Prof. Dr. Ahmet Karacalar'a Burun Ameliyatı olan varmı yardımmmm :(((

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Pink7 tarafından 24 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Pink7
  1. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar doktorlar önerilerde netice alamadım bir türlü burdan da konu açtım gerçekten yardım istiyorum Ahmet Karacalar'a Burun ameliyatı olanlar bilgilendirirmisiniz yada görüşenler yada hastasını tanıyıp görenlerde olur lütfen yardımmm :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif: :sinifsinif:

2. 24 Mayıs 2010
  3. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ahmet Karacalar a burun ameliyatı olmuş kk ye kayıtlı bir arkadaş diliyorum bilgi almak için
    :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

4. 24 Mayıs 2010
  5. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yardımm en tecrübeli doktorların adına konu açıyoruz ama kimse bize yardımcı olmuyor??? lütfen yardımm??

6. 24 Mayıs 2010
  7. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ameliyat olanlar kesin var ama burda değiller sanırımm ya bende gidip görüşememm kovalıyo doktorlar şuan beniii bekliyorum o yüzdenn hani gidip görüşmüş olsam yazıcamda :KK43:((

8. 24 Mayıs 2010
  9. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Maviruya adlı kullanıcıdan alıntı : eveeettt.ben de yaptırdım ahmet beye burun ameliyatı..çok karizmatik bir doktor yaww benim 2. ameliyatımı yaptı..samsundaydı o zaman,şuan istanbulda..ilk ameliyatım tam bir faciaydı..devlet hastanesinde ne olduğu belirsiz bir doktora cahilce yaptırmışım..(hangi akılla yaptırdıysam artık) kaç doktor gezdim hiçbiri yanaşmadı bile..çoook problemli bir burundu..tip düşüklüğü,çatıda daralma,sarkma...aklına ne gelirse..ahmet beye gittim..tam bir profesyonel..4 saat sürdü ameliyat..narkozdan uyandım,ne alçı,ne tampon,ne ufacık bir şişlik..insanın bir başı bile ağırmaz mı? 3.gün seminere katıldım,düşün rahatlığımı..adam o kadar narin,o kadar hassas çalışıyor ki..iğne oyası işliyo sanki..iyileşme süresinde çoook rahattım..burnumu çook iyi toparlamış..yani o burunu bu hale getirmesi büyük başarı..ama hiç burnumu başkasına elletmeden direk ona gitseydim eminim çok daha mükemmel bir burun olurdu..yani tavsiye ederim kesinlikle..

10. 24 Mayıs 2010
  11. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kendisine özel mesajda attım umarımm cvp verirr

12. 25 Mayıs 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Askask canım nihayet 1 hastasını bulabildim geride döndüde resim yok sanırım umarım resminide görebilirim bak yukarda yorumunu kopyaladım bu doktorla kesin vede kesin görüşücem çünkü şunu çooook iyi biliyorum yeditepe hastanesi doktorlarını çok irdeleyerek seçiyor bunu çok yakın birinden duydum zaten yeditepe hastanesinde dudağımda bişi çıkmıştı onu aldırmıştım ercan beye oda estetik cerrah ozaman ahmet bey yoğundu tabi tanışamadım bakalım neler olacak bu maviruya adlı ark ında revizyonmuş ameliyatı biçok doktor geri çevirmiş ahmet bey ilgilenmiş bildiklerim bu sen ne zaman geliceksin doktorlara bellimi ????

14. 26 Mayıs 2010
  15. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?? araştırdık we ahmet karacalar gerçekten en iyisi gibi ama kimse yorum bile yazmamış pahalı diyemi ücreti neden bikaç yorum yazarmısınız????? en iyi burun cerrahı kim???

16. 27 Mayıs 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canm fiyatı bende bilmiyorum açıkcasıı o bulduğum ark da 3 sene önce ameliyat olmuş çok övdü gerçide resmini bekliyorum işde revizyon olmuş ahmet bey e

18. 27 Mayıs 2010
  19. AskAsk

AskAsk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayy canım benim pink cim çok sağol nerden buldun kızzz o kadar aradım ben bulamadım bu yazıları sen biliyorsun bu işleriiiiii.......çok teşekkür ederim tekrardan canım sen istanbuldasın ben orda değilim biliyorsun sen bi git bizede fikir olsun bakalım ne yapacağız pink ikimizinde revizyon tarihleri sanırım birbirine yakın olacak Allah kurtarsın bizi de arkadaşım inşallahhhhhhhh