Prof.Dr. Rıza Madazlı'mı Prof.Dr. Vildan Ocak mı??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve buseK tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : buseK
  1. buseK

buseK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar 1 gebelik yaşadım ancak 10 hafta sürdü bebeğimin kalbi durması nedeni ile kaybettik ve kürtaj ile alındı ancak doktorumuz net bilgiler vermiyor.Patoloji sonucum KISMİ MOL GEBELİĞİ çıktı ama doktormuzdan net bilgi alamıyoruz..Nasıl tedavi edilir neler yapmalıyız kısmi mol nedir???Öğrendiğim kadarı ile riskli gebelik grubundaymışım ve yüksek riskli gebelik konusunda bilgili bir doktora gitmem gerektiği söylendi ancak hangi doktor konu ile ilgili bilemiyorum bir kaç kişi Dr. Rıza Madazlı'yı ve Dr. Vildan Ocak'ı önerdi ancak hangisi yüksek riskli gebelikte daha iyi bilgisi olan var mı???acil bilgilerinizi bekliyorum...

Son düzenleme: 5 Ekim 2010
  2. 6 Ekim 2010
  3. pnrd

pnrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    prof.dr rıza madazlı yı öneririm..

4. 6 Ekim 2010
  5. buseK

buseK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Çok tşk ederim 2'si arasında kararsızdım en kısa zamanda Rıza beye gitmeyi düşünüyorum..

Son düzenleme: 6 Ekim 2010
  6. 6 Ekim 2010
  7. pnrd

pnrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu..

8. 7 Ekim 2010
  9. sudemm85

sudemm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    rıza bey daha genç ve şuan için revaçta ikiside çok iyi vildan hn daha yaşlı ve ilk perinatoloji derneği kuran ve bu işte ilk uzmanlardan nettende araştır ikisde çok iyi gidebilirsin bence fark etmez hangisi olduğu dualarım seninle bende bazı şeyler atlattım şu an iyi gibi herşey Allah kucağımda görmeyi nasip eder inşallah 26 haftalık gebeyim ben

10. 7 Ekim 2010
  11. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim dr.um rıza hocayı detaylı usg için önermişti.ben o zaman gittim.kendisi çok şeker ilgili,güleryüzlü her soruna net cvplar veriyor. ben kendisini olumlu bulmuştum.

12. 7 Ekim 2010
  13. buseK

buseK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    çok tşk ederim biraz bnde araştırdım ancak 2'si arasında kararsız kaldım..çnkü şu anda hamile değilm ve bebeğim alınalı 1 ay oldu ne kadr süre sonra hamile kalmam gerektiği?kısmi molün tekrarlayıp tekrarlamayacağı rski var mı hiç bilmiyor.Hamileyken gttğim doktorum yeditepe üniv.'sinde ve net bilgiler alamıyoruz,çok da ilgili gelmiyor..Bu yüzdn iyi bir hocaya gidip hamile kalmadan varsa tedavi eğer sadece beklemkse beklemk bunlrn bilgisini detaylı alıp hamile oluncada kontrole bu hocayla devam etmek istiyorum..inş hayırlısı olur..Sanada çook geçmş olsun umarım asla tekrarlamaz allahım dualarını kabul etsin ve allah hayırlısıyla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin inş..:Saruboceq:

14. 7 Ekim 2010
  15. buseK

buseK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle tşk ederim..Rıza hocayı internetten araştırdığım kadarıyla ona detaylı usg için çok gidiliyor.Ancak ben sürekli devam etmek istiyorum yani şu anda hamile değilim 1 ay önce bebeğim alındı ne zaman kalmalıym vs. hiçbir şey bilgmiyorum rahim filmim ve tahlil sonuçlarımla kendisine gittiğimde acaba ilgilenir mi?? ve hangi hastende (cerrahpaşa da ) ancak gittiği bir özel hastane var mı??ve hangi hastanede doğum yaptırıyor?? acaba biliyor musun..

16. 7 Ekim 2010
  17. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cerrahpaşada kadın doğum bölümü anabilim başkanı ama orda muayene yapıyomu bilemiyorum. benim dr.um direk muayenehanesine yönlendşrmişti. nişantaşında amerikan hastanesinin hemen çaprzında.detaylı usg 350 tl idi. muayene fiyatı da en az 150-200 vardır. bu forumda biraz araştır yada netten araştır daha net bilgilere ulaşırsın. bol şans dilerim en kısa zamanda bebeğine kavuşursun:)

18. 8 Ekim 2010
  19. pnrd

pnrd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    rıza bey acıbadem bakırköy de çalışıyor bildiğim kadarıyla..sonuçta o da kadın hast. ve doğum uzmanı,ister hamilelik öncesi,ister hamilelik takibi için ona gidebilirsin ve hatta riskli gebelik durumun söz konusu olduğu için bu konuda da uzman bir hekim seçmelisin derim..