Priorin tablet (saç güçlendirici) kullanan var mı?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve chicek tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : chicek
  1. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar priorin tablet -türkiyede var mı bilmiyorum- söylendiğine göre hamilelik ve emzirme sonrası ya da başka sebeplerle dökülmüş saçları yeniden çıkarıp güçlenmesini sağlayan bi tablet..günde iki tablet alınıp 3 ay süreyle kullanılıyo..ben de kullanmak istiyorum ama etkili mi açıkçası bilmiyorm..aranızda bilen duyan varsa bilgilendirirseniz sevinirim

2. 7 Aralık 2008
  3. ela

ela Guest

ben 2 aydır kullanıyorum baktım tırnaklarım sertleşti kaşlarım çıktı ve saçımdada ufaklıklar çoğaldı :) bir 120 capsul daha aldım.şuan iyi gidiyor pahalı bir vitamin sonuçta mutlaka faydası olacaktır.

4. 9 Aralık 2008
  5. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günde iki tablet mi alıyosun..bi yan etkisini gördün mü?..bu arada orda fiyatı ne kadar burda üç aylık 100 euro ya geliyo sanırım

6. 9 Aralık 2008
  7. ela

ela Guest

günde 2 tane kullanıyorum,hiçbir yan etkisini görmedim fiyatı 2 aylık 85 ytl.

8. 9 Aralık 2008
  9. Geveze

Geveze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde son aylarda saçlarımda dökülme sorunu vardı.Hemen priorin aldım ben geçen senelerde de kullanmıştım.Her kullandığımda ben memnun kalıyorum.

10. 9 Aralık 2008
  11. zulmet

zulmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    ben bi kaç sene önce kulanmıştım tablet değilde kapsul şeklinde çikolatalı gibi çok tatlı bi tadı vardı o anda işe yaramamış gibi gelmişti; ama bi kaç ay sonra dökülme durdu.. ama ilaçtan ama duracağı vardı pek anlayamadım tabe

12. 10 Aralık 2008
  13. ela

ela Guest

Ne güzel canım inşallah benimde durur bende durma yok ama yeni saçlarım çıkıyor her yerden kirpiklerim siyahlaştı kaşlarımda ben sarısınım ama çok hoşuma gitti bu olay.bıraktıktan sonra etki ettiğini bilmiyordum çok mutlu oldum.

14. 7 Şubat 2009
  15. karamelcik

karamelcik Guest

arkadaşlar ben de priorin i denemk istiyorum.kullanan arkadaşlar fiyatını yazabilirler mi acaba?

16. 9 Şubat 2009
  17. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar peki yan etkisi falan varmıymış bu tabletin.kilo aldırma gibi falan:S

18. 31 Mart 2009
  19. selin002

selin002 Guest

canım senin ne kadar süre sonra dökülmesi durdu bende yeni aldım 2 hafta oldu ama daha bi faydasını göremedim bu normalmi sence cewap atarsan sevinirim selin