preseed kullanıp hamile kaldınızda eşinizin sperm sayısı ve hızı nasıldı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve umutlu tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : umutlu
  1. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    opuyorumnanaktan arkadaslar benimgibi bu urunu denemek isteyenlere yardımcı olmak maksatıyla esinizin spem sayısını ve hızını yazarmısınız benim eşimin sperm sayısı 11 milyon hızı %60-50 bende deneyecegım bildiginizgibi bu urun spermın yumurtaya ulasmasını hızlandırıyor lutfen cevap yazın

2. 18 Şubat 2010
  3. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
  4. 11 Mart 2010
  5. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yardım edın bende kullanacam ama tereddutlerım var bulundugum yerde eczanede bulamıyorum zaten çok pahalı lutfen bırınız yardımcı olun preseed sayfasını dolandım ama kımse sperm degrlerını yazmamış 1.2 kışı buldum yazan ama yeterlı degıl hıçmı bebek ozlemı çekmedınızde baba yazmıyorsunuz yoksa anneolunca gerıdekılerı unutuyormusunuz lutfennnnnnnnnnn

6. 11 Mart 2010
  7. ekin79

ekin79 Ya RAB Bizede Nasip Et Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

canım ben dr gittim bir sorun yok dedi eşim gitmediği için değerlerini bilemem ama bende bu ay gg.den 78 tl alıp denedim yarın adet günüm bir umut işte belki rabbim vesile eder...başka soracağın bişi varsa yardımcı olayım ama eczanelerde sanmam bulacağını en ucuzda gg. de zaten tez zamanda hepimiz anne oluruz inşallah :Saruboceq:

8. 11 Mart 2010
  9. umutlu

umutlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canım bırsen çıktın ilgilenen benım esımde problem o yuzden arastırıyorum sperm sayısı ve hızı dusuk olupta preseed vesılesıyle hamış kalan varmı dıye

10. 11 Mart 2010
  11. ekin79

ekin79 Ya RAB Bizede Nasip Et Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hiç spermi olmayıp doğal yolla kalanlarda okudum bu sitede biz sadece vesilemizi arıyoruz veren Rabbim,neyin garantisi varki bununda olsun.Dediğin gibi biraz pahalı ama en azından aklında kalmaz denemedim demessin..

12. 12 Kasım 2010
  13. bebegim_01

bebegim_01 rabbim saglikla kucagima alim melegimi inşaallah Üye

Beğenildi:
    269
    Ödül Puanları:
    113
    kızlarr acil yardımınıza ihtiyacım var...
    preseedi bulma alma elime ulaşması konusunda bana çok yardımcı oldunuzz .şuan evde ama nasıl kullanacagımı bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim kızlar.daha önce ovülasyon testide yapmadım. onuda nasıl yapacagımı anlatırsanız çok makbule geçer kızlar
    kremden ne kadar nasıl sürmem gerektigini anlatırmısınızzacil lazımmm.yumurtlamam geçmeden kullanmalıyım.
    anlayım klavuzuu yabancı dill anlamıyorum :KK43: