Prison Break Escape

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve Aksi tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Aksi
  1. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  2. 13 Nisan 2009
  3. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    klozetin ordan jilet parmaklıkların arasındanda toka aldım sonra jiletle tokayı bişiler yaptım o birleşen parçayla kelepçeyi çıkardım sonra yerdeki kağıt parçalarını topladım o kağıt parçalarını diğer odada yerdeki yere koydum puzzel çıktı şimdi onları yerleştiriyorum

4. 13 Nisan 2009
  5. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    puzzeli tamamladım kapak açıldı klozetin üzerinden pembe bişey almıştım onu camdan aldığım demir çubukla birleştirdim sonra onunla camın dışındaki tahtayı aldım sonra ordaki raftaki tabağı aldım yatak havaya kalkıyodu tabağı koydum oraya 2 parça oldu onunla aşağıya indim puzzele açtığım yere ordaki halatı kestim onunlaa yere sandık gibi bişi düştü tam bilmyorum o tabakla yastığıda kestim yastığın kılıfını verdi item olarak sonra o yastığı lavaboya koydum suyu açtım ıslandı geri aldım aşağıdaki parmaklıklara bağladım pencerenden aldığım tahtayıda arasına koydum tıkladım eğildi içeri girdim ordan bi yerden tıkladım demir çubuk aldım o demirle yatağın ordaki çatlağı tıkladım sonra demirle kırdım kutu çıktı anahtarlar war içinde o kutunun camınıda aldığım demirle kırdım ordaki kilidi açmak için tek tek denedim altaki 2. anahtar açtı ve bir anahtar verdi onunla aşağıdaki demir aldığım odada yukarda asılı sandığı açtım bittiiiii kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2