prof. dr. ENGİN ORAL hastaları burada buluşalım.....

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve enepInAr tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : enepInAr
  1. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    nerdeyse 1 yıldır bebek sahibi olmak için tedavi oluyorum... açıklanabilen herhangi bir durum söz konusu olmamasına rağmen yapılan tüm tedaviler yanıt vermedi... daha ilk başlarda bana 7 yıl çocuk sahibi olamayan bir tanıdığım prof dr. engin oralı tavsiye etmişdi ben uzak olduğu için tecih etmemişdim. şimdi engin beyle görüştüm ve tedavimin bundan sonraki aşamasını onun gözetiminde geçireceğim... tavsiye edenin 1 oğlu olmuş şuan 4 yaşında ve 2.yede kendiliğinden hamile kalmış..acaba içinizde engin beye giden arkadaşlar varmı. sizce nasıl bir doktor...

ben ilk randevumu yakınlarda alacağım... ve tedavi sürecim aşamasında sizlere gerekirse tavsiye edeceğim...

Allah ım tüm isteyenlere bebek sahibi olmayı nasip etsin....

2. 2 Ağustos 2010
  3. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,ben de bu isimle 2 gün önce tanıştım.bir arkadaşım 8 yıl tedavi sonunda 4. tüp bebek denemesine giderken engin beyden öğrenmiş hamile olduğunu.eltisi de engin bey sayesinde hamile kalmış ve şimdi kendiliğinden yine hamile.ben de düşünüyorum ama ben samsundayım ve iyice emin olmadan gelmek istemiyorum.ben 2,5 ay önce 5 aylık bebeğimi düşürdüm.dolayısıyla biraz zamana ihtiyacım var.ama fazla da bekleyemem çünkü 38 yaşındayım.sen gidersen eğer yorumlarını bekliyorum.engin bey tüp bebek uygulamasını nerede yapıyor ve şartları nasıl?haberlerinizi bekliyorum.

4. 4 Ağustos 2010
  5. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ilk önce çok geçmiş olsun..... engin beye gittim.. hayatımın şokunu yaşadım.. iyiki gitmişim.. bugüne kadar bana 4 ay klomen 2 aşılama yapıldı engin beyde acı gerçeği öğrendim bunların hepsi boşuna yapılmış... benden bir test istedi ne yazıkki 30 yaşında olmama rağmen menopoz olmam çok yakınmış... hiç vakit kaybetmeden tüp bebeğe geçmemi söyledi... engin beye gidene kadar kimse bana bunu söylememişdi yaşına göre yumurtaların yaşlı denmişidi ama bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum şimdi ramazanı atlatacağım bu arada kendimi dinlemeye ihtiyacım var. gerçekden bu çok ağır geldi. menopoza girmem an meselesiymiş... 0,4 menopoz sınırı olan teste benim değer0,5 çıkdı ve kimse benden bunu istememişdi.... şimdi şaşkın ördekgibiyim.... tüpbebek fiyatı 3250 +ilaçlarlar.. cerrahpaşa tıp fakültesi eşliğinde yapacak tüp bebeği tahminimce... ama eğer enginbeyle direk görüşürseniz rapor almanıza yardımcı olup tüm tedaviyi ünüversite bünyesindede yapabilir diye tahmin ediyorum....

6. 5 Ağustos 2010
  7. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.210
    Ödül Puanları:
    488
  8. 14 Ağustos 2010
  9. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    engin orala gidersek kadinlar kulubune özel indirim mi var?kazen bunu mu demek istiyo?

10. 27 Ağustos 2010
  11. _zeynep

_zeynep Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende engin hocanın hastasıyım kendisi çok iyi bir doktordur tüp bebekte de çok başarılı. 4 ay önce bir histeroskopi ameliyatı oldum ameliyatım çok şükür başarılı geçti şuan bebek düşünüyoruz. tedavilerini memorial. acıbadem. amerikan (aklıma gelenler) hastanelerinde yapıyor.
    aynı zamanda kadınlar kulübü kart sahiplerine de %20 İNDİRİM uygulanıyor.

12. 28 Kasım 2010
  13. albilda

albilda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    çok geçmiş olsun.bende aynı durumdayım.tahlil sonucum benimde 0.5 çıktı.engin bey bu ay klomen tedavisi deniyo.olmazsa tüp bebeği denicez.3250+ilaçlar olarak fiyatı engin beyden mi aldın.eşimle bizde kendimizi ona göre ayarlamak istiyoruz.

14. 14 Eylül 2012
  15. eda1519

eda1519 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benım arkadasım cok problemlı olduğu halde hamıle kaldı bende en kısa zamanda gıdıcem engın beye faydasını goruceksınız ben tum kalbımle ınanıyorum

16. 14 Eylül 2012
  17. eda1519

eda1519 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    cok gecmıs olsun bende kısa bır zaman sonra engın hocama gıtmek ıstıyorum bu ındırımden nasıl faydalanabılırım kartı nasıl temın edebılırım cok tesekkurler

18. 27 Eylül 2012
  19. isilayy

isilayy Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    103