Prıorın isimli bitkisel şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve fbhasret tarafından 10 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : fbhasret
  1. fbhasret

fbhasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eczaneden bitkiderman şampuanı almaya gittim set halinde satılıyomuş bana seti gereksiz bir sabun bir şampuan yeterli.Neyse bana Prıorın isimli şampuanı tavsiye etti kapsülüyle beraber kapsül pahalı alamadım.Eve geldim şampuanı incelerken ahanda ne göriim içindekiler kısmında PEG-12 DIMETHICONE yazıyor.kafamçokkarıştıBen bu kimyasal madde yüzünden evdeki şampuanları attım.Şmdi kızlar bu şampuanı kullanıp memnun kalan varmı? Ve bu nasıl bitki şampuanının içinde bu kimyasal maddeden var.Yardımcı olursanız sevinirim.

2. 10 Mayıs 2008
  3. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende kapsülünü kullandım..biraz pahalı dediğin gibi ama bitkisel olduğu için aldım şu aanda 3. kutuyu bitiricem bende kaşta yoktu kaşlarım bile çıktı çok memnunum ..ama şampuanını kullanmadım canım bende tablet bitince şampuanına geçcektim artık ........
    bu maddenin herşeyde olduğunu biliyorum hatta bebeklere sürülen bübchen de .baby nivea kremlerde bile bulunuyo zararı olsa onlarada konulmazdı diye düşünüyorum..

4. 10 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

canım ben saampuanın kullandım saclarım mevsimsel dökülmeden dolayı dökülüyo been çok memnun kaldım 2 hafta sonra etkisi göstermeye başladıı bi zararı olmadı faydası oldu bana buyazın tekrar almayı düşünüyorum

6. 10 Mayıs 2008
  7. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eger priorin kapsül işe yarıyorsa ben de alıma.s.

8. 10 Mayıs 2008
  9. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten mi kaşlarına bile etki etki yani peki nasıl tavsiye edersiz canım doz olarak kapsülü n çeşitleri varmıdırr

10. 10 Mayıs 2008
  11. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tek çeşit zaten ..ecz den bulabilirsin. 60 kapsül olanıda vardı ama ben 120.liği daha ekonomik olduğu için aldım 85 ytl . .. şimdi pahalanmış olabilir ben baya oldu çünkü alalı günde 2 veya 3 tane içiyorum ..düzenli içersen işe yarıyo fakat etkisini hemen göstermio..ben kullanmaya başladıktan bir ay falan sonra kaşlarımın da gürleştiğini farkettim.tavsiye edrim canım... .a.s

12. 10 Mayıs 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kullanmıştım ama sanki 2.ayda 3.ayda etkisini gösterior sonra o etki gidior yani geçici gibi geldi bana

14. 10 Mayıs 2008
  15. fbhasret

fbhasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bide bugün öğrendim 60'lık yada 90'lık kapsülü alana şampuanını hediye ediyo cevahirdeki cevahir eczane haberiniz olsun benim aldığım yer öyle bişi demedi.O zararlo maddedyi kıza söyldim normal satılan şampuanlarda çok etkili ve zararlı dedi fakat bunun içindeki çok az miktarda dedi.Ki ondan almadım ben yani.

16. 11 Mayıs 2008
  17. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    alsam mı acaba saçlarım şu an çok dökülüyor zaten ince telli daha önce revigen tab ve bioxin amp kullandım faydası olmadı priorin işe yarar mı ki bide kaşları çıkardıgına göre yüzümüzdeki tüylere de etki etmesin

18. 28 Ağustos 2009
  19. FeArLeS_gRiL

FeArLeS_gRiL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    cnm revıgenin şampuanında kullandınmı dr bana şampuanını verdi yeni sac olusumunu sağlıyomus inş etki ederde seyrelmeler kapanır:Saruboceq: