Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve estetisyen_ankara tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : estetisyen_ankara
  1. estetisyen_ankara

estetisyen_ankara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar, ismim Yazgül YEŞİLBAŞ,Ben Uzman Estetisyen,Masör,Kuaför,Türban tasarımcısı ve Ankara merkezli yayın yapan bi televizyon da çalışan Profesyonel Makyözüm.Ayrıca Kişisel gelişim alanında da bir çok eğitim aldım..REİKİ,Temel Psikoloji,Genel Psikoloji,Kişilik psikolojisi,Çocuk gelişimi ve psikolojisi,El yazısı ve imzadan kişilik analizliği,Kişisel Gelişim,Kişisel imaj,Beden Dili,Hafıza Teknikleri,Sağlıklı Yaşam Koçluğu,Aile Koçluğu,Performans Koçluğu,Motivasyon,Zaman Yönetimi,Stres Yönetimi,Stres ve stresle başa çıkmanın yolları,EFT,NLP,HİPNOZ,Din Bilimi,Nesef Terapisi Tekniği,Tıp İlk Yardım,Alternatif Tıp,Anatomi,Astroloji,Toplum ve Kişisel ilişki Görgü kuralları,Hızlı okuma Teknikleri,Radyo ve Tv spikerliği,İletişim Uzmanlığı,Temel ingilizce,Web tasarımı,Liderlik,Diksiyon,Takı Tasrımı,Ev Ekonomisi,Giyim,Hasta ve Hekim Hakları...gibi bi çok alanda eğitim aldım...Kişisel gelişim,Sağlıklı yaşam,Güzellik,Saç,Bakım,Giyim,Türban tasarımı ve makyaj hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz..Her konuda yardımcı olurum..

Ayrıca ücretsiz makyaj semineri vermekteyim: Detayları likten öğrenebilirsiniz..
    http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...makyaj-semineri-verebilirim.html#post23959071

Son düzenleme: 5 Nisan 2012
  2. 11 Ağustos 2010
  3. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    Aman Allahım!!
    Hemen başlamak istiyorum, gözlerim küçük, göz kapağım neredeyse yok gibi, nasıl makyaj yapmalıyım sence?

4. 12 Ağustos 2010
  5. violet_sk

violet_sk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selamlar

bir soruda benden.. normalde beyaz tenli ve koyu kahve saçlıyım ama bu yaz güneşlenmeyi fazla kaçırdım ve baya bi bronzlaştı yüzüm. genelde pembe ve turuncu tonları ruj kullanırım ama onları bu halimde sürünce çok çiğ duruyo gibi. şimdi de uygun bir ruj rengi arıyorum hangi renklere bakmam gerekli sizce? birde allık rengi tavsiyesi istesem çok mu olur acep...

6. 12 Ağustos 2010
  7. Leithia

Leithia Frühling in Paris Üye

Beğenildi:
    1.973
    Ödül Puanları:
    103
    Tenimizde alt tonları bileğimize parmağımızı bastırıp çekerek görebiliyoruz (parmak izi sarı ise sarı alt tonlu, pembe ise pembe alt tonluyuz) buna göre sarı alt tonlular nasıl makyaj yapmalı diye soracaktım.

8. 13 Ağustos 2010
  9. estetisyen_ankara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küçük gözlere makyaj biraz zordur,iri göstermek için günlük makyajda 1 adet beyaz ve 1 adet siyah göz kalemi ve bir de rimel gerekli,öncelikle beyaz kalemi gözünüzün iç kısmına doğal durması şartı ile ( ucu iyi açılmış olmalı ki sürüldüğü zaman kireç gibi durmasın) iç kısma sürülmeli,siyah kalemi ise alt kirpik diplerine yarım bi şekilde tam dipten sürülmeli ki gözü iri göstersin.unutmayın yarım sürmelisiniz ki bu püf noktadır.Ayrıca bol rimel sürmelisiniz ki düşük göz kapağını yok etsin. far sürmek isterseniz parlak,sedefli farlardan kaçının.

10. 13 Ağustos 2010
  11. estetisyen_ankara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    size tavsiyem allıkta iki rengi karıştırarak kullanmanız,biraz belirgin pembe tonu( fuşyaya kaçan tonu ) ile hafif kahve tonunu,allık fırçasına önce pembe sonra kahve ile karıştırarak sürün.ruj rengine gelince de doğal olan bir pembe ya da sadece parlatıcı sürmeniz iyi olur sizin için.

12. 13 Ağustos 2010
  13. estetisyen_ankara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle sarı tonlu tene sahip kişiler için tavsiyem,fondöten ve pudra renklerini bej yada doğal ten renginde almaları,pembe tonuda uygulanabilir.allık tonu biraz canlı bir ton olabilir,gündüz makyajında far tavsiye etmem,bol rimel ve bir kalem sürülebilir göze,ruj ise allık rengi ile aynı olmalı.

14. 13 Ağustos 2010
  15. melisa123

melisa123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben tenimin rengini açık görüyorum ama tam anlayamıyorum ten rengimin tam olarak ne olduğunu anlamanın bir yolu varmı

16. 13 Ağustos 2010
  17. estetisyen_ankara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Elbette bir yolu var,Kendi rengimizi anlamak için güneşli bir yere geçip elimize ayna alarak inceleyebilir ve böylelikle anlıyabilirsiniz.Güneş ışığı şart..Ten renkleri kısaca şunlardır: 1) beyaz ten 2)açık krem ten 3)sarı ten 4) pembe ten 5) yanık ten 6) yeşilimsi ten 7) koyu kahve -siyah ten

18. 14 Ağustos 2010
  19. Nyx8

Nyx8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    t bölgem yağlı ve makyaj yaptıktan bir süre sonra parlıyor bunun için ne yapmalıyım?
    yüzümde renk bozukluğu var bunun için mineral fondoten mi önerirsiniz yoksa renkli nemlendirici mi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.