Prof. Zehra Neşe Kavak hakkında tavsiyeler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hande81 tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hande81
  1. hande81

hande81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Ben Prof. Zehra Hanıma gitmeyi düşünüyorum, tanıyan, bilen var mı, eğer memnun değilseniz Anadolu yakasında bayan doktor kimi tavsiye edesiniz?

2. 6 Temmuz 2009
  3. aysegulsofuoglu

aysegulsofuoglu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba...öncelikle hamileliğiniz hayırlı olsun
    ben prof zehra neşe kavak hanımefendiye gittim.hamileliğimin 5 ila 6.haftasıydı.çok güzel ilerliyordu her şey.zehra hanım çok moral veriyor ve işini hakikaten çok güzel yapıyor.zaten özgeçmişlerine de bakarsanız çok başarılı bir bilim kadını olduğunu göreceksiniz.şöyle söyliyim elbetteki bunun da maddi bir bedeli var.eğer durumunuz varsa gitmenizi tavsiye ederim.
    en son 10.haftamda ondan muayeneden döndüm ve ertesi günü bebeğimi düşürdüm.bu sebeple diyorum ki hamilelik biraz kısmet işi...şimdi eğer kısmet olur da hamile kalırsam çok fazla yüksekten uçmayacağım,burada güler yüzlü olup, her şeyimi anlatabileceğim bir doktora gitmeyi düşünüyorum.
    bakın Türkiyenin en güzel doktorlarından birine gittiğim halde düşük yaptım..şimdi tekrar düşünün isterseniz.kendisi hastanede çalıştığı için çok vakit geçiremiyoruz.fakat her şeyi rahatlıkla sorabiliyorsunuz.
    şimdiden hayırlı olsun

4. 6 Temmuz 2009
  5. merhem

merhem Kaan Emir'in annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende çocuk istediğimde kendisine gitmeye başlamıştım. Gerçekten çok bilgili,ve çok tatlı bir bayan. Mesleki kariyeri müthiş. Güleryüzüyle çok moral veriyor. Türkiyede ki sayılı kadın doğum doktorlarından biri bence. Aslında gebelik takibiminde onun tarafından yapılmasını çok isterdim ama işin içine malesef maddiyat da giriyor. Bence imkanın varsa kendini ve bebişini gönül rahatlığıyla emanet edebilirsin.
    Hayırlı bir hamilelik geçirmeni dilerim.

6. 16 Temmuz 2009
  7. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende zehra hanımı araştırıyorum bu aralar..biraz pahalı olduğunu bahsetmişsiniz ...acaba ne kadar muayenesi falan bilgi verirseniz sevinirim....

8. 16 Temmuz 2009
  9. recell

recell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    muayene ucretı 220 ytl bende gıtmek ıstemıstım ama her ay muayene ve dogum ucretı hesaplayınca cok pahalıya gelıyor.

10. 26 Ağustos 2012
  11. gulaysvr

gulaysvr Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    En iyi hastanelerde en iyi doktorlar eşliğinde tedavi görmeme rağmen 9 yıllık evliliğimde 2 Tüp bebek 3 normal olmak üzere 5 kez düşük yaptım.
    Bütün tahlillerim temiz çıkmasına rağmen düşüğe engel olunamıyordu ve sebebi bulunamıyordu. Normal hamileliklerimde yüksek düşük riski taşıyordu.
    Hem maddi hem de manevi olarak çok hırpalandım. Zehra Neşe Kavak Hocaya geçen yıl uzun araştırmalarımız sonucunda gitmeye karar verdik.
    Ama geç kaldığımız için tüm çabalarına rağmen düşüğe engel olamadı. Bu yıl tamamen Zehra Neşe Hocanın kontrolünde ve hastanede yatarak tedavi ile 7,5 aylık mucize
    bebeğimiz dünyaya geldi. Şu an bebeğimiz sağlıkla 9 ayını küvezde doldurmak üzere.. Yakında tamamen yanımda olacak. Bu zorlu süreçte Zehra Hoca tecrübesi, bilgisi ve başarısıyla, nezaketi ve insanlığıyla bana manevi olarak eşime maddi olarak çok yardımcı ve destekçi oldu. Kendim ve eşim adına Zehra Hocayı bulduğumuz tanıdığımız ve onu seçtiğimiz için çok mutluyum. Ayrıca güzel ülkemin böyle değerli ve başarılı bir Hekime sahip olduğu için de çok mutluyum.
    Gülay Sivri

