Prof doktor ateş kadıoglu hastaları buraya

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve Zara tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Zara
  1. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar eşim tek taraflı varikosel ameliyatı olcak çapada ama temmuzda çok geç diyoruz bizde ateş beyinde özel muananesi var ama ameliyatlaını dışarda özel bi hastanede yapıyo aranıza ateş beyin hastası varmı ve nekadara çıkıyo özel bi hastanede mikrocerrahili varikosel amliyatı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.....

2. 13 Ocak 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Merhabalar. Bizde Ateş Kadıoğluna gidecektik. eşimdeki sorundan dolayı ama muayene ücreti oldukça yüksek olduğundan vazgeçmiştik. Bana bu doktoru eşi varikosel ameliyatı olacak bi arkadaşım tavsiye etmişti. Ama ameliyatı dışarıda yaptığına göre pek uygun bir fiyata yapacağını sanmıyorum.

4. 13 Ocak 2010
  5. ebrubu

ebrubu STRESIN ANNESIYIM BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar...benim durumum farklı ama size yazmak istedim...kesinlikle iyi bir dr seçmişsiniz...benim eşim testis kanseri ameliyatı oldu...birçok dr anlayamamıştı ama Ateş Bey sağolsun eşimin doğru teşhisini yaptı...özel muayenesi 250 idi sanırım...ameliyatı da osmanoğlu hastanesinde yapmıştı geçen yaz...bizim özel sağlık sigortamız vardı o zamanlar...bedavaya geldi ameliyat...bence sgk anlaşmalı hastaneleri araştırın ve dr a orada ameliyat yapıp yapamayacağını sorun...
    ama size kesin tavsiyem özel sağlık sigortası yaptırabiliyorsanız hemen yaptırın...yatarak tedavileri her şirket %100 kapsıyor...bizim aklımızın ucundan dahi geçmezdi kanser tecrübesi yaşayacağımız... Allah tez zamanda sağlık ve hayırlı evlatlar versin

6. 5 Ekim 2010
  7. banu145145

banu145145 İçimde değil yüreğimde... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba biz ateş beyle çapada tanıştık ünüversite hastahanesi olduğu için dr görüşmeye giderken çok tedirgindim.Aksi davranır azarlar diye ama hiç ummadığım kadar iyi ve kibar davrandı.Gerçekten iyibiri çok sağolsun şuan eşim onun tedavisinde olmazsa 1 ay sonra tüpbebek yapacağız

