Prof.Dr. Acar Koç hakkında bilgi, lütfeenn

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve canixsx tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : canixsx
  1. canixsx

canixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar, merhaba,

ben şuan 7 haftalık hamileyim, doktorumdan memnun değilim, 2 kere gittik ama o kadar negatif elektrik aldım ki, yanında rahat rahat sevinemedim bile, neyse bu yüzden bir doktor tanıdığımızdan Acar hocanın çok iyi olduğu ona gidersem pişman olmayacağım söylendi. ama bizzat bu doktora gidenler ya da gitmiş olanlar varsa görüşlerini paylaşırlarsa çok sevinirim, yeniden pişman olmak istemiyorum.takdir edersiniz ki, doktorla iletişim kurmak çok çok çok önemli

2. 1 Aralık 2008
  3. butterfly123

butterfly123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşım, acar koç özellikler riskli gebeliklerde iyiymiş diye duydum.ben de ilk gebeliğimde bebeğimi kaybettikten sonra doktorumu değiştirmeye karar verdim. Acar hocayı tavsıye ettıler. 1 kere gıttım muayene oldum, tanısmıs olduktan. Hamıle kaldıktan sonra ona gıtmeyı dusunuyorum. Sen naptın,gıttınmı acar hocaya?

4. 7 Ağustos 2009
  5. gokdere

gokdere Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba acar koç hakkında bilgi sormuşsunuz biz 6 7 ay sürekli her ay gittik artık son 37.haftada gititk doğum iiiçn nekadar para istese beğenirsiniz 4 milyar biz şaşırdık kaldık sonra size indirim falan 3 milyar alırım dedi normlade sezeryanda olsa aynıymış.yanarım yanarım her ay 225 milyon muayne parası verdik bide.sağlık bakanlığın aşikayet edeyim dedim ama bi sonuç alabilirmiyim bilmiyorum.

6. 13 Ağustos 2009
  7. bedzel

bedzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acar koç özellikle ne tür riskli gebeliklerde iyi bir bilginiz var mı? tiroiti alınmış bir kadın için yüksek riskli olan gebeliğe çözüm üretebilir mi? gökdere sen araştırırken acar koçun ne tür risklerde uzman olduğunu duymuştun? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

8. 27 Mart 2010
  9. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kesınlıkle acar koÇu'u Önermıyorum. Benım onun muay. BaŞıma bır sÜrÜ sıkıntı geldı.

10. 27 Mart 2010
  11. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Acar koÇ hastanın psıkolojık yÖnÜnden zıyade para gÖzÜ ıle baktıĞını dÜŞÜnÜyorum.

12. 27 Mart 2010
  13. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beni kürtaj etti 3 ay regl olmadım aradım umursamadı dahi.

14. 27 Mart 2010
  15. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kadın ve bır hukukÇu olarak Önerım arkadaŞlar dr. Hatalarına sessız kalmayalım. Ben acar koÇ'u Şıkayet edecektım ancak etmıŞ kadar oldum ona gÖnderdıĞım yazılı mektupla. Arayıp neden gÖnderdıĞımı dahı sormadı acar koÇ. Sız kadınlardan rıcam dr. Hatalarına sessız kalmayın.

16. 27 Mart 2010
  17. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gokdere ARKADAŞINDA DEDıĞı GıBı O HASTANIN PSıKOLOJıSıNDEN ÇOK ALACAĞI TL. olarak değerlendiriyor

18. 27 Mart 2010
  19. irm

irm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Acar koÇa hamılelık boyunca gıden arkadaŞım 225 tl. Verdı son randevusunda 2 hafta sonra doĞum yaparsınız dedıĞı halde aynı gece doĞum yaptı bırde o gÜn aĞrı ÖlÇer cıhazında kontrol etmıŞ.Önce acar koÇ cıhazını deĞıŞtırsın.