Problem kimde??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve elfelf90 tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : elfelf90
  1. elfelf90

elfelf90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar 3 yıldır biriyle beraberim. Başlarda istemiyordum sonraa yavaş yavaş sevmeye başladım. O herşeye rağmen beni bırakmadı. Çok seviyorum ve benm onu sevdiğimden çok sevildiğimi biliyorum. Sorun şu ki nedense aldatılmaktan çok korkuyorum. Bugüne kadar hiç aldatmadı. Kız arkadaşlarıyla görüşmüyor. Arkadaşlarıylaa eğlenmeyi gezmeyi sevmez. Sadece beraber dışarı çıkarız öyle biridir yani. devamlı telefon karıştırıyorum. bilgisayarını karıştırıyorum. bundan önceki ilişkimde aldatılmıştım acaba ondan kaynaklanan bi durummu? yoksa karşı tarafın beni tatmin edememesinden mi? ortak arkadaşlarımız hep size imreniyoruz seni çok seviyo öyle bişi yapcak çocuk değil 3 yıldır olmadı olmaz diyo. amaa aklımdan atamıyorumm o beni aldatmadan ayrılayım diyorum devamlı ayrılıyorum. aldatcakmı diye yapmadığım numara kalmadı. herşeye rağmen onun saflığına inanmak istiyorum ama şu erkek milleti sözünü kafamdan atamıyorum.
    Ve ben bu halimden utanıyorum.

2. 24 Temmuz 2009
  3. tales

tales ღ Aşık RapunZel ღ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya canım bu ne sıkıntı ya CADIARZU ben kendimi deli sanırdım bide.. bu kadar sıkma kendini, kendine zarar. evet bundan önceki aldıgın darbeden kalan izlerin agırlıgını henüz üstünden atamamandan kaynaklanıyor gibi görünüyor. ama bunu ne ona ne kendine yapmaya hakkın yok yasakkelime sonucta her insan bir değildir

tanı bi güzelce Şeniz %100 güvende demiyorum ama en azından güvendirebilme şansı ver ona. bu kadar paranoya olursan en büyük zararı kendine verirsin başta . yerimseniben bazen geçmişi geçmişte bırakmak hatta hiç yaşanmamış gibi saymak sana zarar değil yarar getirir. bunu denemelisin.opuyorumnanaktan

4. 24 Temmuz 2009
  5. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bunu düşüne düşüne ,bu konunun üstünde dura dura. adamın seni aldatacağı yoksada başına bu işi çağırıyosun arkadaşım. Güzzel hayatı kendinede onada zehir etme be kardeşim . Varsa yapacağı zaten engel olamazsın . ayrıca ilk ilişkinde bunu yaşadın diye her erkek bunu yapacak diye bir şartta yok ,o halde bu korku ile kimse ile bir ilişki yaşayamazsın

6. 24 Temmuz 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım abartma bence
    tamamn eski ilişkinde aldatıldığından dolayı boyle düşünüyorsun
    kafana takma
    en ufak birseyini görürsen basarsın tekmeyi

8. 24 Temmuz 2009
  9. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tek sorun sende..
    sevgisinden eminsin senin yaptıgın yanlızca şımarıklık kızma ama...
    daha ne istiyorsun ki..anlamdım gercekten..

10. 24 Temmuz 2009
  11. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    problemim kimde olduğu gayet açık.
    sen de farkındasın zaten.

12. 24 Temmuz 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    abartıyosun bence...

olmayacak şeyleri bile olmaya zorlama bence.....:eek:lmaz:

14. 24 Temmuz 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canım yha bu kadar takıntılı olma.böle dewam edersen mutluluğu yakalayamazsınn.bak nekadar sewdiğini sölüosunn.yanlış bişeyinide görmemişsinn.yapmadığı şeylerle yargılayıp ilişkinize zarar werme bence:1hug:

16. 24 Temmuz 2009
  17. Hera

Hera Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    153
    bu düşüncedeysen ömür boyu kimseyler olamazsın ortada fol yok yumurta yok aldatmadan ayrılayım dıyorsun ıyımısın sen arkadasım?

18. 24 Temmuz 2009
  19. elfelf90

elfelf90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Keşke şımarabilsemmmm. Beni yanlış anlıyosunuz sevgiden falan şımardığım yok. Sevgilim benii seviyoo şımarayım diyede açmadım bu konuyu. Yardım istiyorum birisini tavsiye edebilirsin veya bir kitap bir film ne bileyim. Acaba hayatımda herkesle mi bu problemi yaşayacağım yoksa sadece onla mı bu problemi yaşıyorum diye düşünüyorumm. Sürekli erkekler neden aldatır vs. gibi kitaplar okuyorum. güven eksikliğim yok kendime güveniyorum güvenmemem için bi neden yok. belkide var bilmiyorum. şımarmak isteseydim sevgilimin yanında olurdum burda derdimi açmazdım. Arkadaşlarr ben kapris falan yapmıyorum şuu huydan kurtulmak istiyorummmm