profesyonel cilt bakımı hakkında sorular

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve HuzunApla tarafından 20 Mart 2010 başlatılmıştır.

20 Mart 2010
    Konu Sahibi : HuzunApla
  1. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cilt bakımına gidenler veya gitmek isteyenler her türlü sorumuzu sorunumuzu ve önerimizi burada paylaşalım. özellikle estetisyen hanımlardan cevap bekliyoruz bilmiyorumkismile

2. 20 Mart 2010
  3. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben ayda bir cilt bakımına gidiyorum. dün akşam 4. seansımdan geldim. her gidişimde hem güzelleşicem diye seviniyor hem de acaba ileride bi sorun olur mu diye stres oluyorum. eminim bu durumda olan bir sürü bayan var.
    aklıma takılan birkaç soruyla başlayayım devamı gelecek eyvahedigeldismile

1.belnatur marka maske vb. ve dead sea minerals dsm marka kremler kullanıyorlar. bunlar hakkında fikri olan var mı?
    2.bakıma gitmeden bikaç gün önce geldikten bikaç gün sonra yüzünüzü neler yapıyorsunuz? özellikle bakımdan geldikten sonra açık olan gözenekler beni çok endişelendiriyor. 2 gün evden çıkmıyorum yüzüme bir şey sürmüyorum. paranoyak mıyım doğru olan bu mu?
    3.cildim bayağı yağlı ve göz çevremde son zamanlarda minicik yağ bezeleri oluşmaya başladı bunlar hızla çoğalıyor. bunları cilt bakımında iğneyle delip temizliyorlar. bi tanesini temizledi estetisyen bayan ben başka istemedim. bu yöntem ne kadar doğru?

4. 24 Mart 2010
  5. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu konuyu çok merak ediyordum. çok iyi olmuş ama kimse yorum yapmamış :KK43:

6. 24 Mart 2010
  7. zeytingxoxzlxuxm

zeytingxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    giden arkadaşlar bilgilerini paylaşırsan çok güzel bir paylaşım olur

8. 26 Mart 2010
  9. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gözenek sıkılaştırmak için kullandığın ürünü, fiyatını ve nerden aldığını yazar mısın? ben de bi araştırayım bütçeme uyarsa alabilirim

10. 3 Nisan 2010
  11. Morkedipatisi

Morkedipatisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, ben kardeşimin bu konuyu bana göndermesi ile üye oldum siteye. Cilt bakımı eğitimi alıyorum. Elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmak isterim.

12. 6 Nisan 2010
  13. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu soruları sormuştum. yanıtlarsan gerçekten çok sevinirim. hem bunlar hem de genel olarak cilt bakımı hakkında biraz bilgi verirsen bizi aydınlatırsan nasıl da mutlu oluruz. bakıma gitmeye çekinen bir sürü bayan var çünkü.
    yanlış anlamadıysan benim bu mesajım üzeriğne siteye üye olmuşsun. çok teşekkür ederim. a.s.

14. 29 Temmuz 2010
  15. ladymelo

ladymelo PaPiLLoN Pro Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    bakimdan sonra cildine 24 saat makyaj uygulamamalisin, bakimdan sonrada cildine dokunma,gunde 2.5 litre su ic,gunesede cikma ok
    aslinda therapist sana neler yapip yapmamaman gerektigini soylemeli.
    ayrica igneyle delip temizlemeleri de cilt bakiminin bi parcasi yaptiklari dogrudur ,endiselenmene gerek yok cilt bakimi yaptirmak cok guzel bisey cildi olu derilerden temiliyor ve yeniliyor ok baskasorunvarsa cevaplayabilirim simdilik bye...

16. 29 Temmuz 2010
  17. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler verdiğin cevap için. ben de cilt bakımından sonra evde makyajsız bir iki gün geçiriyorum. iğneyle delme olayını bir daha istemedim. o kişinin veya benim bir anlık yanlış hareketim gözümü kör eder. iki yağ bezesi için o riski almak istemedim.
    7-8 seans oldu cilt bakımım, kendim de evde düzenli temizlik ve maske yapıyorum ama cilt bakımının pek bi yararını göremedim. herhangi bir sorunuma çözüm olmadı ben o bakımı evde de yapardım...fisfisfis

18. 30 Temmuz 2010
  19. ladymelo

ladymelo PaPiLLoN Pro Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    rica ederim .yasin 18 falansa bence erken ama 21 22 den sonra yararli yaptirmak. her hafta deilde ayda bir yaptirmak iyi olabilir cildin icin .bide igne olayi icin therapist uygun gormuski uygulamis korkmana gerek yok kor etmez be:)) bence gunluk sabah ve aksam cleanser ve toner kullanirsan iyi olur haftada birde maske 2 haftada bir peeling ok...