12. 11 Ağustos 2013
  13. FDaner

FDaner Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Nese Hanım'a 5 düşükten sonra 6. Hamileligimın basında cok araştırarak gıttim. Ilk muayenede bana baktı ve sızı cocuk sahıbı yapacagım ama söyledıklerımi harfıyen yapacaksınız dedi . Esim ve ben tamam dedik , mucızevi bır tadavıyle Hıc sorunsuz bır gebelik gecırdim ve cok sağlıklı bır bebeğe sezaryenle sahıp oldum, Maddi ve manevi destegini tüm hamileliğimde hıssetıgım hocama cok hürmetler , o sadece Türkıye de değil tüm dünyada kendını kanıtlamış bır doktor , ıyı kı var , ıyı kı ona gıtmisim

14. 11 Ağustos 2013
  15. FDaner

FDaner Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Prof Zehra Nese Kavak Sadece benim değil çevremden bırcok kısının doktoru, Hasta memnunıyetı cok yüksek bir doktor. Sıfır hata ıle çalıştığını, ısınde cok tıtız olduğunu herkes söylüyor .onun yanın da cok güleryüzü , cok sıcak, Dünya çapında bır doktor olmasına rağmen cok da alçak gönüllü. Cumhurbaşkanının kızı dahıl pekcok ünlüyü doğurtrtuğunu , cok ünlü hastaları olduğunu herkes biliyor ama bir gün bile bunların reklamını yapmayan süper karizmatik cok başarılı , cok güzel , Ee bu kadar güzel , başarılı olunca sevgili hocamın kıskananları, ayağına çelme takmak ısteyenleri de cok oluyordur.
    Keşke insanlarımız böylesine başarılı , Türkiyenın adını bilim dünyasında böylesine başarıyla temsil eden , yüzlerce hastaya şifa dağıtmış kişilere kulp takmak dedikodu yapmak yerine onlarla Türkiye adına gurur duysalar , Kıskanmasalar, alkışlasalar
    Ben şahsım adına gurur duyuyorum

16. 19 Ağustos 2013
  17. Lcasman

Lcasman Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    :nazar: Prof. Nese Zehra Kavak ile 7,8 ay önce annemin doktoru olması nedeniyle tanıştım.Annem 66 yaşında 5 yıldır
    menopozda olan bir hanım.yaklaşık bir yıldır kahverengi akıntıları oluyordu,kendi gittiği jinekologu rutin muayenesinde
    bir şey olmadığını söylemiş.Ama annemin akıntıları devam edince çevremden methini çok duyduğum Nese Kavak tan academic HOSPİTAL dan randevu aldım ve annemi zorla ona götürdüm.İyiki götürmüşüm.Çünkü Nese Hocam ultrasonu koyar koymaz biopsi gerekli dedi.Ama nasıl diye
    sordum.Rahim icerisinde hafif kalınlık var,bu yaş icin normal değil,biopsi yapmamız şart dedi.Annem ısrarla yıllardır gittiği meshur doktorunun bırsey olmadıgını soylediğini belirtse de ben Neşe Hanıma cok güvendim,Ikı gün sonra annem uyuyarak biopsi oldu.
    2 gün sonra Nese hanım beni telef.dan arayarak sonucu soylediginde ki rahim kanseri cıkmış dünyanın sonunun geldiğini düşündüm.
    Nese Hocam cok moral verdi ,ameliyat olması gerektıgını soyledi,bir hafta sonrası da ameliyatını yaptı.Ameliyattan 6 saat sonra annem kalkıp yürüdü.Her şey o kadar kolay geçti ki ameliyat olduğunu bile anlamadık.:nazar:
    Sonuç rahim kanseri ama cok erken dönem olduğu icin ilac veya ışın tedavisine gerek kalmadı.Annem şimdi cok iyi.Tekrar doğmuş gibi.
    Nese Hocama a titizliği ve yaklaşımıyla annemin hayatını borçluyuz.Ozellıkle ameliyattan sonra bizi hep arayıp sormasını hiç unutamam. Bır o kadar da güleryüzlü ve sıcak.