok sagol.Allah in izni ile tabiii. insallah sonuna kadar verir bu sefer.

10. 25 Kasım 2008
  11. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben yenı duydum bunu
    kayganlastırıcı hamılelıge nasıl yardımcı oluyor yazabılırmısınız

12. 25 Kasım 2008
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

gell bebegim ve Rose91 bunu beğendi.
  14. 25 Kasım 2008
  15. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    60
    Beğendikleri:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.

16. 25 Kasım 2008
  17. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar ben geçen ay kullandım, olmadı ama benim yumurtlama günüm de belirsizdi. Tam tespit edememiştim belki de ondan tutturamadım. Bu ay rahim filmi, klomen, preseed ve bakalım daha neler kullanıcam. Çalışmak bizden vermek Yaradandan. Ben de yazdığınız yerden aldım ancak Adres ve telefonu alenen vermek burası için sakıncalı olabilir. İyi niyetli olduğunuz kesin ama gene de özelden yazsanız daha iyi olur düşüncesindeyim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

18. 25 Kasım 2008
  19. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    148

canım hayırlı olsun. Allah bu sefer tamamına erdirsin. ne güzel Rabbim çok bekletmedi seni. darısı başımıza.