Prima premium care çok kötü kimyasal madde kokuyor

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tttugba tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : tttugba
  1. tttugba

tttugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aldığım 2 kutu prima bezlerinin hepsinin bel bölgeleri çok kötü kimyasal madde kokuyor. Bebeğime bağladığımda kokudan yaklaşamıyoruz.
    Prima tüketici hizmetlerini aradım. Kendileri bana bu şikayetin daha önce de geldiğini ve kendilerinin Polonya'yla bu konuda önceden görüştüğünü söylediler. Sorun çok hızlı üretimden kaynaklanıyormuş ve ilk üretilen bezlerde koku varmış.
    Yani müşteri hizmetleri böyle bir sorun olduğunu kabul etti.. Elimde kalan kimyasal kokulu iki kutu bez konusunda bana nasıl yardımcı olacaklarını sorduğumda ise cevap çok şaşırtıcıydı; "biz satış noktası değiliz hanfendi"
    dediler. Bir daha prima almayı düşünmüyorum çünkü bebeğimin kimyasal maddeye maruz kalmasını istemiyorum.

2. 22 Eylül 2010
  3. safiyesultan

safiyesultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    normal primalar da o koku yok ama,yanılıyor muyum?molfix denedim ama o da kötü geldi bana yine en iyisi prima gibi geliyo

4. 22 Eylül 2010
  5. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kullandım; ama koku farketmedim.

6. 23 Eylül 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bebek bezi konusunda tecrubem olmadigindan bu kokuyu normal bez kokusu saniyordum,gercekten cok kotu bir kokusu var.Ama daha sonra baska bezler deyince anladim ki bu sadece premium care e ozel.Ben de prima kullanmayi dusunmuyorum artik,koku disinda bacaklarinin yanlarindan idrar sizintisi da yapiyordu.

8. 23 Eylül 2010
  9. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    tebrik ederim seni arkadaşım! dünyanın parasını verip bir de sağlığımızdan oluyoruz şu işe bak! huggies bezlerde boya bırakıyormuş, zaten ikiside yahudi markaları. ben has be has halis mulis türk malı evy baby kullanıyorum, ne pişik ne tahriş olduk bugüne kadar, tavsiye ederim.turkbayragi

10. 23 Eylül 2010
  11. simlamutlu

simlamutlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Bende 20 aydır prima kullanıyorum premium care neki onu bilmiyorum ama bazen bende bezden bir koku alıyordum ama beze özel bir koku zannediyordum

12. 23 Eylül 2010
  13. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende 9 aydıır prima kullanıyorum hiç bi koku almadım care denemedim hiç bilemicemm bi kere değişmeye kaltım bezi türk malı olsun diye ondada pişik oldu kızım
    bide bez konusundan konu açılmışken her markette bezlerin fiyatları çok değişiyo 30 tl ye bile gördüm 4 numarayı
    ama bimde 16.50 dü geçen gün aldım aklınızda olsun kızlar

14. 23 Eylül 2010
  15. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    bebegim premature dogdu ve o minicik haliyle kokulu primalari bagladim yavruma,nasil suphelenmedim kendime hayret ediyorum :kızgın:

16. 23 Eylül 2010
  17. Dual

Dual Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    kızım 2.5 aylık
    ilk doğduğunda premium care 2 numarasını kullandım .iki paket bitti ama koku felan almadım,kilo alınca 3 numarasına geçtim yine koku yok.hepsinde koku yok demek ki...kaka yaptığında bacaklarından ve sırtından sızma yapıyordu bazen.
    primanın turuncu paketlerindeki uyu ve oynadan hiiiiç memnun kalmadım,1 gün kullandım herseferinde çişini sızdırdı çocuğumun yanları hep ıslandı.
    şimdi molfix kullanıyorum gayet memnunum prima daha fazla taşırıyorken molfixde öyle bir sorun yaşamadım.

18. 24 Eylül 2010
  19. kedisot

kedisot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de ilk kullandığım bez prima ama ben de kokusundan dolayı bıraktım hatta bizde sızma bile oldu.huggies ve molfix kullanıyorum şuanda ikisinden de memnunum.boya bırakmıyor aslında bezler onlar kalsiyum okzalat kristalleri.bebeklerde yaygın görülebilir o da bezde pembemsi bir renk bırakır.