Prof.dr.İbrahim Saraçoğlundan polikistik over için hazır kür.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve DerinSu tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar merhaba.az önce prof.dr.ibrahim saraçoglunun kendi web sitesine girdim ve çok önemli bilgiler edindim.isterseniz kendinizde bakabilirsiniz.googla ibrahim saraçoglu yazmanız yeterli...kürler bölümünde polikistik over için olan kür ilgimi çekti.vede sipariş verebiliyorsunuz.ilgilenenler olur dedim.bu kür yeniymiş.bitkilerin ismi yabancı ama netten arastırırız türkçe karşılıklarını..inşş polikistik over olan hastalara iyi gelecek bir kürdür.kendi web sitesinde oldugu için gönül rahatlıgı ile yazıyorum bunları sizlere.sevgiler...

2. 12 Eylül 2008
  3. esralı

esralı Guest

derdime çok büyük çare oldun arkadaşım uzun süredir arıyordum. teşekkürler..

4. 12 Eylül 2008
  5. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ne demek tatlım.inş işe yarar.ben bu doktora çok güveniyorum.kendisi hem doktor hemde bitkilerle ugraşıyor yıllarca arastırıyor canım.bugünde seda sayanın programında acıkladı pkos olanlara müjde verdi...bu kürü alsanda doktora gitmeyi ihmal etme canım.sevgiler..

6. 13 Eylül 2008
  7. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    ben de baktım biraz önce ama yan etkisi falan var mı acaba?? ya da gerçekten faydası olucak mı?? fiyatı da 137 ytl imiş..derdime çare olacağını bilsen hiç önemli değilde..güvenilir mi sizce kızlar yaa??

8. 13 Eylül 2008
  9. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    valla ben sipariş etmeyi düşünüyorum canım.bitkisel bir kür sonuçta ve adam onu araştırırken herşeyini arastırıyor.bu kür için yumurtlamayı çogaltıyor diyor,ovulasyon için yani.bi yan etkisi oldugunu sanmıyorum.kullanım süresi 1 ay ve yeterli diyor.herkes bi yerlerden ordan burdan bişy duyup yazıyor iyi geliyomuş diye onları bile düşünmeden kullanıyolar bi yan etkisi olur mu demeden..bunu söyleyen ve satışa sunan prof.dr. oyüzden kafamıza göre içtiklerimizden daha güvenlidir sıkma canınıyerimseniben

10. 13 Eylül 2008
  11. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar çok teessüflerimi sunarım size:1closedeyes: herkesin yazdıgı bitkisel karışımları hemen denemeye kalkıyorsunuz dünya yorum yapıyosunuz..prof.dr. dediginde yalan mı geliyor..ben pkolu hastalara yardım olsun diye açtım ama sanırım sitede hiç pkolu kalmamış.neyse.inş kullananlarınız olur ve işe yarar sevgiler...

12. 13 Eylül 2008
  13. cat

cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler deasy bende polikistik hastasıyım bu kürü denemek lazım bence ama eğer kullanan arkadaşlar varsa lütfen burdan takip edelim yararını gören varsa lütfen paylaşın bizimle buradan,. bu hastalığı olan birçok kişiye çare olur inşallah.KULLANANLAR GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ...

14. 13 Eylül 2008
  15. KATRE60

KATRE60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım paylaşımını ben yeni okudum tşkr ederim bende pko yum birazdan bakıcam bende degişik yöntemler denemek istiyorum iki yıldır ilaçla tedavi oluyorum ama sonuç yok ama yılmak yok araştırmaya devam belki bitkilerle sonuç alabilirim tabi bir umut

16. 13 Eylül 2008
  17. KATRE60

KATRE60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayrıca cat sana katılıyorum uygulayanlar varsa paylaşırlarsa çok iyi olur bekliyorum:KK46:

18. 13 Eylül 2008
  19. xoxzgxuxrcxuxm

xoxzgxuxrcxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay saol hemen girip incelicem ne geldiyse başıma bu kistlerden geldi saolasın