prof. dr. bülent tıraş hakkında bilginiz var mı

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve tess tarafından 23 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : tess
  1. tess

tess Guest

Arkadaşlar bir doktor arkadaşımızdan bülent tıraş ın konusunda cok iyi olduğunu duyduk.Ancak tüp bebek merkezi var mı ya da tedaviyi nerede yapıyor bilmiyorum.Tedavi için giden varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Gazi de prof ancak oranın tüp bebek merkezinde ismi yok.

2. 23 Ağustos 2007
  3. aymutu

aymutu meleğim iyi ki varsın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm tess,
    Bülent tıraş ve hakan yaralı nın ortak bi tüp bebek merkezleri var. 2005 yılında açtılar ben ilk hastalarından biriydim ve tedavilerimi hep orda yapytrdım. benim dr hakan yaralı ama işlemlerde ikiside oluyor. ben çok memnun kaldım ilgi alaka çok güzel merkezde. bu arada merkezin adını yazmayı unutmuşum ANATOLİA TÜP BEBEK MERKEZİ cinnah cad. no:54 de. bilgi almak istersen yardımcı olurum ayrıca internettede bulabilirsin.

4. 23 Ağustos 2007
  5. tess

tess Guest

Cooook tesekkür ederim.Cok Sagol.Umarım bende senin gibi anne olurum.Sen 3. denemende hamile kalmıştın sanırım.Bütün denemeleri orada mı yaptın

6. 23 Ağustos 2007
  7. tess

tess Guest

.............................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Şubat 2009
  8. 23 Ağustos 2007
  9. suavea

suavea Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Dr.Bülent Tıraş Ege Üniversitesi ihtisaslıdır oradan tanıyorum birlikte çalıştık
    insan olarak da doktor olarak da çok severim.
    sevgili tess umarım hayırlısıyla bebek sahibi olursuna.s

10. 23 Ağustos 2007
  11. tess

tess Guest

teşekkür ederim iyi dileklerin ve verdiğin bilgiler için

12. 24 Ağustos 2007
  13. aymutu

aymutu meleğim iyi ki varsın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben bütün denemelerimi orda yaptırdım.Benim de eşimdeydi sorun sperm sayısındaki azlık,hareketliliği ve şekil bozukluğu vardı.Bütün bunlar sadece sebeb sonuçta tek bir sperm yeterli oluyor biliyorsun ama nasip Allah kısmet etmediği sürece ne yaparsak yapalım olmuyor.inşallah sen benim kadar uğraşmazsın Rabbim biran önce tatdırır anneliği ve bütün bu sorunları unutturur.En kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah.

14. 24 Ağustos 2007
  15. tess

tess Guest

.........................

16. 25 Ağustos 2007
  17. gxuxlse

gxuxlse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çankayada olduğunu biliyorum..:1no2:

18. 26 Ağustos 2007
  19. AZ-RA

AZ-RA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili tess
    ben de bülent traş'a gidiyorum haziranda ilk tüp bebek denemesini yaptı.sonuç negatif oldu ama ben kendisinden ve ekibinden çok memnundum.aynı gün transfer yaptığı hastalardan dört kişinin tuttu iki kişinin tutmadı. iki kişiden birisi bendim.kısmet.bir sonraki denememide oraya yaptıracağım.gerçekten çok ilgili bir doktor.arkadaş gibi.ayrıca tüp bebek yaptırabilir raporunu da onlar çıkarıyor.sen hiç uğraşmıyorsun.umarım en kısa zamanda güzel haberlerini alırız