Prof.Dr. Bülent Tıraş Hastaları Buraya:)

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve sarikus tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sarikus
  1. sarikus

sarikus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Prof. Bülent Tıraş'ın hastaları buraya lütfen....

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  2. 25 Ağustos 2010
  3. gunesadali

gunesadali Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sarıkus merhaba..çok iyi oldu bu sayfa:))çünkü biz çok memnun kaldık bülent hocadan..herkese tavsiye ediyoruz..ben hikayemi yazmıştım okumanı tavsiye ederim:))senin hikayenide paylaş lütfen..

4. 25 Ağustos 2010
  5. sarikus

sarikus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gunesadali merhaba..ben şöyle özetlersem kendimi:iki yıldır çocuk istiyoruz..benim kontrollerimde myom olduğu söylendi..daha önceki doktorum çok büyük değil ameliyatsız tüp bebek yapalım dedi.yaptık fakat negatif oldu:)sonra dr değiştirdik bülent hocaya geldik..ameliyat gerekli dedi..histereskopi yapıldı..gerçektende cd den izledik büyükmüş myom..sonra 2 ay rahimi düzenleyici ilaçlar kullanıcam ve tüp bebek denemesi için bülent hoca ya gidecem..acayip güven verdi bize..inanaıyorum gebe kalacağıma:))1 ayı bitti ilaçların..ayrıntılı anlatıcam...

6. 26 Ağustos 2010
  7. benimooo

benimooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimooo benim doktorumm...Bülent Tıraş...gördüğüm tanıdığım en en içten en şevkatli doktor.minnetarım size hocam.dünyanın en güzel hediyesi için çok teşekkürler...

8. 27 Ağustos 2010
  9. ruyada

ruyada Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar..benim iki tüp bebek denemem oldu..ikisi de anatoliada oldu..ikisinde de doktorum bülent hocaydı..ilk denemem de sonuç negetifti.çok üzüldüm.ama bülent hoca çok yapıcı yaklaştı..hatta dedikki mafoldumbenkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5:nazar: hayırlısı inşallah olumlu bi haber alacaz..bülent hoca pozitif bi insan biz orda tüp bebek yaptıran bi arkadaşımız vasıtasıyla gelmiştik.ikinciyi deneme kararı aldık 3 ay sonra tekrar denedik ve şimdi hamileyim:))bülent hocaya minnetarız hep yanımızda olduğunu hissettirdiği için:)

10. 30 Ağustos 2010
  11. hercai

hercai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşla hepinize merhaba..öncelile gunesadali merak ettim hikayeni yazarmısın okumak isterim.benim doktorum da bülent hoca idi.ben baya bir araştırma yaptım karar vermek çok güç gerçekten!çünkü herkes farklı şeyler söylüyor ve kafanız iyice karışıyor..sonunda kararrımızı verdik bülent hoca da tedaviye başladık.iki aşılama yaptırdık sonuç negetif oldu.bizimki açıklanamayan infertil grubuna giriyordu..ve tüp bebek yaptırmak gerekiyodu..bu kez düşünmedik çünkü bülent hocayı çook sevdik..bizimle çok yakın ilgilendi bii çook rahatlattı okadar gerilmişdikki:))tedavimiz güzel geçti hiçbir problem olmadı çook şükür:))ve şimdi bir kızımız var..bülent hocaya minnettarız..mükemmel bir insan kendisi:)):nazar:

12. 11 Eylül 2010
  13. hercai

hercai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    iyi bayramlar herkese..ruyada çok sevidim hamile olduğua:))inşallah allah isteyen herkese versin bebeşlerini..bülent hocanın ellerine sağlık:))kaydirigubbakcemile5

14. 11 Eylül 2010
  15. tiancu

tiancu Canım oğlum... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    2 buçuk ay önce anatolia tüp bebek merkezine gittik.Bir tıp fakültesindeki bir prof eşimin sperm hareketsizliği nedeni ile aşılama yaptırmamız gerektiğini net olarak söylemişti.Biz de araştırdık anatoliayı uygun gördük.Bülent Tıraş beni muayene etti,eşimin ve benim tahlil ve tetkiklerine baktı ve acele etmenizde bir neden göremiyorum dedi.Benim tavsiyem bir 6 ay daha bekleyin,yine olmazsa o zaman aşılama yaparız dedi.Ve şaka gibi ama hamileyim.Allah razı olsun kendisinden.Sırf para almak için hemen yapalım da diyebilirdi ama demedi.Beklemeyi önerdi.Çok güleryüzlü ve işini iyi bilen bir doktor.Allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah...

16. 16 Eylül 2010
  17. benimooo

benimooo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    herkesin geçmiş ramazan bayramı mübarek olsun...bu bayramımızda Ayaz bebeğim Bülent Tıraş dedesinin yanındaydı:)))ben böyle sıcak kanlı bir insan görmedim.doktorlar hep bir mesafeli dururlar ya hastalarına Bülent Hocam çok çok farklı.Ayaz yanından ayrılmak istemedi...tekrar teşekkürler Hocam.Allah isteyen herkese gönlünce versin.

18. 25 Aralık 2015
  19. ays2910

ays2910 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    canım acaba bülent ben sadce bayan infertelitesiylemi ilgileniyor.