problemmi var sizce

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve zeynobaran tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : zeynobaran
  1. zeynobaran

zeynobaran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kusura bakmayın cinsellk bölümüne açamadım konuyu. iznim yokmuş o bölümde konu açmaya.

acilen sormama lazım ama utanıyorumda kime sorsam diye

bi arakdaşımla ilişkiye girmeye çalıştık. ön sevişmeyi uzun tuttuk ve ben onu zorladım daha ilerisine. ereksiyonu olmadı bi türlü. Bana dediki . "bu hafta zaten çok seviştim meni kalmadı kurudum". ee ne olcak dedim. oda dediki " zaten meni olmadığı için şu an ereksiyonda olmaz zaten zevkte almıyorum." onun için isteksizim pek bişey olmaz "

ya böle bişey varm ı yoksa bana yalan mı dedi. Yani erkeğin testisinde meni oluncamı olur böle şeyler ?

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2010
  2. 16 Nisan 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi öncelikle bana biraz tuhaf geldi bunu belirtmek isterim bir arkadaşınla ilişkiye girmek bilmiyorum bence tuhaf sevgilin değil sanırım ilişkiye girmek istediğin insan ayrıca sana bu aralar çok seviştim demiş sevgilin olsa bunu dert ederdin neyse gelelim sorunun cevabına evet erkekler ile kadınların cinsel istekleri farklıdır yani kadın güzel bir sözle bir okşanmayla kendini hazır hissedebilir ama erkeklerde testisler uyarıcıdır genellikle 3 günde bir testis meni ile dolar ve boşalmak için beyinden emir alır eğer bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmezse rüyalanma dedikleri gece uykuda boşalma hali olur yada idrar yaparken meni gelir.
    bu nettede yazar ve bi doktora sorduğun zamanda söyler.
    bunu yakın bir arkadaşım var ürolog o söylemişti kadınların üst üste orgazm olmaları çok doğalken erkeklerin arka arkaya 2 3 kez boşalması çokta kolay değildir.

4. 17 Nisan 2010
  5. zeynobaran

zeynobaran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım derken erkek arakdaşım yani sevgilim demek istedim( korkudan ne yazıcamı bilemedim). Seviştim dediği benle ama ereksiyon olmayınca bu sefer ben çok korktum acaba hastalık mı başladı onda yoksa başka bişey mi diye.

kusura bakmayın kızlar biraz korku biraz acele ile yazdım.

Yani erkek de meni olmayınca sertleşme olmuyor ve karşı cinse isteksizlik oluyor doğru mu anladım

6. 17 Nisan 2010
  7. zeynobaran

zeynobaran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hanımlar lüütfen biri yardımcı olabilrmi

8. 17 Nisan 2010
  9. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    evet tatlım meni olmayınca sertleşmez ama tabi zorla ıkına tıkına sertleşmede sağlayabilir bu da çok geç boşalmasına sebep olur sağlıklı bir cinsellik olmaz ama meni olmaması karşı tarafa karşı soğukluk yaratmaz.

10. 17 Nisan 2010
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ne günlere kaldık yarabbim.

12. 17 Nisan 2010
  13. zeynobaran

zeynobaran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkürler canım.

Bana sevgilimin bana yalan dediğini beni kandırdığını sandım. Çok moralim bozulmuştu .

Benim için teselli oldu

Son düzenleme: 17 Nisan 2010
  14. 18 Nisan 2010
  15. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    sen bi erkeğin erkeklik yönünümü yoksa seni başkasıyla altattı spermi kalmadımı diye araştırıyosun valla ben oo erkek olsam bırakırım seni hemn veren bi kızı napimm hehehee

16. 18 Nisan 2010
  17. Pink86

Pink86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Böyle birşey mümkün olabilir mi ya allah aşkına arkadaşlar,erkek 30 dk da bir üreme isteğine sahip bir canlı,bence kesin bir problem var ve doktora gitmelisiniz,şimdiden geçmiş olsun..

18. 18 Nisan 2010
  19. zeynobaran

zeynobaran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öncekilere ne diyelim
    Yada sen bi hayvanla ilişkiye giriyosun gibime geldi.(Seni anlamadım ki ben zoosex mi takılıyon) 30 dk da bir lişkiye girmenin değil enerji olarak kaybını meni üretiminin erekte ne eksilteceğinin farkındamısın.

pptya87 kullanıcısı bilimsel bi açıklama yapmış ona ne diceksin.

Son düzenleme: 18 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.