Problemli Ciltler Buraya!

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve dolores tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : dolores
  1. dolores

dolores Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim cildim karma,özellikle çene ve burnumda sürekli siyah nokta çıkıyor ve yağlanıyordu!ne kadar temizlesem de cildim temiz görünmüyorduu!ama artık mükemmel bi cildim varrrrr hemen söliyim sırrını!
    -DIADERMINE'ın problemli ciltler için arındırıcı yüz yıkama jeli var,sabah akşam onunla yıkıyorum yüzümü!daha 2 hafta olmasına rağmen cildimde acayip değişiklikler var,siyah noktalarım azaldı ve yüzüm tertemiz görünüyor!

-sabah yüzümü yıkadıktan sonra normal yağsız bir nemlendirici sürüyorum,gece yatmadan önce de BUĞDAY YAĞI(bol miktarda E vitamini içerir)!şimdi buğday yağı ne alaka,yüzüm yağlanmasın sakın demeyin,cilt onu öyle güzel emiyor ki,sabah kalktığınızda bebek gibi oluyor cildiniz!

-son olarak da yüzüme her duştan sonra kese yapıyorummm işte bu kadarrrr!!!

UMARIM İŞİNİZE YARAR,SABREDİN,HER GÜN YAPIN,SONUÇLARI DA YAZMAYI UNUTMAYINNNN:)

2. 30 Kasım 2007
  3. ece_kaan

ece_kaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    karma ciltler için her zaman dengeleyici ürünler kullanmalısın cnm daha etkili olucaktır

4. 30 Kasım 2007
  5. dolores

dolores Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla kullanmadığım şey kalmadı!ama bu dediğim DIADERMINE'ın yüz yıkama jeli ciltte bulunan prebiyotik bakterileri yok ediyo ve cildi dengeliyo!bence kesinlikle denemelisiniz!!

6. 30 Kasım 2007
  7. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ne kadar canım bu ürün?.........

8. 30 Kasım 2007
  9. dolores

dolores Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    14,5 YTL AMA ŞU AN KAMPANYASI VAR,YANINDA NEMLENDİRİCİSİYLE BERABER 19,5 YTL VE HER YERDE BULABİLİRSİN MUTLAKA DENE,UMARIM İŞİNE YARAR.