Priorin Kullanan Var Mııııı?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve dilemma_ tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : dilemma_
  1. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Son zamanlarda saçlarım dökülmeye başladı,beni rahatsız ediyor.Dermatoloji uzmanı Priorini önerdi.Doktoruma güveniyorum ama kullananlar deneyimlerini aktarırsa sevinirim.Priorinin faydasını :uhm: gördünüz mü?

2. 8 Nisan 2008
  3. sakarimkirarim

sakarimkirarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    88
    Ben kullandım ama fena degıldı yanı cok cok ıyı veya kotu dıyemem cok yardımcı olamadım kusura bakma inneov da kullanmıstım sankı o saclarımın daha cabuk uzamasını saglamıstı

4. 8 Nisan 2008
  5. sakarimkirarim

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    88
    Şu sıralar phyto diye bır markanın sac tabletlerini arastırıyorum yorumlar fena degıl.

6. 8 Nisan 2008
  7. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sanırım uzun süre kullanmak gerekiyor.Benim istediğim dökülmelerin son bulması,çabuk uzaması o kadar mühim değil.

8. 8 Nisan 2008
  9. sakarimkirarim

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    88
    ben 3 ay kullandım saclarım röfleden yandı bıraz da bakım amaclı aldım yanı cok asırı dokulme falan yoktu Entele falan da yapmıstım ama sac kesınlıkle icerden beslenıyor onu ogrendım yanı vitamınler cok etkılıyor

10. 8 Nisan 2008
  11. bem life time hare care kullanıyorum tawsiye ederim :hooray:

12. 8 Nisan 2008
  13. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Beslenmenin önemli olduğunun farkındayım. Diyetteyim.Ama sıkı bir diyet yapmıyorum,saçlarım daha çok dökülmesin diye;sağlıklı pek çok şeyi yemeye çalışıyorum.

14. 8 Nisan 2008
  15. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Başka kimse görüş belirtmeyecek mi?Yardımcı olun ama yaabenneyaptımki :çok üzgünüm:

16. 9 Nisan 2008
  17. sakarimkirarim

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    88
    diyette oldugunu yazmışsın sen şimdi ekmegi falan da azaltmışsındır Suna Dumankaya sac dokulmesı ıcın 1 cay kasıgı mayayı sütle karıstırıp icmeyi onerıyor.yanı ekmektede maya var her ogun mutlaka 2 ince dılım ekmek ye.dogumdan sonra dıyetısyene gıtmıstım o sekılde dıyet yaptım saclarım da dokulmedı dogumdan once 20 kusur kılo fazlam vardı su anda hamıle kalmadan oncekı kılodayım.Yanı bence dengelı beslen kesınlıkle ondan dokuluyordur sacların

18. 15 Kasım 2008
  19. ela

ela Guest

kesinlikle sıkı diyete girişmeyin ben diyet yaptım 6 ayda 12 kilo verdm muradıma erdim tam derken saçlarımın yarısı gitti allahtan çok gürdü ki şu an bile farkedilmiyor döküldüğü içten beslenmek çok önemli şu an çok iyi besleniyorum,priorin hap,demir takviyesi,ısırgan otu sayı içiyorum ufak saçlarım çıkıyor gibi sanki ..........