Prof. Dr. Atıl Yüksel

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ipekfgf tarafından 28 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : ipekfgf
  1. ipekfgf

ipekfgf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar Atıl Yuksel'e giden var mı aranızda?

2. 29 Temmuz 2008
  3. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben gitmek için buğün aradım muayenehanesini.ekime ancak randevu verebilirmiş.benim durum acil dedim.ekime verecek ya....ama iyi bir dr. muş galiba

4. 29 Temmuz 2008
  5. YEXSXXIXMNUR

YEXSXXIXMNUR Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ben ATIL bEY İN METHİNİ ÇOK DUYDUM BENİM Bİ ARKADAŞIM ONA GİDİYORDU AMA ÇOK AŞIRI YOĞUN OLDUĞUNDAN ÇOK ZOR RANDEVU ALIYORDU BEBEĞİNE 3 AYLIK HAMİLEYKEN BEBEKDE NE SORUN VARSA SÖLEMİŞTİ VE GERÇEKTEN HEPSİ DOĞRU ÇIKTI BENCE O ÇOK İYİ BİR DOKTOR EĞER RANDEVU ALABİLİRSENİZ BENCE ONA GÖRÜNMENİZ Bİ ŞANS

pinar39 bunu beğendi.
  6. 30 Temmuz 2008
  7. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Atıl beye dr.umun tavsiyesi ile sadece 1 kere gittim.İleri yaş hamileliği olduğu için-35 yaşındaydım-3'lü testlerimde çok az ihtimalle problem olur denmişti ve Atıl beye gittim:Arkadaşın dediği gibi çok güzel ilgilendi hiç bir problem yok dedi .doktor muyanehanelerindekinden çok gelişmiş aletleri vardı.Bende tavsiye ederim problem varsa en azından için rahatlar.

8. 3 Ağustos 2008
  9. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    harıka bı doktordur kendısı bana ta urfadan tavsıye edıldı becerebılırsenız mutlaka gıdın

10. 3 Ağustos 2008
  11. uglywife

uglywife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar benim bildiğim Atıl Bey, düzenli gebe takibi yapmıyor. Sadece riskli gebeleri değerlendiriyor. Yani öyle her ay kendisine kontrol olmak gibi bir ihtimal yok. Türkiyede bu anlamda en iyilerden biri olduğunu duymuştum...

12. 3 Mart 2009
  13. YePpP

YePpP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    atıl beye ben gittim çok tatlı çok ii soruları sabırla dinleyip sabırla cevap veren çok tatlı bi doktorr bence herkesin ayrıntılı ultrasona atıl beye gitmesi gerek diye düşünüyorum çünkü bu işi zaten en ii o yapıyorr ama randevu almak için 3 ay önce aramanız lazım

14. 16 Temmuz 2009
  15. bozkan

bozkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Detayli ultrasana kacinci ayda giriliyor. her gebenin detayli ultrason yaptirmasi gerekiyor mu?
    Ben 4. haftadayim herkesin girmesi gerekiyorsa simdiden randevu almak gerekir sanirim. Cevaplarinizi ozelden de yazarsaniz sevinirim forumlari kaciriyorum bazen:)

16. 3 Ağustos 2009
  17. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kıslar,

rutin kontrollerde bebişimin kalbinde bir problem var bulundu ve herkesten atıl bey'in adını duydum ama bir türlü ulaşamadım kendisine yoğunluğundan dolayı. daha sonra atıl bey'in çapa üniversite hastanesinde heyetle beraber düzenli olarak muayene yaptığını duydum. hemen çapaya gidip randevu aldım ve ancak o şekilde ulaşabildim. kendisiyle beraber bir prof ve uzm. dr.larla beraber şimdiye kdr 3 defa muayene oldum. kendisi de aynı teşhisi koydu ve düzenli olarak incelemek için her ay çağırdı beni.
    gerçekten mükemmle bir insan ve bildiğim kadarıyla da alanının 1nr.sı ve öncü.
    sorunlu gebelik yaşayanlara tavsiyem mutlaka atıl yüksel'e muayene olsunlar ve çapa üniversite hastanesinden ulaşsınlar. kendisi her perşembe heyetle beraber muayene alıyor.

18. 20 Ağustos 2009
  19. durualya

durualya Guest

bugün 2'li usg için kendisine gideceğim