Preseed kullananlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dasy tarafından 18 Ekim 2008 başlatılmıştır.

18 Ekim 2008
    Konu Sahibi : dasy
  1. dasy

dasy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar preseed kullanan varmı.sperm dostu bir kayganlastırıcı.varsa nerden aldıınızı bana yazarmısınız?

Pre~Seed
    Kişisel Nemlendirici
    Pre~Seed Kişisel Nemlendirici, vajinal kanal içinde en doğal sekresyonun sağlanması için tasarlanmıştır. Bir nevi vaginal sıvının birebir kopyası-taklidi olarak düşünülebilir. Çünkü vajinal sıvının PH derecesi ile birebir aynıdır. Böylece spermlere zarar vermeden, spermlerin yapısını etkilemeden vajina kanalı boyunca akışkanlığı sağlayarak spermlerin rahatça haraket ederek yumurta ile buluşmasına izin verir.

Hamile kalmaya çalışılan ve özellikle vajinal kuruluğun arttığı dönemlerde, diğer ürünlerin spermler üzerindeki zararlı etkilerinden korunmak gerektiğinde kullanılabilir.

Ayrıca, Cinsel yönden aktif olan her kadın, zaman zaman vajinal kuruluk yaşayabilir. Bu dönemlerde kuruluğun giderilmesi için kullanılan yağ, vazelin, krem v.s. gibi ürünler vaginal sorunlara sebep olabilir, spermlere zarar verebilir ve spermlerin rahat hareket etmelerine engel olan bir bariyer oluşturabilir.

Bu tip rahatsızlığı olan bayanlar yada bu vajinal kuruluk problemi yaşayanlar Pre~Seed Kişisel Nemlendiriciyi güvenle kullanabilir.

Pre~Seed Amerikan INGFertility Firması tarafından üretilen ve Dr. Joanna Ellington ve ekibi tarafından bulunan ürün, tüm Avrupa ve Amerika’da vajinal kuruluk problemi dönemlerinde rahatlık sağlanması ve hamile kalmaya yardımcı ürün olarak kullanılmakta ve tavsiye edilmektedir.

* Fertilite (Doğurganlık-Yumurtlama ) dönemindeki servikal mukusa uygun ph yapısındadır.
    * Özellikle spermlere hasar vermemek amacıyla üretilmiştir.
    * Antioksidan destek için katkılıdır.
    * Dahili uygulama da vajina ve serviksi kaplar.
    * Klinik olarak denenmiş ve doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.
    -alıntı-

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2009
  2. 22 Ekim 2008
  3. dasy

dasy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım canım sen kullandın mı

4. 22 Ekim 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla menzil gülü,kibele kullandıkları ay hamiş kalmışlar.bende düşünüyorum almayı...

6. 25 Kasım 2008
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ay kibelecim canımmm bak allah ol deyince nasıl oluyo görüyomusun canım şimdi gördüm hamiş olduğunu allah bu sefer sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin tatlım darısı başımıza inşallah

8. 25 Kasım 2008
  9. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canim cok sagol.Allah in izni ile tabiii. insallah sonuna kadar verir bu sefer.

10. 25 Kasım 2008
  11. karamelek-07

karamelek-07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben yenı duydum bunu
    kayganlastırıcı hamılelıge nasıl yardımcı oluyor yazabılırmısınız

12. 25 Kasım 2008
  13. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

rose3507 bunu beğendi.
  14. 25 Kasım 2008
  15. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    48
    Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.

16. 25 Kasım 2008
  17. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar ben geçen ay kullandım, olmadı ama benim yumurtlama günüm de belirsizdi. Tam tespit edememiştim belki de ondan tutturamadım. Bu ay rahim filmi, klomen, preseed ve bakalım daha neler kullanıcam. Çalışmak bizden vermek Yaradandan. Ben de yazdığınız yerden aldım ancak Adres ve telefonu alenen vermek burası için sakıncalı olabilir. İyi niyetli olduğunuz kesin ama gene de özelden yazsanız daha iyi olur düşüncesindeyim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

18. 25 Kasım 2008
  19. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

canım hayırlı olsun. Allah bu sefer tamamına erdirsin. ne güzel Rabbim çok bekletmedi seni. darısı başımıza.