8. 27 Ekim 2010
  9. fame879

fame879 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar arkadaşlar. İsmim Fatma. Eşimde inmemiş testis(kriptorşidizm) rahatsızlığı var(mış). 21 yaşında sağ orşiektomi ile Çapa Tıp Fakültesi'nde ameliyat olmuş. Çok geç kalındığı için sağ testis ameliyatla alınmış. Sol testis yerinde. Ama sol tarafta ise varikosel rahatsızlığı var halen. Skrotal dopplerde sol varikosel olarak tanı kondu.
    Spermiogram değerlerine gelince; Ağustos/2010'da 3 gün arayla yapılan iki tane semen analizinde sırasıyla 4,5 ve 4 mililitre miktarlarında, 1.500.000 ve 1.000.000 spermatozoa sayısı vardı. Her iki tahlilde de hızlı ileri hareketli %25, yavaş ileri hareketli %10, hareketsiz %65'ti. Her ikisinde de kruger yöntemine göre; %2 normal, %98 anormal morfoloji vardı.
    Eşim Çapa Tıp Fakültesi'nde spermiogramın haricinden, FSH,Testesteron,Y kromozom mikrodelesyon,karyotip analizi de yaptırdı.Bunların sonuçları temiz çıktı.
    Ama tam olarak oligoastenoteratospermi'nin neden kaynaklandığını bulamadılar.En son Prof.Dr.Ateş Kadıoğlu'na muayene oldu eşim 2 kez. Ateş Hoca'nın söylediği ve tavsiye ettiği en son söz; Erkek Faktörü ICSI oldu. Yani mikroenjeksiyon( tüp bebek) harici hiçbir şekilde çocuğunuz olmaz dedi bize.
    Eşim çok azimliydi. Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun keçiboynuzu kürünü 1.5 ay, sperm azlığı kürünü(keçiboynuzu sallama çayı) 3 hafta kullandı. Ayrıca, bol bol ceviz,fındık,cezerye,bal,propolis,arısütü, 2 farklı özel karışım macun,1 kutu proxeed plus,birer kutu ACE Plus Selenyum ve Zinco, kuru fasülye, nohut, tere,roka, vişne-erik-kızılcık kompostosu,tavuk eti, çakşır suyu,ay çekirdeği,yumurta,zencefil,süt,kırmızı et,kepekli ekmek, peynir,havuç,domates,salatalık,soğan,patates,bezel ye,bamya,mercimek,muz,incir,üzüm yedi.Ben de sadece 10 gün Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun soğan kürünü uyguladım. Ayrıca bol bol dua ettik eşimle. Bu çok kötü sonuçların üzerinden 2 ay geçmeden mucizevi bir şekilde, doğal yolla hamile kaldım. Sabır,dua ve gerekli besinler çok önemli. Eşim kesinlikle kola,çay,kahve,sigara,alkol kullanmıyor ve kullanmadı. Bütün anlatacaklarım bunlar. İnşaAllah herkes özlediği,beklediği bebeklerine kavuşur,Rabbim nasip eder,Allah yardımcınız olsun.Selametle...:ecrin_bebek:alkisalkisalkisdelikafadulden:CüvCüv:hihoyyyt:sm_cool::teytey:hihoyyytkaydirigubbakcemile

Arkadaşım ben Ateş hocaya artık kesinlikle güvenmiyorum. Eşimde varikosel olduğu halde varikosel ameliyatını telaffuz dahi etmedi. Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Bahçelievler Yaşam Hastanesi'nde varikosel ameliyatlarından fark almıyorlar. Bi görüşürseniz, istişare ederseniz faydası olabilir. Rabbim hayırlısını nasip etsin, acil şifalar lütfetsin.

10. 26 Ekim 2014
  11. EmelEmily

EmelEmily Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. Eski bir başlık fakat ben yeni üye oldum. Belki bu başlık gündeme gelir diye yazıyorum. Biz de Ateş Bey'in Çapa'da hastasıyız. Evet oldukça kibar. Fakat 0n saniye içinde teşhisi koyup gidiyor. Ne açıklama ne bir şey. Tokat yemiş gibi çıkıyorsunuz odadan.
    Bize de tek seçenek tüp bebek dendi. Eşim aylarca tetkiklerle uğraştı. İlaç vs. önerilmedi. Ne yapacağız bilemiyorum.

kanaryamm bunu beğendi.
  12. 31 Ekim 2014
  13. ayse3011

ayse3011 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    313
    Ödül Puanları:
    48
    arkadşaımın eşinde sperm sorunu vardı.6 yıl sonra çocuğu oldu ama ateş hocanın emeği çoktu kendisinde

14. 8 Ocak 2015
  15. kanaryamm

kanaryamm herşey nasip !!! Üye

Beğenildi:
    442
    Ödül Puanları:
    143
    yaaa süpersiniz bende bugün tesadüfen eşimin sonuçlarını gösterdim kendisine onun içerde olduğunu bilmiyodum ama dediğiniz gibi çabuk çabuk hareket ederek 10 saniyede çıktık odadan ama gayet kibar bir insan vede tecrübeli olduğu için çabuk karar veriyo bence

16. 27 Ağustos 2015
  17. huma1000

huma1000 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    arkadaslar ates bey suan nerede calısıyor bileniniz varmı?

18. 11 Ağustos 2016
  19. bluearg

bluearg Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Çapa devlet hastanesi diye biliyorum. Özel yeride şişlide