Prof.Dr. Esra Kuşçu'ya giden var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pamuk_prenses tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : pamuk_prenses
  1. pamuk_prenses

pamuk_prenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba kızlar 10 haftalık hamileyim. Başkent üniversitesi hastanesinden Prof.Dr. Esra Kuşçu'ya gidiyorum ama çok yoğun çok fazla ilgilenmiyor:çok üzgünüm: doğuma onun girip girmiyeceğini merak ediyorum:uhm: eğer doğuma girmiyosa doktorumu değiştirmek istiyorum. bilgisi olan varmı

Son düzenleme: 7 Mart 2009
  2. 13 Nisan 2009
  3. pinkypony

pinkypony Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim doğumumu Esra Hoca yaptı.bebeğim cmt gecesi sabaha karşı 03.00 de sezeryanla doğdu ve doğumumu Esra hanım yaptı, sedyemi iterek ameliyathane götürüşünü ve bana moral vermesini hiç unutamam.Hamileliğimde de çok duygusaldım, boynuna sarılıp çok ağlamışımdır.Sezeryandan sonra anestezinin yan etkisiyle tansiyonum çok çıkmıştı ve gece yarılarında onu arayıp, konuşabilmiştim.Çokda ilgiliydi.Evet çok yoğun bir doktor ama çok çok da iyi.Bir daha hamile kalsam gene O na giderim.
    bu arada kızım 2007 doğumlu.
    umarım sağlıklı, kolay bir hamilelik geçirirsin.sevgiler

4. 7 Kasım 2011
  5. leblebiii

leblebiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben Esra Kuşçu'ya hamileliğimin 6. ayına kadar gittim ve çok kötü bir tecrübeyle adeta kaçar gibi doktor değiştirdim! sapasağlam çocuğumun beyninde bir problem olabileceğini hiçbir test yapmadan, bir hamile kadına söylenmeyecek bir uslüpla acımasızca, sanki bir et parçasından bahsedermiş gibi söyledi!! çok agrasif, aceleci, sinirli, tahammülsüz, hamile psikolojisinden anlamayan bir doktor, asla tavsiye etmiyorum!!! ayrıca ücreti hiç te ucuz değil, paranızla rezil olmayın, boşuna gerilmeyin, benim doğumumu 6. ayda büyük bir üzüntü ve kaygı ile kapısını çaldığım Cihangir ÇAKICI gerçekleştirdi, sevgili hocam hem moralimi düzeltti, hem de çocuğumu sapasağlam kucağıma verdi, allah ondan razı olsun...

6. 2 Şubat 2012
  7. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    ayrıca ücreti hiç de ucuz değil demişsin
    çok merak ediyorum ne kadara muane oldun :26:
    muayene ücreti 35 tl yada 38 tl.başkasıyla karıştırdın heralde.
    anlattıklarınız nerdeyse imkansız

8. 4 Şubat 2012
  9. tuze

tuze Küçük yamuk parmak. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Dirim tam gün yasasıyla üniversitedeki profların ve tüm uzmanların hastane içindeki özel muayeneleri kapatıldı.O arkadaş kapatılmadan gitmiştir o zaman 150-200 arasıydı muayene ücretleri şimdi 30 küsur ama aşırı derecede yoğunluk olduğu için artık gebe takibi almadıklarını duydum ne derece doğru bilmiyorum.

10. 13 Şubat 2012
  11. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    150-200 bana göre abartılcak bi rakamda değil.
    kişiye göre değişir bu tabi.çevremde 200-250 tl den aşağı vermiyorlar.
    dediğim gibi bana çok değil.eski mesa,bayındır,medicana,hrc idi sanırım ben buralara göre karşılaştırıyorum
    yada özel muayehanesi olan doktorlarla karşılaştırıyorum.
    her yerde yazıyorum esra hanımı çok seviyorum.çevremde memnun kalıpta giden çok var
    bu şekilde itamda bulununca(çok agrasif, aceleci, sinirli, tahammülsüz, hamile psikolojisinden anlamayan bir doktor) çok şaşırdım.resmen gece hastanede yatıyor.
    okadar özverili bir doktor.

12. 14 Şubat 2012
  13. zerozp

zerozp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba ben zerrin özpınar. Sizin söylediklerinize aynen katılıyorum esra kuşcu hiç iyi bir doktor değil bi defa her şeyden önce hastasının mahremiyetine asla saygısı olmayan saygısız bir doktor ama siz gene zamanında bıraktınız zamanında gitmişisiniz başka bir doktora. benim doğumum da maalesef esra kuşçu yaptırdı yaptırmaz olaydı. Hiç memnun kalmadım dediğiniz gibi hasta psikolojisinden anlamayan bir doktor. Ama şu anda ben de DR. ERCÜMENT CENGİZ'E gidiyorum o kadar iyi bir doktor ki anlatamam hastasının moralini çok düzelten ve hastalığını unutturan bir doktor ERCÜMENT HOCAM. ERCÜMENT HOCAMIN muayenehanesine gittiğinde insan bütün hastalığını unutuyor ve morali yerine geliyor. Hayatımın sonuna kadar ERCÜMENT HOCAMA gitmeye devam edeceğim.

14. 14 Şubat 2012
  15. zerozp

zerozp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    keşke ERCÜMENT HOCAMA bende zamanında gidebilseydim o kadar pişmanım ki ona gidemediğime. Aklıma geldikçe pişmanlığım daha da artıyor.

16. 14 Şubat 2012
  17. zerozp

zerozp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

ben de son kontrole gittiğimde benim psikolojimi öyle bir bozdu ki sağolsun hastaneden çıktığımda moralim o kadar bozuktu ki hiç öyle söylendiği gibi de fedekar falan da değil. acımasız, hasta psikolojisinden anlamayan bir doktor. anlayacağınız ettiği hipokrat yeminine sadık kalmayı maalesef beceremeyen bir doktor. maaalesef. zerrin özpınar.

18. 15 Şubat 2012
  19. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    şimdiye kadar toplamda 3-5 mesaj atıpta doktoru övenlere itibar etmiyorum :KK19: