Prof.Dr. Hasan Serdaroğlu' na giden var mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sayen tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : sayen
  1. sayen

sayen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar Merhaba,

Aranızda Prof. Dr. HAsan Serdaroğlu' na giden var mı?
    Doktorumu değiştirdim ve kendisine başladım.

Giden var ise, bana bilgi veirseniz çok sevinirim.

2. 14 Mart 2009
  3. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben gittim canım 9 ay boyunca.ilk tüp bebek denememde hamile kaldım.kendisine minnatarım.alanında uzman şeker bir doktor:)

4. 16 Mart 2009
  5. sayen

sayen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Vermiş olduğunuz bilgi için çok tşk. ederim. Bizim 2 yıldır çocuğumuz olmuyor. ıki aşılama yapıldı sonuç almadık. ıki aşılamadan sonra doktorumu değiştirdim ve Hasan Bey' e başladım. Bu gidişle tüp bebek gibi görünüyor. Hasan Bey size tüp bebeği hangi hastanede yaptı, tüp bebek öncesinde aşılama yapmış mıydı? Allah inşaallah bize de nasip eder :KK43:

6. 16 Mart 2009
  7. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben aşılamalarımı çapada yaptırdım.fakat hasan bey yapmadı.ordaki drlar yaptı,zaten o zaman da hasan beyi tanımıyoırdum.bi arkadaşımız kendisine gidiyordu onun da ikizleri oldu.aşılamalardan sonra devletten rapor aldım.istanbul cerrahi hastanesinde oldu tüp bbek denemem.zaten orda yapıyor hasan bey hep.ilaçları ve tüp bebek için belli bir parayı devlet karşıladı.ben de 5 yıl sonra çocuk sahibi oldum,şimdi çok güzel bir kızım var.herseyin başı moralinanç.hers eyin bir vakti var canım,hiç sıkma canını.benim ilk tüp bebek denememde oldu,bizde açıklanamayan infertilite vardı.eşimd de bende de sorun çıkmadı,ama vakti gelmeyince hiç bir şey olmuyor.hasan bey alanında uzman,güvenebileceğin bir dr.herseyi ona bırak,hiç sıkma canını.bebeği olmayanlara hep dua ediyorum,allahım herkese yaşatssın bu duyguyu.

8. 16 Mart 2009
  9. sayen

sayen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    vermiş olduğun bilgiler için çok tşk. ederim. İçime nasıl bir su serpildi anlatamam. Çarşamba günü randevum var, ikinci defa gideceğiz. Ben son bir kaç tahlili istedi. Bizde de açıklanamayan infertilite var. İkimizde de bir problem görünmüyor. Tahmin ediyorum ki, Hasan Bey bana bir aşılama daha yapar, 3.yü yaptımamıştım. Eğer yine olamz ise tüp bebeğe geçeceğiz. Tüp bebek maliyetinin bir kısmını karşılanması için devletten rapor alınması gerekiyormuş. Onunda nasıl yapıldığını nereden alındığını bilmiyorum, Hasan Bey ile gidince konuşacağım. Bu konuda yardımcı oluyor mu? Toplam maliyet nereden baksanız 5000-6000 TL yi buluyor. Allah yardımcımız olsun, bu memlekette bu işleri halletmek çok zor.

Kızını allha bağışlasın, allah uzun ömürler versin. Allah hepimize nasip etsin inşallah :)

10. 16 Mart 2009
  11. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben dediğim gibi aşılamaları çapada yaptırdım.en son rapor aşamasında hasan beyle tanıştı.kendisi zaten çapa infertilite bölümünün kurucusu ve başhekimi.rapor almanda yardımcı olur 3. aşılamadan sonra.her salı toplantıları oluyor zaten.aşılamda şans oldukça düşük hiç canını sıkma,ümitsizliğe kapılma.tüp bebek daha garanti.her aşaması ayrı bir heycan,yumurtaların toplanması döllenmesi,transferi.uzun bir yolculuk fakat sonuca değer.hamilelik de harika bir süreç inan bazen özlüyoru hamilelik günlerimi:)benim 12 yumurta toplanmıştı 11i döllendi,3 tane transfer edildi,diğerleri buzluğa atıldı hastanenin.benim tek bebek tuttu bazılarının ikiz de oluyor.senin için hayırlısı neyse o olsun.şimdi senin için heyecanlandım,eski günlerim geldi,geçen yıl bu zamanlarda 11 marttta öğrenm,iştim hamile olduğumu.dediğim gibi hasan beye güven,moralini yüksek tut.burdan yaz mutlaka gelişmeleri.merak ederim şimdi ben.dualarım tüm anne olmak isteyenlerle.sormak istediğin bir sey varsa burdan hatırladıklarımı yanıtlarım.

12. 17 Mart 2009
  13. sayen

sayen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    içimi çok rahatlattın, çok tşk. ederim. Yarın randevumuz var, bakalım ne diyecek. Son istediği hormon tahlillerimde yine normal çıktı. Artık hayırlısı diyorum. Yarınki randevudan sonra bilgi veririm. Aklıma takılan birşey olur ise yine yardım isteyeceğim :KK43:( yazıştıktan sonra, psikolojim düzeldi resmen

ınşallah bizimde hayırlısıyla bir bebeğimiz olur :)
    Kendine ve bebeğine çok iyi bak, görüşmek üzere....

14. 17 Mart 2009
  15. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tama sayen.iyi haberlerini bekliyorum inşallah.bizim gibi açıklanamayan infertilite hastaları daha şanslı diğerlerine göre.genelde psikolojik oluyor heralde.kafamıza çok taktığımız için.herşeyin en hayırlısı olsun inşallah hakkında.iyi akşamlar

16. 22 Mart 2009
  17. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sayen nerelerdesin merak ettim seni.

18. 23 Mart 2009
  19. sayen

sayen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Neshe,

Biraz moralim bozuktu yazamadım.
    Çarşamba günü randevuya gittik, görüştük. Direk tüp bebek dedi, bende alınması gereken rapordan bahsettim. Bu raporun alınmasının çok zor olduğunu, kadın tarafını halledebileceğini ama erkek tarafını halledemeyeceğini söyledi. Raporu alamadığım zaman kurumdan yardımı alamayacağımızı belirttik.. Rapor almak çok zor aylarca beklersiniz dedi, toplam maliyeti söyledi. Ekonomik durumunuzu belirleyin ona göre görüşürüz dedi ve çıktık. Bu görüşmeden sonra çok canımız sıkıldı. Şimdi neyi nasıl yapacağımıza karar vereceğiz. Raporu alma yollarını araştırıyoruz.