Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve *toprak* tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : *toprak*
  1. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Rabbimin karşıma çıkardığı güzel insan...
    Bir senedir tüm tıbbi tedavilerle çare bulunamayan derdime çare olduğundan dolayı evvel Allah sonra tedavi diyerek iyileşmeme yardımcı olduğu için hocama teşekkür ediyorum.
    İyi ki varsınız hocam ve rabbim iyi ki sizi aramama vesile olmuş çok üzüldüm çok ağladım ama rabbiminde yardımıyla size yöneldim rabbim sizi başımızdan eksik etmesin :nazar:

2. 21 Kasım 2008
  3. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    toprakcım geçmiş olsun,rahatsızlığın neydi belki açıklarsan aynı rahatsızlığı olan arkadaşlarda bu tedaviden faydalanabilir belki :1hug:

4. 21 Kasım 2008
  5. *toprak*

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili bengisu hastalığımı açıklamamın etik olduğunu düşünmüyorum çünkü herkesin hastalığının tedavisi farklı kimseyi yanlış tedaviye yönlendirmek istemiyorum ama benim gibi çare bulamayanlar ve çare arayanlar için hocam bir umut ışığı

6. 21 Kasım 2008
  7. bengusu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    şu yüzden sormuştum genelde soğan ve incir kürünü ve keçi boynuzu kürünü kullanıyoruz da belki sende bunları kullanıp olumlu sonuç alanlardan birisindir diye sormuştum,tekrar geçmiş olsun...

8. 21 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

mantarada çare bulursa yi olacak:)

10. 21 Kasım 2008
  11. gxuxz_gxuxzeli

gxuxz_gxuxzeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar şu soğan suyunu akıntıdan dolayı kullanıyorum..ama vardiyalı çalıştığım için düzenli olmuyor..kullanıp çare bulan var mııııııı???

12. 21 Kasım 2008
  13. bengusu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
  14. 18 Aralık 2008
  15. *toprak*

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sayın hocam dünyada rabbimin karşıma çıkardığı en güzel insan bugün yine sizinle görüştüm anneciğime rahmet dilediniz ve ölüm rabbe kavuşmaktır dediniz rabbim sizden binlerce kez razı olsun
    rahmetli annemin bir sözü vardı bende size öyle dua ediyorum gökten yağsın yerden toplayasınız inşallah
    bu teşekkür mesajını açalı uzun zaman oldu benim gibi binlerce insan var yardım dileyen tıbben çaresiz kalan.başta belirtmek istemedim ama beni affedin artık yazmak istiyorum bir senedir adet olamıyordum ve tıbbın tüm imkanlarını kullandım ama önce Allah sonra hocam sayesinde üçüncü adetimi de oldum bana bunu yaşattığı için ona ne kadar dua etsem azdır
    rabbim nazarlardan korusun

16. 18 Aralık 2008
  17. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok paylaşımcı bir insan gerçekten sitesine elinden geldiğince koyuyor herşeyi ..giidn kitap alın demiyor ..Allah herkese şifa versin ...dermansız dert veremsin ..böyle iyi yürekli insanlarıda eksik etmesin

18. 19 Aralık 2008
  19. *toprak*

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ziyaret ederseniz orada ziyaretçi defteri ve de hasta görüşleri var oraya da bakarsanız hakkında yazılanları okursanız böyle mükemmel bir insanı daha yakından tanıma olanağı bulursunuz ve ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız tıbbın çaresiz kaldığınız durumlarda hocama danışabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Ocak 2009