Prof. Dr. Mesut Özcan hakkında önerisi olan ?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve mrsfreesia tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : mrsfreesia
  1. mrsfreesia

mrsfreesia gracias a la vida.. Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaslar 3 gün önce Mesut beyle göğüs büyütme ve cildimle ilgili bazı sorunlar için görüstüm fakat forumda arattım kendisiyle ilgili bi konuya rastlayamadım, belki de ben bulamadım. göğüs büyütme için 4.500 fiyat verdi su sürekli derya baykala çıkan doktor Dilek Avsara da gittim istanbul da o 7500 dedi göğüs konusunda çok iyi olduğunu söylüyo çok kendinden emin ama arada resmen 3000 tl fark var o yüzden fiyat olarak da uygun bi doktor arıyorum mesut bey çok tatlı ton ton bi doktor eğer hakkıında bilginiz varsa karar vermemde çok etkili olacak..

simdiden hepinize çok tesekkürlera.s.

2. 19 Haziran 2010
  3. milagre

milagre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bursadayım mesut bey i arastırıyorum ama pek bişey bulamadım forum da mesut bey in hastası olan kimse yok mu acaba yardımcı olsa bize bende gögüs büyütme ameliyatı olucam bu arada

4. 21 Haziran 2010
  5. mrsfreesia

mrsfreesia gracias a la vida.. Üye

Beğenildi:
    181
    Ödül Puanları:
    163
    kimse yorum yapmıyo bende çok kararsız kaldım bu yüzden :KK43: canım sen görüsmeye gittin mi mesut beyle

6. 10 Temmuz 2010
  7. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    bende mesut beyden randevu almıştım,tam ameliyat için kendimi hazırladım,ertesi gün işten kovuldum.hal böyle olunca randevuya da gidemedim haliyle,gitsem de elimden bişey gelmeyecekti.çünkü borç şeklinde ödicektim yarısını.
    Mesut bey'in çok başarılı olduğunu duydum.diğerleri bana para tuzağı gibi geliyor.murat tezcan da bana caizp geliyor.kendisine zamanında bi mail atmıştım,fiyat konusunda bana yardımcı olabileceğini söylemişti.başka da estetikçi yok zaten doğru dürüst. ama mesut bey en iyisi bence.şu geri kalan parayı bi bulsam,ilk işim ona gitmek olcak benimde

8. 12 Eylül 2010
  9. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
  10. 14 Eylül 2010
  11. yasemn

yasemn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    8 yıl kadar önce kardeşimin burun ameliyatını yapmıştı...kardeşimin ki tamemen sağlıkla ilgiliydi.memnun kalmıştık.şimdi bende meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum.bursada ykm üst katındaki yere gittim.doktora dahi göstermeden hemşire verdi kararı :)))5000 tl diye.bence orası tamamen ticaret hane olmuş.önce tl.konuşuyorlar...:KK43:(bende mesut beyle görüşmeyi düşünüyorum.ben aralık gibi ameliyat olmayı planlıyorum.olduktan sonra gelişmeleri paylaşırım..yeni birşeyler duyarsanız lütfen paylaşın arkadaşlar..

12. 14 Eylül 2010
  13. darkbloom

darkbloom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    88
    yasemn ben de mesut özcan'a meme estetiği olmayı düşünüyorum.büyük ihtimalle aralık ayına falan denk gelcek benimki de.sen görüşmeye gidersen bana yazabilir misin.ben de görüşmeye gidicem ama iş saatlerime uymuyor bi türlü.akşam 7ye kadar ordaymış,pazar günü de yokmuş.o yüzden bi türlü gidemedim.sen görüşünce bana yaz olur mu.merakla beklicem gelişmeleri.

14. 10 Nisan 2011
  15. Ainen

Ainen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    kizlar son durum nedir aradan gerci baya zaman gecmis ama eger foruma girerseniz lutfen bana bilgi verin mesut beyle ilgili yaptirdnizmi sonuc nasil vs vs

16. 11 Nisan 2011
  17. nisandains

nisandains Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    178
    Ödül Puanları:
    123
    selam kizlarr. ben de 10 gun sonra ameliyat olcam ve istanbulda oturuyorum. istanbulda iki doktorla gorustum ama cok icime sinmedi. internette mesut beyi okudum ve sanirim mesut beye ameliyat olcam. esimin ailesi bursada oldugu icin bu sehirde olabilir diye dusundum. ameliyattan bir gun sonra yola cikabilirmiyim sizce kizar

18. 4 Haziran 2011
  19. SPELL42

SPELL42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Ben mesut beye gidip memnun olan 2 kişi buldum ama benim merak ettiğim şu muayene ettikten sonra ameliyat gününü belirlerken süre çok uzun mu?Haziran da muayene olsam yine aynı ay ameliyat olabilir miyim.