Prof.dr.cem fıçıcıoğlu hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar Yeditepe Hastanesi Prof.Dr.Cem Fıçıcıoğlu ile ilgili olumlu veya olumsuz deneyimlerinizi paylaşırmısınız benimle?Bu çok önemli benim için lütfen!!

2. 4 Aralık 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Kime yardımcı olmıckmı bana:KK43:(

4. 4 Aralık 2008
  5. son umudum

son umudum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba su damlası bence iyi bir seçim cem bey iyi bir insan ve basarılı bı dr bende suan önce allah sonra onun sayesinde ilk defa hamıleyim allahım işlalah tamamına erdirir darısı bu yolda savasanlara

6. 4 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

tşk ederim.allah bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah. Acaba tüp bebek tedavisiylemi hamile kaldın bide özel olmazsa eğer sorun neydi ve kaçıncı denemeydi?bide raporlu olduysan rapo nasıl çıkarttın?çok soru sordum ama merk ediyrorum

8. 6 Aralık 2008
  9. servem

servem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb su damlası bende su an cem beyde tedavi oluyorum transferim oldu 14nde sonuc alcam.3yumurta olustu 1i döllendi o transfer edildi pej umutlu değilim ama bakalım... sorun bendeydi fsh değerim yüzünden yumurta rezervim azdı..

10. 6 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Tşkler paylaşımın için.Umarım hakkında hayırlısı olur diyorum.Ben bu merkezle ilgili ço kkararsızım yani ilgileniyolarmı nasıl biyer çok kafam karışık

12. 6 Aralık 2008
  13. son umudum

son umudum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet su damlası tupbebek tedavisiyle hamıle kaldım benım sorunum tuplerdi kapalıydı eşiminde sorun vardı sperm sayı ve hareketlı oranı dusuktu burdakı denemem 3 denememde oldu ama tuplerde birde hidrosalpensk vardı onu baglattıkdan sonra tutdu allahım herkese nasıp etsin kimsenın emegını boşa cevirmesin

14. 6 Aralık 2008
  15. son umudum

son umudum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    raporuda sekreterler hallediyo sadece senden bı takım evraklar istıyolar o kadar

16. 6 Aralık 2008
  17. EU1

EU1 Guest

Anladım canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini inşallah